برترین مطلب این هفته ی انجمن

آموزش حل SM-G610F 7.0 emergency calls only

دوستانی که با مشکل تماس اضطراری گوشی سامسونگ SM-G610F روبرو هستند برای رفع ایراد کافیست تا پایان پست با ما باشید. دوستانی نسخه اندروید دیوایس شان 6.0.1 هست فایل فلش لینک زیر را دانلود نمایند: برای دانلود روی مشاهده تاپیک کلیک کنید.

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 69

موضوع: کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم ..

1. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    telegram >> @Sania_Salehi
    4,751
    5,549
    از کاربر 9,190 بار تشکر شده در 3,429 پست

کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم ..

سلام به همه عزیزان و خوبان انجمن

منتظر ارسال های دوستان هستم ...

از خودم شروع می کنم

زمانی که آقای ترکزاده و آقای سویطی با هم سایت جی اس ام آل را اداره می کردند من عضو شدم یادم نمی ره که از فونت بزرگ استفاده می کردم و چندین بار به من تذکر دادند کسی که به من تذکر می داد یکی از مدیران جی اس آریا بود تذکرات به تحریم تبدیل شد

تا اینکه از دوستان شنیدم که آقای ترکزاده و آقای سویطی از هم جدا شدند >>> این دو مدیر همدیگر را در سایت خودشان تحریم کردند

پس از تحریم در سایت جی اس ام آل با درخواست یکی از دوستان وارد سایت پاناتل شدم با مدیریت قنات <<<< با مطرح کردن برد بی خود پنج میلیونی محصول قنات به عرصه تحریم نزدیک شدم و در پایان تحریم شدم

یکی از دوستان که در چت روم من حاضر بود به من گفت سایت کاشان جی اس ام بی نظیر است بهش گفتم در آنجا نیز تحریم خواهم شد ولی گفت : کاشانی ها اینطور نیستند >> به دلیل بی هویتی و حاشیه پراکنی ( تصورات مدیران کاشان ) تحریم شدم

در ایرانیان نیز برای آرامش یافتن مدیران نیز به مدت یک هفته تحریم شدم >>> اولین سایتی که مدت تحریمم کوتاه بود

در سایت بلادین جی اس ام که سایت ایرانی نبود به دستور شخصی خودم تحریم شدم

این تحریم ها باعث شد که برخوردهای همه مدیران ایرانی را ارزیابی کنم
    پشیمان نیستم که تحریم شدم
    ویژگی اصلی تعمیرکار عالی : داشتن باور عالی برای تعمیرکردن ایراد گوشی یا تبلت

آی دی رسمی بنده در تلگرام >> telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    #1 ارسال شده در تاريخ 12-08-2010 در ساعت 01:09 PM

2. کاربران زیر 12 تشکر کرده اند از خانم سانیا صالحی برای پست مفید ایشان:

Administrator (12-08-2010), AMIR.GHOLAMI (12-08-2010), ASG GSM (12-09-2010), azimraeesi (12-08-2010), cybele (01-22-2011), daryai (12-08-2010), JAVANMARD (12-08-2010), pekan moobile (12-08-2010), TNT gsm (12-08-2010), toot_gsm (12-08-2010), موبایل شماتیک (12-08-2010), حسین (12-11-2010)

3. saeedazimi آواتار ها
    saeedazimi
    نخبگان انجمن
    Apr 2010
    NO FACE NO NAME NO PLACE
    45
    751
    154
    از کاربر 3,169 بار تشکر شده در 679 پست
    سلام و عرض ادب:
    دوستان عزیز کاربران ارجمند فراموش نکنید که این انجمن و سایر انجمنها مکانی است برای ردو بدل اطلاعات مفهوم مدیریت و کاربر تازه و......همگی مفاهیم انتزاعی هستند .توجه کنید که مفهوم کاربر اخراجی هم چیزی بیش از نیست .شخصیت و منش بعضی از ادمها هم به اینگونه است که اهل بحثو گفتگو هستند حالا در هر زمینه ای که بیش بیاد مهم نیست !!اجازه بدید موضوع گفتگوی ما gsm باشد و بس در سایر زمینه ها هم اگر دوست داشتید یک fun page انتخاب کنید و در ان مکان مفصل با هم گفتگو کنید .ضمن احترام برای کاربران شرکت کننده در گفتگو...
    موفق باشید
    #51 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 09:32 PM

4. کاربران زیر 13 تشکر کرده اند از saeedazimi برای پست مفید ایشان:

30na_emdad (12-09-2010), Administrator (12-09-2010), ASG GSM (12-09-2010), azizir56 (12-09-2010), HOSSEIN RACER (12-10-2010), ma_gsm (12-09-2010), Mobile Data (12-09-2010), mohammad-s (12-09-2010), sadegtnt (12-09-2010), smaiil-abasi (12-09-2010), TNT gsm (12-09-2010), موبایل شماتیک (12-10-2010), خانم سانیا صالحی (12-11-2010)

5. amirbina آواتار ها
    amirbina
    کاربر جدید
    Jul 2010
    7
    2
    از کاربر 22 بار تشکر شده در 7 پست
    شرمنده من دخالت می کنم

فقط یک جمله

درخت هرچی پربارتر باشه شاخه هاش میاد پایین تر
    #52 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 09:59 PM

6. کاربران زیر 12 تشکر کرده اند از amirbina برای پست مفید ایشان:

30na_emdad (12-09-2010), Administrator (12-09-2010), azizir56 (12-09-2010), FARASHA (12-10-2010), ma_gsm (12-09-2010), Mobile Data (12-09-2010), mohammad-s (12-10-2010), Morteza Safakaram (12-10-2010), smaiil-abasi (12-09-2010), TNT gsm (12-09-2010), موبایل شماتیک (12-10-2010), خانم سانیا صالحی (12-11-2010)

7. rayo آواتار ها
    rayo
    کاربر متوسط
    Jun 2010
    204
    147
    از کاربر 97 بار تشکر شده در 45 پست

سوالات زیادی دارم :

خانم هائی هستند که ناراحت بودند و خیلی حرفهائی برای گفتن داشتند تا اینکه با بنده یعنی سانیا صالحی در میان گذاشتند

و منم بهشون قول دادم تا اثبات موضوعات مبهم خودم را نمایان نکنم ( بصورت حضوری )

حالا بریم سمت سوالات :

1) چرا در انجمنی یک خانم نمی تواند با نام خودش آنلاین شود ؟

2) چرا در انجمن های ایرانی از خانم ها بر اساس احساساتشان سوء استفاده می کنند ؟

3) چرا برای اثبات خانم بودن یک خانم محترم باید یکی از این موارد را رعایت کند ؟
    الف) ملاقات حضوری با یکی از مدیران ایرانی
    ب) ملاقات تلفنی با یکی از مدیران ایرانی
    ج) فرستادن عکس شخصی و .. به یکی از مدیران ایرانی

من تو هر فوروم که بودم خانم ها هم فعالیت داشتن هیچ کدوم از این موارد رو ندیدم.
    1- تو انجمن های p30world و ir-tci خانمهای زیادی با یوز خودشون آنلاین میشدن. خودم با چند تاشون هم پست شدم.
    2- چه سوء استفاده ای؟
    3- کدوم انجمن همچین درخواستی رو داشته؟ این میشه سایت دوستیابی نه فوروم. بهترین کار فعالیت نکردن تو اون انجمن هست به جای ملاقات حضوری یا تلفنی یا فرستادن عکس شخصی به ادمین سایت

یه مورد دیگه. تو قوانین p30world اومده. متاسفانه قوانین اینجا رو نخوندم ببینم اینجا چطوریه

29- براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

تو این چند سالی که تو فرومها عضوم فقط چند باز طریق چت با یوزهرای فروم ارتباط برقرار کردم. اونم من مخاطب بودم

32- مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط انجمن به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به تاپیک ها و پست ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در تکرار این کار با آنها برخورد خواهد شد.
    ویرایش توسط rayo : 12-09-2010 در ساعت 11:24 PM
    #53 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 11:12 PM

8. rayo آواتار ها
    rayo
    کاربر متوسط
    Jun 2010
    204
    147
    با سلام خدمت دوستان...
    امروز این پست را من باز گذاشتم تا واقعاً بقیه دوستان به حالتان تأسف بخورند. شماها میخواهید خرجی به زن و بچه بدید؟! تمام کارو زندگی رو ول کردید و دنبال حرف های واقعاً... هستید!
    میشه بدونم چی رو میخواهید ثابت کنید؟ بر فرض مثال:
    خانم صالحی!
    آقای صالحی!
    آقا کریم!
    مرد، زن،دختر،پسر ماشین داره،نداره و هر چیز دیگه... چه فرقی به حال شما میکنه؟ آیا مانع از کاسبی شما شده؟ آیا حق زن و بچه شما و یا خانوادتون رو خورده؟
    آیا دورق میگه؟ به من و شما چه؟ با دوروغهاش مشکلی در زندگی شخصی شما و یا ما ایجاد کرده؟
    پسر با نام کاربری دختر و یا دختر با نام کاربری پسر! چه فرقی برای شما دارد؟ جایی که تجربیاتش بدردتون خورد استفاده میکنید. نخورد هم حتی کلید تشکر هم برای ایشون نزنید.
    من امروز فقط به این پست نگاه میکردم و برای کسانی که تا اینقدر سطح فکرشون کوتاه هست تأسف میخوردم.
    حالا شما ایشون رو هم رسوا کردید بر فرض مثال پسر هستند چی به شما دادند؟ روحیتون باز شد؟ احساس قدرت میکنید؟ حالش رو گرفتید؟ یا اینکه وادار کردید دیگران بهتون بخندند؟
    با شما عزیزان مدیران کاشان و پارس و... هم هستم که شرکت داشتید. که نام نمیبرم اسم اصلی تون رو...
    خانم صالحی هم یکی مثل شما بدون هیچ آشنائیتی داره در این انجمن فعالیت میکنه. حداقل سعی خودش رو میکنه که بتونه مفید واقع بشه ولی شما چی؟
    واقعاً تاسف میخورم و بیشتر از این بحث رو باز نمیکنم تمامی پست های اضافی تا فردا پاک خواهند شد و از تمامی دوستان عذر خواهی میکنم. و امیدوارم که کمی به خودتون بیائید...
    آقایون برادر های بزرگتر های من آقا سینا مرتضی جان امیر جان آقا میلاد و تمام بزرگوارانی که من سعادت نداشتم باهاشون آشنا بشم
    فکر نمیکنید کسایی به کمک شماها احتیاج داشته باشه که نشستین با هم بحث میکنین من از شخص خاصی طرفداری نمیکنم طبق فرموده مدیریت سایت حرف خوبی زدن اگر خانم صالحی شخصی باشه که بی نظم باشه باید در سایت ما هم تحریم بشه تورو خدا زشته میتونید جواب یه سوال منو بدید هدف از ایجاد یه فروم چیه؟غیر از اینه که مشکلات مربوطه مطرح بشه؟؟یا اینجا رینگ بوکس که پوزه هم و به خاک بمالونین ؟؟
    خانم صالحی هرکی هستن آقا یا خانم ایرانی یا فرنگی کافر یا مسلمون فرقی میکنه ؟ جز اینکه تا جایی که بتونه به کسی کمک میکنه باید اینجوری برخورد کنید؟؟
    هرکی هست واسه خودش محترم شماها هم هرکدومتون واسه خودتون در شغل خودتون کسی هستین من کوچیک همه شما هستم نمیخوام نصیحت کنم اما یه چیزرو جدی میگم میهن جی اس ام شده چال میدون برخی از اشخاص میان اینجا از سایت هایی که اسم نمیبرم میان دعوا درست کنه خواهشا هرکی حساب شخصی داره توی سایت نیاره و از طریق هم بزنین هم لتو پار کنین حق ندارین آبروی سایت و ببرین از آقا سعید خواهش مینم پایان پست و اعلام کنن
    تایید میشه. با اینکه چند ساله تو فورومها هستم و یوزر صالحی رو برای اولین بار امروز دیدم (شاید به یه یوزر دیگه آنلاین میشدن)

حانم صالحی یا آقای صالحی. چه فرقی به حال شما داره؟ فوروم یعنی چی؟

فروم ها يا به فارسي (تالارهاي گفتمان) محيط هايي هستند براي بحث و گفتگو در زمينه هاي مختلف.

این تاپیک بیشتر شبیه میدان جنگ بود تا محیطی واسه گفتگو
    #54 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 11:40 PM

9. 30na_emdad آواتار ها
    30na_emdad
    Banned
    Apr 2010
    1,192
    1,363
    از کاربر 4,739 بار تشکر شده در 1,171 پست
    من تو هر فوروم که بودم خانم ها هم فعالیت داشتن هیچ کدوم از این موارد رو ندیدم.

1- تو انجمن های p30world و ir-tci خانمهای زیادی با یوز خودشون آنلاین میشدن. خودم با چند تاشون هم پست شدم. 2- چه سوء استفاده ای؟ 3- کدوم انجمن همچین درخواستی رو داشته؟ این میشه سایت دوستیابی نه فوروم. بهترین کار فعالیت نکردن تو اون انجمن هست به جای ملاقات حضوری یا تلفنی یا فرستادن عکس شخصی به ادمین سایت

یه مورد دیگه. تو قوانین p30world اومده. متاسفانه قوانین اینجا رو نخوندم ببینم اینجا چطوریه

29- براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

تو این چند سالی که تو فرومها عضوم فقط چند باز طریق چت با یوزهرای فروم ارتباط برقرار کردم. اونم من مخاطب بودم

32- مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط انجمن به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به تاپیک ها و پست ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در تکرار این کار با آنها برخورد خواهد شد.

هر سایتی قوانین خاص خودش رو داره...دلیل نمیشه که هر کی هر قانونی وضع میکنه همه انجمن ها از اون قانون پیروی کنند... میهن جی اس ام هم قوانین مختص به خودش رو داره.....
    #55 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 11:56 PM

10. کاربران زیر تشکر کرده اند از 30na_emdad برای پست مفید شان:

learning20 (02-14-2011)

11. rayo آواتار ها
    rayo
    کاربر متوسط
    Jun 2010
    204
    147

هر سایتی قوانین خاص خودش رو داره...دلیل نمیشه که هر کی هر قانونی وضع میکنه همه انجمن ها از اون قانون پیروی کنند... میهن جی اس ام هم قوانین مختص به خودش رو داره.....
    من که نگفتم میهن جی اس ام از قوانین یه سایت دیگه پیروی کنه. اول اون پستم نوشته بودم (که موقع ویرایش اشتباهی پاک شد) بیشتر سایتها واسه خودشون همیچنین قوانینی دارن p30world هم یه مثال از اون سایتها
    #56 ارسال شده در تاريخ 12-10-2010 در ساعت 12:11 AM

12. rayo آواتار ها
    rayo
    کاربر متوسط
    Jun 2010
    204
    147
    :102:جالبه هنوز بعضیا فرق تاپیک با پست و نمیدونن این تاپیکه نه پست: "کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم .."

تاپیک رو کامل نخونده بودم به چیزهایی که گیر ندادن. ایشون گفته بودن ماشین من همچین چیزیه نه ابن عکس خود ماشین منه

مثلا این عکس مادربرد منه
    email
    منظورم این نیست که اینو عکس خود مادربردمه. منظورم اینه مادربرد من همچین چیزی هست

D:
    ویرایش توسط rayo : 12-10-2010 در ساعت 12:37 AM
    #57 ارسال شده در تاريخ 12-10-2010 در ساعت 12:24 AM

13. کاربران زیر تشکر کرده اند از rayo برای پست مفید شان:

14. javad.asya آواتار ها
    javad.asya
    کاربر جدید
    Jun 2010
    2
    7
    از کاربر 8 بار تشکر شده در 2 پست
    با سلام به همه دوستان
    واقعا برای یه تعداد از دوستان......
    ولی مدیر محترم این پست ها باید از اول بسته میشد و کسایی که به قول خودشون کلکل کردن حداقل باید چند روزی بن میشدن :30::rolleyes:
    ویرایش توسط javad.asya : 12-10-2010 در ساعت 10:44 AM
    #58 ارسال شده در تاريخ 12-10-2010 در ساعت 10:34 AM

15. کاربران زیر 3 تشکر کرده اند از javad.asya برای پست مفید ایشان:

Administrator (12-10-2010), Mobile Data (12-10-2010), خانم سانیا صالحی (12-11-2010)

16. Administrator آواتار ها
    Administrator
    مدیریت کل سایت
    Nov 2009
    MihanGsm
    33
    4,890
    18,687
    از کاربر 28,730 بار تشکر شده در 4,500 پست
    :102:جالبه هنوز بعضیا فرق تاپیک با پست و نمیدونن این تاپیکه نه پست: "کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم .."

تاپیک رو کامل نخونده بودم به چیزهایی که گیر ندادن. ایشون گفته بودن ماشین من همچین چیزیه نه ابن عکس خود ماشین منه

مثلا این عکس مادربرد منه
    email
    منظورم این نیست که اینو عکس خود مادربردمه. منظورم اینه مادربرد من همچین چیزی هست

d:
    شما هم اخطار در یافت کردید و متن مورد نظر به پیام خصوصیتون ارسال شد!

با سلام به همه دوستان
    واقعا برای یه تعداد از دوستان......
    ولی مدیر محترم این پست ها باید از اول بسته میشد و کسایی که به قول خودشون کلکل کردن حداقل باید چند روزی بن میشدن :30::rolleyes:
    بله دوست من باید بسته میشد. ولی متأسفانه با بستن پست چیزی حل نمیشد و دوستان به اشتباهات خودشون پی نمیبردند. شاید 10 ها بار تو چنین پست هایی چنین اتفاقاتی افتاده و بسته شدند! ولی اینبار گذاشتیم باز باشه تا خودشون رو بازیچه دست عام و خاص کنند بلکه خجالت بکشند و بچسبند به زندگیشون، البته امیدوارم.
    از دوستان اگر کسی دوباره به ادامه پست های قبلی ادامه بده اخطار دریافت خواهند کرد!
    موفق باشید...

• [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    • نمیگوئیم بهترین هستیم ولی خوشحالیم که بهترینها را در کنار خود داریم
    • اینجا ایران است، سرزمین هنر ، عشق و خلاقیت

#59 ارسال شده در تاريخ 12-10-2010 در ساعت 12:14 PM

17. کاربران زیر 4 تشکر کرده اند از Administrator برای پست مفید ایشان:

30na_emdad (12-10-2010), Mobile Data (12-10-2010), mohammad-s (12-10-2010), TNT gsm (12-10-2010)

18. rayo آواتار ها
    rayo
    کاربر متوسط
    Jun 2010
    204
    147
    شما هم اخطار در یافت کردید و متن مورد نظر به پیام خصوصیتون ارسال شد!
    طبق پست مدیر حق ادامه دادن به بحث را نداشتید و به علت عدم رعایت یک اخطار به مدت 10 روز دریافت کردید!

منطورتون کدوم پست بود؟ جرا من ندیدم؟

اینم آخرین پستم تو میهن جی اسم بود.
    همه سوالام بی جواب موندن
    ویرایش توسط rayo : 12-10-2010 در ساعت 01:00 PM
    #60 ارسال شده در تاريخ 12-10-2010 در ساعت 12:54 PM

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع