برترین مطلب این هفته ی انجمن

آموزش حل SM-G610F 7.0 emergency calls only

دوستانی که با مشکل تماس اضطراری گوشی سامسونگ SM-G610F روبرو هستند برای رفع ایراد کافیست تا پایان پست با ما باشید. دوستانی نسخه اندروید دیوایس شان 6.0.1 هست فایل فلش لینک زیر را دانلود نمایند: برای دانلود روی مشاهده تاپیک کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: دوست داريد علم جي اس ام در ايران چگونه تدريس شود ؟

رأی دهندگان
12. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه جي اس ام در ايران تاسيس و علم جي اس ام تدريس شود

9 75.00%
  • در دانشگاههاي ايران ، جي اس ام تدريس شود

3 25.00%
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: دانشگاه جي اس ام در ايران تاسيس شود يا در دانشگاهها ، جي اس ام تدريس شود

1. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    telegram >> @Sania_Salehi
    4,751
    5,549
    از کاربر 9,190 بار تشکر شده در 3,429 پست

دانشگاه جي اس ام در ايران تاسيس شود يا در دانشگاهها ، جي اس ام تدريس شود

سلام به عزيزان و خوبان انجمن

چند روز غيبت و در انجمن حضور نداشتم كه از اين بابت معذرت مي خواهم

چرا در ايران دانشگاهي براي تدريس جي اس ام وجود ندارد ؟
    علم جي اس ام يك علم نامحدود است و چندين شاخه دارد ....... كه در ايران خيلي راحت از كنار آن مي گذرند

روزانه چندين بار با جي اس ام برخورد كاري داشته ائيم

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    چرا اين تاپيك را باز كردم ؟ چه هدفي دارم ؟

همانطور كه مي دانيد در ايران تعمييرات تلفن همراه يك شغل كاذب به حساب مي آيد چون هر فرد با هر سوادي مي تواند وارد اين عرصه شود
    سوال : تعمييرات تلفن همراه چه ارتباطي به جي اس ام دارد ؟
    جواب : تعمييرات تلفن همراه يكي از شاخه هاي اصلي رشته جي اس ام است
    دليل : تلفن همراه يكي از مجموعه هاي جي اس ام است

شغل تعمييرات تلفن همراه بايد اصل داشته باشد اصل آن هم جي اس ام است تا وقتي اين دو از هم در هر كشوري جدا باشد وضعيت نابساماني خواهد بود (( هر كي هر كي مي شه ))

اين تاپيك فقط حرف هاي من نيست حرف هاي ديگران هم هست ... شايد با خواندن اين مطالب خيلي ساده از كنارش مي گذريد اما بدانيد كه با اين بي تفاوتي ، وضعيت شغلي خود را رقم مي زنيد
    شايد هم بگوئيد از دست ما هيچ كاري برنميآد و فقط سكوت كنيم بهترهههه >>> سكوت از لحاظ شغلي كه دوست داشتيد ...

وضعيت جي اس ام در ايران خيلي ضعيف است ..
    بخاطر اينكه علم جي اس ام در ايران تدريس نمي شود

ضعف علم حي اس ام در ايران چه سود يا ضرري براي تعمييركاران تلفن همراه دارد ؟
    سودي كه ندارد ..
    ضرر : اضافه شدن به تعمييركاران غيرحرفه ائي .. نارضايتي و بدگماني مشتريان نسبت به تعمييركاران تلفن همراه ... و....

تصورات شما برخلاف تصورات ديگران است مي توانيد ثابت كنيد ؟
    شما درنظر بگيريد اگر مدرك كارشناسي جي اس ام داشته و وارد عرصه تعمييرات شويد نسبت به كسي كه كارشناسي الكترونيك دارد موفق تر هستيد
    البته علم جي اس ام در تعمييرات خلاصه نمي شود بلكه تعمييرات يك بخش كلي اين علم است (( همان شاخه جي اس ام ))

شما براي قبول شدن در كنكور از آموزشگاه يا درس خواندن مداوم بهره مي گيريد
    حالا براي قبول شدن در دانشگاه جي اس ام فقط دروس مخصوص اين علم كاربرد دارد
    ================================================== ===============

با مطالب بالا آيا شما دوست داريد دانشگاه جي اس ام در ايران تاسيس شود يا در دانشگاهها ، علم جي اس ام تدريس شود

تا عملي شدن اين موضوع زمان زيادي صرف خواهد شد

qu1awhnr15etdaxq50q5

prb4vhgqcs57r1bgxb0f
    ویرایش توسط خانم سانیا صالحی : 11-09-2010 در ساعت 03:33 PM
    ویژگی اصلی تعمیرکار عالی : داشتن باور عالی برای تعمیرکردن ایراد گوشی یا تبلت

آی دی رسمی بنده در تلگرام >> telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    #1 ارسال شده در تاريخ 11-09-2010 در ساعت 02:58 PM

2. کاربران زیر 7 تشکر کرده اند از خانم سانیا صالحی برای پست مفید ایشان:

ASG GSM (11-09-2010), HOSSEIN RACER (11-10-2010), Mobile Data (11-09-2010), mobile mohajer (11-10-2010), MTN GSM (11-09-2010), TNT gsm (11-09-2010), موبایل شماتیک (11-09-2010)

3. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    4,751
    5,549
    خانم صالحی آقا میلاد و بقیه دوستان میشه دیگه این بحث و ادامه ندین؟؟؟

نزارید احترام ها از بین بره و به کسی توهین بشه یا اینکه اخطار دریافت کنید نزارید بشیم مضحک سایت های دیگه لطفا اگه امکان داره دیگه ادامه ندین همه حرف هاتون و زدین نظر همه هم محترم
    ;)
    تا وقتي اختلاف نظر داشته باشيم نمي توانيم با هم كار كنيم

انجمن ايجاد شده است كه كاربران با نظرهاي همديگر آشنا شوند

انجمن هاي ديگر هم اگر انجمن ميهن جي اس ام به يك كاربر در هر زمينه ائي كمك كند مورد تمسخر قرار مي دهند كه شخصيت خودشان را نشان مي دهند

آی دی رسمی بنده در تلگرام >> telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    #51 ارسال شده در تاريخ 11-10-2010 در ساعت 11:08 AM

4. MiLaD GsM آواتار ها
    MiLaD GsM
    کاربر متخصص
    Aug 2010
    دریای خزر
    32
    1,127
    1,884
    از کاربر 3,335 بار تشکر شده در 923 پست
    از همه عذر میخوام یکم جوش اوردم.اخه نشنیدید میگن سیدا جوشین !:44: اگه از طرف من به کسی بی احترامی شد معذرت میخوام همه شماهارو دوست دارم.
    #52 ارسال شده در تاريخ 11-10-2010 در ساعت 11:16 AM

5. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از MiLaD GsM برای پست مفید ایشان:

Mobile Data (11-10-2010), TNT gsm (11-10-2010)

6. mohammad_hhh آواتار ها
    mohammad_hhh
    کاربر متوسط
    Mar 2010
    241
    267
    از کاربر 113 بار تشکر شده در 58 پست
    خانم صالحي كدوم كشورهاي در حال حاضر مدرك جي اس ام ميدن ودانشگاهاشون تدريس ميكنند؟
    #53 ارسال شده در تاريخ 11-10-2010 در ساعت 08:27 PM

7. Mobile Data آواتار ها
    Mobile Data
    معاون کل انجمن
    Jun 2010
    همه جاي ايران سراي من است.
    44
    3,774
    14,001
    از کاربر 17,451 بار تشکر شده در 3,542 پست
    هدف من نيست : هدف آقا اشكان است

من يكسري معلومات ناچيز دارم كه در اختيار ديگران قرار مي دهم

باز هم گفتم و مي گم و ترسي هم ندارم : بي سوادترين فرد جي اس ام بنده هستم :109:
    من به این شکلک توصیه میکنم دست از کتاب برداره چون توی ایران فقط پارتی و تجربه مدرک رو باید گذاشت در کوزه ابش رو خورد:64:
    تا وقتي اختلاف نظر داشته باشيم نمي توانيم با هم كار كنيم

انجمن ايجاد شده است كه كاربران با نظرهاي همديگر آشنا شوند

انجمن هاي ديگر هم اگر انجمن ميهن جي اس ام به يك كاربر در هر زمينه ائي كمك كند مورد تمسخر قرار مي دهند كه شخصيت خودشان را نشان مي دهند

آفرين

فردي كه ليسانس مي گيره :
    فردي كه سيكل هم نداره :

من هر دو در يك زمان كاري قرار مي دهم چطور ؟

فرض مي كنيم ليسانس و سيكل هر دو دارند يك كاري رو شروع مي كنند در يك زمان :

كدام زودتر به نتيجه مي رسه : مشخصه فردي كه ليسانس داره

سوال شما به گونه ائي است كه مقتضيات زمان كاري را حذف كرديد

شما اين گونه مقايسه كرديد

فرد سيكل دار وارد بازار كار مي شه
    و فردي كه مي خواد ليسانس بگيره

اما اينطوري مقايسه نكرديد

فرد سيكل دار و فرد ليسانس دار هر دو در يك زمان وارد بازار كار مي شوند كدام يك موفق تر است ؟؟؟؟؟؟؟؟

هنوز هم مي گم علم حرف اول رو مي زنه نه تجربه چون تجربه خودش از علم گرفته شده است

من دوست ندارم اين پست بيخودي شلوغ بشه واز بحث اصليمون دور بشيم
    اين پست رو ميدم ونتيجه گيري باشه واسه كاربران

بازم تكرار ميكنم نميشه فقط با تجربه كا را پيش برد .وهمين طور نميشه فقط باعلم پيشرفت كرد هر دو مكمل هم هستند
    مسلما شخصي كه مدرك كارشناسي داشته باشه باشخصي كه مدرك سيكل داشته باشه در كار باهم برابر نيستن به شرطي كه تجربه هم در كنارش باشه اون كه فقط كتاب خونده واجرا نكرده مطمئنا اگه فوق هم داشته باشه خيلي پيشرفت نخواهد كرد
    وفردي كه سيكل داشته باشه اگه با دانش روز خودش رو آپديت نكنه درجا خواهد زد وپيشرفت نخواد داشت :94:
    پس علم با عمل سود مند است
    در مورد مطلبي هم كه گفتيد وكتاب آسماني رو با بحث ما مقايسه كردن .بايد عرض كنم اصلا قابل قياس نيست .اين كجا وآن كجا :51:
    واما اختلاف نظر هميشه وجود داره وهمين اختلافات اگه در مسير درست قرار بگيره باعث پيشرفت خواهد شد .اما اگه كسي قصد داشته باشه دانش ونظر خودش رو به طرف مقابل تحميل ويا القا كنه ديگه قضيه فرق خواهد كرد
    شما اصرار داري كه علم برتر از تجربست اما من نظرم غير از اينه.ومعتقدم اين دو در كنار هم بايد باشند ومكمل هم هستند .
    اما يه استثنا وجود داره .:18:
    ميشه با صرف زمان ونيرو با تجربه علم رو كسب كرد .دقيقا مثل انسانهاي اوليه كه اين كارو كردن .وبه مرور علم رو هم كسب كردن:73:
    نكته اينجاست كه در دوران ما به سرعت بايد به روز بود وگرنه عقب خواهي ماند وفقط با كسب تجربه نميشه پيشرفت كرد وبايد علم روز رو هم داشته باشي :84:

حالا اين سوال پيش مياد كه علم در اين برهه از زمان دست كيه ؟:64:
    آيا فقط خارج از مرزهاي ما وجود داره ؟:112:
    آيا ما توان وظرفيتهاي كافي رو داريم؟:73:
    آيا ما مي توانيم ؟
    امروز خبري رو شنيدم كه خيلي خوشحال شدم واون ساخت وطراحي بازيهاي رايانه اي توسط همين بچه هاي گل ايراني بود .اون هم با كمترين امكانات .البته ممكنه اين بچه ها در مواردي از امكانات خارجي استفاده كرده باشن ولي بازهم شروع خوبيه
    فراموش نكنيم ظرفيتهاي ما زياده ولي امكانات ما كافي نيست وهمين كمبود باعث شده رشد ما زياد نباشه
    اندكي صبر سحر نزديك است

همون فرانسه اي كه ميفرماييد وكل اروپا دارن از بهترين نيروهاي ما براي رسيدن به قله هاي علم وفناوري استفاده ميكنن چون امكانات كافي دارن
    البته اين تكامل اروپا بعد از دوره رونسانس اتفاق افتاد وباعث شد تا پيشرفت كنن .ولي قبل از اون در حسرت علم وتمدن ما بودنند (تاريخ وبزرگان ما سند ومدرك معنبري بر اين ادعاست )

حرف آخر :
    دوستان لطف كنيد در انجمن به هيچ يك از اعضا بي احترامي نشه
    لطفا سعي نكنيد دانسته هاي خودتون رو به رخ ديگران بكشيد
    وهرگز مرغ همسايه رو غاز ندونيد
    اميدوارم تونسته باشم چيزي از اين پست ياد بگيرم

آنكه بر در ميكوبد شب هنگام .به كشتن چراغ آمده است .
    نور را در پستوي خانه نهان بايد كرد
    #54 ارسال شده در تاريخ 11-10-2010 در ساعت 09:15 PM

8. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از Mobile Data برای پست مفید ایشان:

MiLaD GsM (11-10-2010), TNT gsm (11-10-2010)

9. MiLaD GsM آواتار ها
    MiLaD GsM
    کاربر متخصص
    Aug 2010
    دریای خزر
    32
    1,127
    1,884
    موبایل دیتا.اقا وحدت عزیز درست میگن.ایشون واقعا" یک همکار و دوست محترم هستند. و من از ایشون بینهایت تشکر میکنم.و بابت پستی که دادن دستشون میبوسم.
    #55 ارسال شده در تاريخ 11-10-2010 در ساعت 09:27 PM

10. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از MiLaD GsM برای پست مفید ایشان:

Mobile Data (11-10-2010), سامی (11-11-2010)

11. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    4,751
    5,549
    من دوست ندارم اين پست بيخودي شلوغ بشه واز بحث اصليمون دور بشيم
    اين پست رو ميدم ونتيجه گيري باشه واسه كاربران

بازم تكرار ميكنم نميشه فقط با تجربه كا را پيش برد .وهمين طور نميشه فقط باعلم پيشرفت كرد هر دو مكمل هم هستند
    مسلما شخصي كه مدرك كارشناسي داشته باشه باشخصي كه مدرك سيكل داشته باشه در كار باهم برابر نيستن به شرطي كه تجربه هم در كنارش باشه اون كه فقط كتاب خونده واجرا نكرده مطمئنا اگه فوق هم داشته باشه خيلي پيشرفت نخواهد كرد
    وفردي كه سيكل داشته باشه اگه با دانش روز خودش رو آپديت نكنه درجا خواهد زد وپيشرفت نخواد داشت :94:
    پس علم با عمل سود مند است
    در مورد مطلبي هم كه گفتيد وكتاب آسماني رو با بحث ما مقايسه كردن .بايد عرض كنم اصلا قابل قياس نيست .اين كجا وآن كجا :51:
    واما اختلاف نظر هميشه وجود داره وهمين اختلافات اگه در مسير درست قرار بگيره باعث پيشرفت خواهد شد .اما اگه كسي قصد داشته باشه دانش ونظر خودش رو به طرف مقابل تحميل ويا القا كنه ديگه قضيه فرق خواهد كرد
    شما اصرار داري كه علم برتر از تجربست اما من نظرم غير از اينه.ومعتقدم اين دو در كنار هم بايد باشند ومكمل هم هستند .
    اما يه استثنا وجود داره .:18:
    ميشه با صرف زمان ونيرو با تجربه علم رو كسب كرد .دقيقا مثل انسانهاي اوليه كه اين كارو كردن .وبه مرور علم رو هم كسب كردن:73:
    نكته اينجاست كه در دوران ما به سرعت بايد به روز بود وگرنه عقب خواهي ماند وفقط با كسب تجربه نميشه پيشرفت كرد وبايد علم روز رو هم داشته باشي :84:

حالا اين سوال پيش مياد كه علم در اين برهه از زمان دست كيه ؟:64:
    آيا فقط خارج از مرزهاي ما وجود داره ؟:112:
    آيا ما توان وظرفيتهاي كافي رو داريم؟:73:
    آيا ما مي توانيم ؟
    امروز خبري رو شنيدم كه خيلي خوشحال شدم واون ساخت وطراحي بازيهاي رايانه اي توسط همين بچه هاي گل ايراني بود .اون هم با كمترين امكانات .البته ممكنه اين بچه ها در مواردي از امكانات خارجي استفاده كرده باشن ولي بازهم شروع خوبيه
    فراموش نكنيم ظرفيتهاي ما زياده ولي امكانات ما كافي نيست وهمين كمبود باعث شده رشد ما زياد نباشه
    اندكي صبر سحر نزديك است

همون فرانسه اي كه ميفرماييد وكل اروپا دارن از بهترين نيروهاي ما براي رسيدن به قله هاي علم وفناوري استفاده ميكنن چون امكانات كافي دارن
    البته اين تكامل اروپا بعد از دوره رونسانس اتفاق افتاد وباعث شد تا پيشرفت كنن .ولي قبل از اون در حسرت علم وتمدن ما بودنند (تاريخ وبزرگان ما سند ومدرك معنبري بر اين ادعاست )

حرف آخر :
    دوستان لطف كنيد در انجمن به هيچ يك از اعضا بي احترامي نشه
    لطفا سعي نكنيد دانسته هاي خودتون رو به رخ ديگران بكشيد
    وهرگز مرغ همسايه رو غاز ندونيد
    اميدوارم تونسته باشم چيزي از اين پست ياد بگيرم

آنكه بر در ميكوبد شب هنگام .به كشتن چراغ آمده است .
    نور را در پستوي خانه نهان بايد كرد
    حالا يك سوال كه مربوط به تخصص باشه

آيا وجود شماتيك بر اساس تجربه ثابت شده است ؟

من تا الان تعميركاري را سراغ ندارم كه بگويد بدون شماتيك توانسته است مشكل گوشي را براحتي حل كند

اميدوارم به درستي مطلب كاملا پي برده باشيد

:73:به قول شما ايراني ها آنچه عيان است ( علم ) چه حاجت به بيان است :83:

#56 ارسال شده در تاريخ 11-10-2010 در ساعت 10:09 PM

12. MiLaD GsM آواتار ها
    MiLaD GsM
    کاربر متخصص
    Aug 2010
    دریای خزر
    32
    1,127
    1,884
    واسه بعضیها خیلی خیلی متاسفم که تو فروم های ایرانی میچرخند و دم از خارجی بودن میزنند
    تا کسی اندکی بهشون توجه کند.

اری من ایرانیمو به ایرانی بودن خود میبالم.
    و به هر بی سر و بی پایی اجازه دهن کجی به ایران و ایرانی را نمیدهم.
    ویرایش توسط MiLaD GsM : 11-11-2010 در ساعت 09:21 AM
    #57 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 09:09 AM

13. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از MiLaD GsM برای پست مفید ایشان:

Mobile Data (11-11-2010), سامی (11-11-2010)

14. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    4,751
    5,549
    واسه بعضیها خیلی خیلی متاسفم که تو فروم های ایرانی میچرخند و دم از خارجی بودن میزنند

تا کسی اندکی بهشون توجه کند.

اری من ایرانیمو به ایرانی بودن خود میبالم.

و به هر بی سر و بی پایی اجازه دهن کجی به ایران و ایرانی را نمیدهم.

شما كه دم از ايران مي زنيد براي ايرانتون چيكار كرديد ؟ اگر گوشي تعميير كرديد براي پر شدن جيب مباركتون بوده است غير از اينه ..................

متاسفانه گوشي نوكيا ، سامسونگ ، سوني اريكسون ، اپل و..... در ايران هست كه كشورهائي همچون چين ، آمريكا ، تايوان ، كره ، فرانسه و .... توليد كرده و مي كنند تا ايراني ها استفاده كنند ..

چرا اينها رو نمي گوئيد و يكطرفه سوي ميدان مي رويد

من به يك مورد اشاره كردم كه موردهاي زيادي است كه شما ازشان غافل هستيد
    ویرایش توسط Mobile Data : 05-08-2011 در ساعت 05:47 PM

#58 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 12:13 PM

15. saeedazimi آواتار ها
    saeedazimi
    نخبگان انجمن
    Apr 2010
    NO FACE NO NAME NO PLACE
    45
    751
    154
    از کاربر 3,169 بار تشکر شده در 679 پست
    سلام و عرض ادب :
    اجازه بدید بحث را تمام کنیم دوست داشتید ادامه بدید از یک ابزار گفتگو استفاده کنید .
    بسته شد .موفق باشید
    #59 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 12:36 PM

16. کاربران زیر 5 تشکر کرده اند از saeedazimi برای پست مفید ایشان:

Administrator (11-11-2010), ASG GSM (11-11-2010), MiLaD GsM (11-11-2010), Mobile Data (11-12-2010), خانم سانیا صالحی (11-11-2010)

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

کلمات کلیدی این موضوع