برترین مطلب این هفته ی انجمن

آموزش حل SM-G610F 7.0 emergency calls only

دوستانی که با مشکل تماس اضطراری گوشی سامسونگ SM-G610F روبرو هستند برای رفع ایراد کافیست تا پایان پست با ما باشید. دوستانی نسخه اندروید دیوایس شان 6.0.1 هست فایل فلش لینک زیر را دانلود نمایند: برای دانلود روی مشاهده تاپیک کلیک کنید.

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 69

موضوع: کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم ..

1. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    telegram >> @Sania_Salehi
    4,751
    5,549
    از کاربر 9,190 بار تشکر شده در 3,429 پست

کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم ..

سلام به همه عزیزان و خوبان انجمن

منتظر ارسال های دوستان هستم ...

از خودم شروع می کنم

زمانی که آقای ترکزاده و آقای سویطی با هم سایت جی اس ام آل را اداره می کردند من عضو شدم یادم نمی ره که از فونت بزرگ استفاده می کردم و چندین بار به من تذکر دادند کسی که به من تذکر می داد یکی از مدیران جی اس آریا بود تذکرات به تحریم تبدیل شد

تا اینکه از دوستان شنیدم که آقای ترکزاده و آقای سویطی از هم جدا شدند >>> این دو مدیر همدیگر را در سایت خودشان تحریم کردند

پس از تحریم در سایت جی اس ام آل با درخواست یکی از دوستان وارد سایت پاناتل شدم با مدیریت قنات <<<< با مطرح کردن برد بی خود پنج میلیونی محصول قنات به عرصه تحریم نزدیک شدم و در پایان تحریم شدم

یکی از دوستان که در چت روم من حاضر بود به من گفت سایت کاشان جی اس ام بی نظیر است بهش گفتم در آنجا نیز تحریم خواهم شد ولی گفت : کاشانی ها اینطور نیستند >> به دلیل بی هویتی و حاشیه پراکنی ( تصورات مدیران کاشان ) تحریم شدم

در ایرانیان نیز برای آرامش یافتن مدیران نیز به مدت یک هفته تحریم شدم >>> اولین سایتی که مدت تحریمم کوتاه بود

در سایت بلادین جی اس ام که سایت ایرانی نبود به دستور شخصی خودم تحریم شدم

این تحریم ها باعث شد که برخوردهای همه مدیران ایرانی را ارزیابی کنم
    پشیمان نیستم که تحریم شدم
    ویژگی اصلی تعمیرکار عالی : داشتن باور عالی برای تعمیرکردن ایراد گوشی یا تبلت

آی دی رسمی بنده در تلگرام >> telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    #1 ارسال شده در تاريخ 12-08-2010 در ساعت 01:09 PM

2. کاربران زیر 12 تشکر کرده اند از خانم سانیا صالحی برای پست مفید ایشان:

Administrator (12-08-2010), AMIR.GHOLAMI (12-08-2010), ASG GSM (12-09-2010), azimraeesi (12-08-2010), cybele (01-22-2011), daryai (12-08-2010), JAVANMARD (12-08-2010), pekan moobile (12-08-2010), TNT gsm (12-08-2010), toot_gsm (12-08-2010), موبایل شماتیک (12-08-2010), حسین (12-11-2010)

3. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    4,751
    5,549
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت محترم و کاربران گرامی علی الخصوص آقا / خانم ثانیا صالحی
    دوست عزیز عینک خودتان را عوض کنید ثانیا نه سانیا

کد:

بنده میلاد ابراهیمی ( Milad_Delta ) از کاربران پارس و کاشان جی اس ام هستم که خوشبختانه آشنایی بسیار جالبی با ایجاد کننده ی این پست دارم ، لازم به توضیح برخی نکات هست که با اجازه مطرح میکنم.
    خوبه کوروش کبیر نیستی

دیگران هم در مورد شما قضاوت کردند و می کنند و جزء شرمساری چیز دیگری به بار نیآوردید

کد:

چت روم نه پی ام
    شما اول وارد پی ام می شوید بعد پی ام می دهید یا در کل پی امی هستید

کد:

این چنین نیز هست
    شاید ..

کد:

100% خودتون رو خوب میشناسین
    سایت و افرادش رو می شناختم که در اکثر سایت ها حضور داشتند و مطالب را از سایت های دیگر کپی می کردند که بر همه ثابت شده است

کد:

واقعاً هم نیستند و نبودند و همه ی دوستان شاهد این موضوع هستند
    شاهد ناکارآمدی کاشان بوده اند و هستند

کد:

بی هویت شخص شماست ، ایجاد حاشیه از کارهای روزمره حضرتعالی
    قضاوت شخصی و خصوصی خودتان را به من نسبت ندهید

کد:
    جز حاشیه سازی کاری نکرده و بلد نیستید.
    این تصور اشتباهات بی نظیر شماست

کد:
    اصل تعمیرات از نظر شما چیست؟
    گمراه نکردن کاربران در تعمییرات

کد:
    در هیچ انجمنی در ایران کاربری به تمسخر گرفته نشده و نمیشود
    شما اون موقعه حضور نداشتید که ببینید
    و برای اینکه ثابت کنند کاربران را گمراه نمی کنند پست های آموزشی تدوین می کردند که کاربران بیشتر به آنها اعتماد کنند

کد:
    شما یه کم سطح سوادتون رو بالا ببرین. ایجاد حاشیه از اصول اولیه شماست البته زمانیکه از خواب بیدار میشین.
    سطح سواد شما زبان زد خاص و عام است
    هر جا می ریم می گویند عالم تعمییرات آقا میلاد ابراهیمی آمده به احترامش پاشید :31:

کد:
    بابا آرامش ، انرژی!!! به نظر بنده شما دچار مازوخیسم و اسکیزوفرنی حاد هستین، یک دوشیزه با ادعای فروش ماشین های آنچنانی ( با این همه ادعاً ) ؟!!!! همه به کنار به تعمیرات تلفن همراه علاقه داره ؟!!! اونم به بهانه آرامش ، واقعاً جای تعجب داره. ( ببخشید شما عینک میزنین؟ )
    حسود هیچ گاه آسوده نیست تقصیر خودتون نیست ..

کد:
    تهران ، سه راه کاج ، ساختمان ایران 69 ، جناب آقای دکتر سید عباس مصباح روانکاو و روان درمان هستند که زحمت آدرس ایشون رو هم یکی از دوستان کشیدن برای شما.
    شما مراجعه کردید فکر می کنید باید دیگران هم مراجعه کنند

کد:
    شک ؟ نه شکی نیست. بنده بار ها به شما پیشنهاد دوستی دادم :( ، یه گپ دوستانه ، یا حداکثر یه مکالمه ی تلفنی که شاید تحریک شده و ثابت کنید گفته ها در مورد شما صحت ندارد. اما همانند کبک سر در زیر برفه انجمن ها و ....... و صد البته نقاب ثانیا کرده و به راه خود میروید. :40::114:
    شما با چندین خانم در ارتباط بودید فکر می کنید من هم از اون خانم ها هستم

در مورد تماس تلفنی چون وابستگی ایجاد می شود اصلا و به هیچ عنوان خوشم نمی آید

کد:
    باشه حق با شما ولی چرا یک دفعه سر و کله ی شما پیدا شد و چند تا انجمن رو تر***دی و تحریم شدی؟
    به علت یک دلیل شخصی وارد انجمن ها شدم که دیگران را ارزیابی کنم و بهتر با آنها آشنا شوم که ...

کد:
    بابا ماشین باز ، بابا قان قان ، زیاد شب بیدار نمونین براتون ضرر داره عزیز من. کلورازپام ، کلوردیازپوکساید 1 میلی گرم 1 ساعت قبل از خواب مصرف کنین براتون خوبه ، تازه از این توهمات هم بیرون میائین.
    این وصله ها را به خودتان بچسبانید نه من ( البته اگر به ناموس خودتون بی احترامی می کنید )

کد:
    ببخشید دوستان کدومشون فرمودند ماشین ایشون چیه؟ ( به قسمت بالا مراجعه شود جهت دارو. )
    گفتم تکمیل کنم که حرف و حدیثی نباشه

از اینکه با یک تیم نشستید و چند ساعت این مزخرفات را تایپ کردید و بنده به تک تک آنها جواب دادم به خودتون خسته نباشید عرض کنید
    ویرایش توسط خانم سانیا صالحی : 12-09-2010 در ساعت 02:49 PM

آی دی رسمی بنده در تلگرام >> telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    #21 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 02:36 PM

4. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از خانم سانیا صالحی برای پست مفید ایشان:

JAVANMARD (12-09-2010), seyedali (12-09-2010)

5. 30na_emdad آواتار ها
    30na_emdad
    Banned
    Apr 2010
    1,192
    1,363
    از کاربر 4,739 بار تشکر شده در 1,171 پست
    سلام به عزیز انجمن

همانطور که می دانید شغل اصلی من تعمییرات تلفن همراه نیست( فقط این حرفه به من آرامش می دهد) بلکه خرید و فروش اتومبیل است

اگر دقت کرده باشید چند روزی در میهن حضور نداشتم بخاطر مسائلی به سفارت فرانسه مراجعه کردم ..

این هم همه ها در ادلیست یاهو نیز وجود دارد

جواب من یکی است : اگر شما به خانم بودنم شک دارید مشکل من نیست فقط این شک را به دیگران سرایت می دهید دقیقا مثل مریضی سرماخوردگی ..

دوست شما در پارس قبلا وظیفه پلیس را در انجمن های مختلف برعهده داشت که قرار شد در مورد این موضوع کاملا توضیح دهد ولی خیلی ساده از کنارش گذشت >>> به این موضوع هم کار خاصی نداریم

قبلا فروم اتومبیل داشتم که هاستش از کشور آلمان و شرکت بنز بود که میلیونی بازدید کننده داشت >>>>>>> بخاطر مسائلی آنرا واگذار کردم

این هم اتومبیل شخصی من که بصورت تصویر زیر است

attachmentphpattachmentid4214ampstc1ampd1291832490

امیدوارم کافی و قانع کننده باشه

از اونجایی که من به خانم صالحی(:64:) اعتماد و مطمئن هستم که حتی یک کلمه از حرفاشون هم خدایی نکرده اشتباه نیست پس در اینجا ازشون میخام که برای اینکه بقیه کاربران هم مثل من قانع شن و اعتماد و حسن نیت شما هم بهشون ثابت بشه روی یه کاغذ بنویسید [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] و زیرش هم تاریخ روز رو بزنید و به فارسی هم زیرش بنویسید تقدیم به همه عزیزان انجمن میهن جی اس ام, اینم واسه اینکه باور کنید و زیرش بنویسید خانم سانیا صالحی و بزارید روی شیشه جلوی ماشین خوشکلتون و یه عکس ازش بندازید. :107::107::107: :21::21::21:

نظر شما چیه؟

هر کی هم با بنده موافقه زیر پست بنده یه تشکر بزنه تا خانم صالحی در این کار رغبت کنند.
    راستی آقای ریفاک میدونه شما تو این انجمنید؟:85::85::85::85::85::85::85:
    #22 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 02:58 PM

6. کاربران زیر 7 تشکر کرده اند از 30na_emdad برای پست مفید ایشان:

emdad (12-14-2010), JAVANMARD (12-09-2010), learning20 (02-14-2011), Milad_Delta (12-09-2010), Morteza Safakaram (12-09-2010), TNT gsm (12-09-2010), خانم سانیا صالحی (12-09-2010)

7. rayo آواتار ها
    rayo
    کاربر متوسط
    Jun 2010
    204
    147
    از کاربر 97 بار تشکر شده در 45 پست
    سلام
    خوشبختانه تو 5-6 فورومی که عضو هستم تا حالا یه اخطار هم نگرفتم چه برسه به تحریم d:

برام جالبه که یه خانم کار تعمیرات موبایل انجام میده. خانم صالحی نرم افزار کار هستین یا سخت افزار؟
    یوزر شما رو تا حالا تو انجمن های دیگه ندیده بودم
    ویرایش توسط rayo : 12-09-2010 در ساعت 03:14 PM
    #23 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 03:02 PM

8. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    4,751
    5,549
    با اینکه بنده را از کاشان تحریم کردند باز هم دست بردار نیست

تا وقتی به دنبال افرادی که تحریم کردند باشند به هیچ مرتبه ائی نمی رسند

آقا میلاد مقصر نیست فقط شیطون رفته توی جلدش تا وقتی شیطون توی جلدش باشه یک دنیا هم بیآند نمی توانند منصرفش کنند تا وقتی که خودش نخواد

آقا میلاد تا وقتی حرف دیگران را انتقال بدهید به هیچ کجا نمی رسی و از اصل خودت دور می شی

آقا میلاد فقط عروسکی است که به دست دیگران گردانده می شود

#24 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 03:05 PM

9. کاربران زیر تشکر کرده اند از خانم سانیا صالحی برای پست مفید شان:

30na_emdad (12-09-2010)

10. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    4,751
    5,549
    از اونجایی که من به خانم صالحی(:64:) اعتماد و مطمئن هستم که حتی یک کلمه از حرفاشون هم خدایی نکرده اشتباه نیست پس در اینجا ازشون میخام که برای اینکه بقیه کاربران هم مثل من قانع شن و اعتماد و حسن نیت شما هم بهشون ثابت بشه روی یه کاغذ بنویسید [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] و زیرش هم تاریخ روز رو بزنید و به فارسی هم زیرش بنویسید تقدیم به همه عزیزان انجمن میهن جی اس ام, اینم واسه اینکه باور کنید و زیرش بنویسید خانم سانیا صالحی و بزارید روی شیشه جلوی ماشین خوشکلتون و یه عکس ازش بندازید. :107::107::107: :21::21::21:

نظر شما چیه؟

هر کی هم با بنده موافقه زیر پست بنده یه تشکر بزنه تا خانم صالحی در این کار رغبت کنند.
    راستی آقای ریفاک میدونه شما تو این انجمنید؟:85::85::85::85::85::85::85:
    سلام به آقا سینا عزیز که همه منو با ایشون اشتباه می گرفتند

آقا سینا این کار خیلی راحته ولی اگر می خواستم این کار رو انجام بدم از همون اول عکس اتومبیل خودم را می ذاشتم توی انجمن >>دلیلی داشتم که نذاشتم

آقای ریفارک از اینکه سرور را واگذار کردم خیلی ناراحت بودند تا اینکه دلیلم را عنوان کردم خیلی راحت قبول کردند

ایشون اطلاع ندارن که بنده در انجمن های موبایلی فعالیت دارم اگر بدونه که برام بد تموم می شه :28:

:59:در پایان این عنوان .. آقا سینا به انجمن خودت خوش اومدی :81:
    ویرایش توسط خانم سانیا صالحی : 12-09-2010 در ساعت 03:20 PM

#25 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 03:17 PM

11. کاربران زیر تشکر کرده اند از خانم سانیا صالحی برای پست مفید شان:

12. rayo آواتار ها
    rayo
    کاربر متوسط
    Jun 2010
    204
    147
    از کاربر 97 بار تشکر شده در 45 پست
    من بیشتر تو فارس جی اس ام و پارس جی اس ام و کمتر کاوش تیم فعالیت داشتم. پاناتل و جی اس ام آریا و ir-tci و موبایلستان (این دوتا بیشتر عمومی هستن تا تعمیرات) و 3-4 تا انجمن دیگه عضو بودم که خیلی کم سر میزدم
    #26 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 03:19 PM

13. کاربران زیر تشکر کرده اند از rayo برای پست مفید شان:

14. 30na_emdad آواتار ها
    30na_emdad
    Banned
    Apr 2010
    1,192
    1,363
    از کاربر 4,739 بار تشکر شده در 1,171 پست
    سلام به آقا سینا عزیز که همه منو با ایشون اشتباه می گرفتند

آقا سینا این کار خیلی راحته ولی اگر می خواستم این کار رو انجام بدم از همون اول عکس اتومبیل خودم را می ذاشتم توی انجمن >>دلیلی داشتم که نذاشتم

آقای ریفارک از اینکه سرور را واگذار کردم خیلی ناراحت بودند تا اینکه دلیلم را عنوان کردم خیلی راحت قبول کردند

ایشون اطلاع ندارن که بنده در انجمن های موبایلی فعالیت دارم اگر بدونه که برام بد تموم می شه :28:

:59:در پایان این عنوان .. آقا سینا به انجمن خودت خوش اومدی :81:

فکر نمیکنم واسه انجام ندادن این کار دلیلی داشته باشید جز اینکه خدایی نکرده مرتکب دروغ یا همون خالی بندی شده باشید :108:

خانم صالحی یا به عبارت دیگه آقای ع.ک بهتره دست از این کارا بر دارید و اینقدر به حاشیه ها نپردازید..

میدونم که بعد از این پست من دوباره شما یه پست دیگه میدید و با چند حرف یا بهتره بگم مزخرفات از موضوع اصلی میخواید کناره گیری کنید و یادتون باشه که هیچ وقت فرا تر از اون چیزی دارید یا میدونید کاری نکنید که اینجوری مثل ... بمونید تو گل....

امید وارم کاری نکنید یا چیزی نگید که بیشتر از این بخوام پرده برداری کنم..فکر کنم متوجه مطلب شدید.

با تشکر
    #27 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 03:44 PM

15. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از 30na_emdad برای پست مفید ایشان:

learning20 (02-14-2011), خانم سانیا صالحی (12-09-2010)

16. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    4,751
    5,549
    با تشکر
    آقا میلاد رفت شما با افکار و تصورات جدید وارد شدید

فکر نمیکنم واسه انجام ندادن این کار دلیلی داشته باشید جز اینکه خدایی نکرده مرتکب دروغ یا همون خالی بندی شده باشید :108:
    دلیل من کاملا شخصی است

سوالات زیادی دارم :

خانم هائی هستند که ناراحت بودند و خیلی حرفهائی برای گفتن داشتند تا اینکه با بنده یعنی سانیا صالحی در میان گذاشتند

و منم بهشون قول دادم تا اثبات موضوعات مبهم خودم را نمایان نکنم ( بصورت حضوری )

حالا بریم سمت سوالات :

1) چرا در انجمنی یک خانم نمی تواند با نام خودش آنلاین شود ؟

2) چرا در انجمن های ایرانی از خانم ها بر اساس احساساتشان سوء استفاده می کنند ؟

3) چرا برای اثبات خانم بودن یک خانم محترم باید یکی از این موارد را رعایت کند ؟
    الف) ملاقات حضوری با یکی از مدیران ایرانی
    ب) ملاقات تلفنی با یکی از مدیران ایرانی
    ج) فرستادن عکس شخصی و .. به یکی از مدیران ایرانی

سوالات دیگری هم وجود دارد که اعلام آنها به شرمساری اضافه می کند

خانم صالحی یا به عبارت دیگه آقای ع.ک بهتره دست از این کارا بر دارید و اینقدر به حاشیه ها نپردازید..
    به من شک دارید مشکل من نیست آقا سینا

کسی که من را به میهن دعوت کرده حالا برعلیه من شده >>>> واقعا ازتون ممنونم

میدونم که بعد از این پست من دوباره شما یه پست دیگه میدید و با چند حرف یا بهتره بگم مزخرفات از موضوع اصلی میخواید کناره گیری کنید و یادتون باشه که هیچ وقت فرا تر از اون چیزی دارید یا میدونید کاری نکنید که اینجوری مثل ... بمونید تو گل....
    می خواهید ساکت بمونم و هیچی نگم

ساکت بمونم که شما هر چی خواستی بهم بگی

مزخرفاتی که شما ازش برداشت دارید در واقعه یک بی شرمی به تمام است ..

امید وارم کاری نکنید یا چیزی نگید که بیشتر از این بخوام پرده برداری کنم..فکر کنم متوجه مطلب شدید.
    منم امیدوارم با شرمساری دیگران بیشتر از این به چاه غفلت فرو نروید

#28 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 04:28 PM

17. Milad_Delta آواتار ها
    Milad_Delta
    کاربر جدید
    Nov 2010
    3
    6
    از کاربر 8 بار تشکر شده در 3 پست
    دوست گرامی ، صالحی عزیز

بنده نرفتم ، همچنان در خدمت حضرتعالی هستم.

مطمئن باشید که در اینجا هم تحریم خواهید شد. منتظر باشید و ببینید.

در نظرات دیگران هم در مورد بنده هیچ مشکلی نیست ، بنده حسابم پاک و از هیچ ترسی از محاکمه ندارم.

میخواهید یه بحث هم در مورد بنده ایجاد کنید تا ببینید چه کسانی از بنده ناراحت و چه کسانی از شما ناراحت هستند.
    ویرایش توسط Milad_Delta : 12-09-2010 در ساعت 05:23 PM
    #29 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 05:17 PM

18. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از Milad_Delta برای پست مفید ایشان:

30na_emdad (12-09-2010), خانم سانیا صالحی (12-09-2010)

19. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    4,751
    5,549
    دوست گرامی ، صالحی عزیز

بنده نرفتم ، همچنان در خدمت حضرتعالی هستم.

مطمئن باشید که در اینجا هم تحریم خواهید شد. منتظر باشید و ببینید.

در نظرات دیگران هم در مورد بنده هیچ مشکلی نیست ، بنده حسابم پاک و از هیچ ترسی از محاکمه ندارم.

میخواهید یه بحث هم در مورد بنده ایجاد کنید تا ببینید چه کسانی از بنده ناراحت و چه کسانی از شما ناراحت هستند.

آقا میلاد با شناخت کاملی که از مدیر عزیز انجمن میهن جی اس ام دارم و هر تصمیمی در مورد اینجانب بگیرد هیچ گونه مخالفتی نمی کنم

من به شما توصیه می کنم که با تحریمم در همه جای دنیا به هیچ سمتی نمی رسی و نخواهی رسید و فقط بازیچه دیگران هستی

حساب شما باشه برای اون دنیا که کاملا تسویه بشه اگر اعتقاد داشته باشی

#30 ارسال شده در تاريخ 12-09-2010 در ساعت 05:32 PM

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع