به گزارش فارنت بر اساس آخرین آمار منتشر شده در خصوص آسیب*پذیری نرم*افزارهای مختلف از لحاظ امنیتی مرورگر کروم شرکت گوگل در صدر نرم*افزارهای آسیب*پذیر قرار گرفته است.
بر اساس این آمار که در مدت زمان ۱۰ ماه گذشته جمع*آوری شده است از تعداد حفره های امنیتی کشف و ترمیم شده در انواع نرم افزارهای کاربردی رایج در جهان، مرورگر Google Chrome با ۷۶ حفره امنیتی گزارش شده در صدر جدول “آسیب پذیرترین نرم افزارها” قرار گرفته است.
[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی شبکه گستر در این گزارش سالیانه که توسط موسسه بیت*ناین (Bit9) گردآوری شده پس از مرورگر کروم گوگل، مرورگر Apple Safari با ۶۰ حفره امنیتی در جایگاه دوم است و جالب*تر این است که از محصولات بی*شمار مایکروسافت، تنها نرم*افزار Office با ۵۷ حفره در مقام سوم و مرورگر IE با ۳۲ حفره امنیتی در مقام هشتم این جدول ۱۲ پله*ای قرار گرفته*اند.
[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
از دیگر نرم افزارهایی که در این جدول دارای درجه و مقام هستند، می توان به Adobe Acrobat در جایگاه چهارم، مرورگر Firefox در جایگاه پنجم، Flash Player در جایگاه یازدهم و در پایان، نرم*افزار Quick Time در پله دوازدهم جدول اشاره کرد.