برترین مطلب این هفته ی انجمن

آموزش حل SM-G610F 7.0 emergency calls only

دوستانی که با مشکل تماس اضطراری گوشی سامسونگ SM-G610F روبرو هستند برای رفع ایراد کافیست تا پایان پست با ما باشید. دوستانی نسخه اندروید دیوایس شان 6.0.1 هست فایل فلش لینک زیر را دانلود نمایند: برای دانلود روی مشاهده تاپیک کلیک کنید.

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53

موضوع: .:: آموزش شکستن قفل aklock سی دی قهوه تلخ ::.

1. Administrator آواتار ها
    Administrator
    مدیریت کل سایت
    Nov 2009
    MihanGsm
    33
    4,890
    18,691
    از کاربر 28,731 بار تشکر شده در 4,500 پست

.:: آموزش شکستن قفل aklock سی دی قهوه تلخ ::.

.::آموزش شکستن قفل CD قهوه تلخ::.

با سلام و خسته نباشید...
    دوستان همانطوری که میدانید جدیداً سی دی های آقای مهران مدیری توسط یک شرکت که در ایران جایزه بهترین نرم افزار قفل گذاری را گرفته قفل گذاری شده است!
    خوب من هم طی مراحلی که روی سی دی ها کار کردم متوجه شدم که این نرم افزار دارای ایراد هایی هست که به راحتی میشود قفل آن را شکست و فکر میکنم این پول کلانی که بابت این نرم افزار پرداخت شده و امنیت خاصی هم ندارد صرفاً جهت اطلاع رسانی و بالا بردن امنیت این قفل گذاری آموزشی در سایت قرار دهم تا دوستان مشاهده این ضعف در نرم افزار aklock باشند!
    ولی از جایی که هزینه هنگفتی پای این فیلم و قفل گذاری آن رفته آموزش را قرار ندادم ولی اگر خواهان آن میباشید باید 50 نفر با آیپی متفاوت در این پست درخواست بدن و بعد از آن قرار خواهم داد.
    در غیر این صورت برای حمایت از فیلم آموزش قرار نخواهد گرفت...
    بازم تاکید میکنم این آموزش اگر قرار بگیرید صرفا فقط جهت آگاهی برای مسئولان میباشد و سایت میهن جی اس ام هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. :96:

اینم عکس جایزه بهترین نرم افزار قفل گذاری، این نرم افزار که دریافت کرده است. :70: :51:

3jvt5llz6ezti25z29t

• [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    • نمیگوئیم بهترین هستیم ولی خوشحالیم که بهترینها را در کنار خود داریم
    • اینجا ایران است، سرزمین هنر ، عشق و خلاقیت

#1 ارسال شده در تاريخ 11-08-2010 در ساعت 02:05 PM

2. کاربران زیر 25 تشکر کرده اند از Administrator برای پست مفید ایشان:

alishams123 (11-08-2010), arkad_13 (11-27-2010), ASG GSM (11-08-2010), azizir56 (11-08-2010), daryai (11-08-2010), devil123 (11-10-2010), doctor_asangsm (11-08-2010), fun310i (11-18-2010), G.S.M (11-08-2010), golden110 (11-09-2010), HOSSEIN RACER (11-09-2010), majid1190 (11-08-2010), md6080 (11-08-2010), miladazmoon2 (06-14-2017), Mobile Data (11-08-2010), mohammad-s (11-11-2010), mohammad_hhh (11-09-2010), ramin_le (11-08-2010), sapahr21 (03-05-2015), sathya_1063 (11-08-2010), shahab001 (11-27-2010), sixsixsix (07-30-2012), TNT gsm (11-08-2010), موبایل جمال (11-08-2010), VAHID-MIRZAEI (11-11-2010)

3. MiLaD GsM آواتار ها
    MiLaD GsM
    کاربر متخصص
    Aug 2010
    دریای خزر
    32
    1,127
    1,884
    از کاربر 3,335 بار تشکر شده در 923 پست
    این روش رو من تست نزدم :33: Cd هم پیشم نیست دوستانی که دارند تست کنند:67:
    با اجازه مدیر محترم سایت اقا سعید
    من این روشو تست کردم و100% جواب داد
    ممنون از همه دوستان
    #31 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 10:37 AM

4. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از MiLaD GsM برای پست مفید ایشان:

Administrator (11-11-2010), TNT gsm (11-11-2010)

5. madishpc آواتار ها
    madishpc
    کاربر جدید
    Nov 2010
    2
    0
    از کاربر 0 بار تشکر شده در 0 پست

کپی شد .

اینقدر الکی تو سر و کله هم نزنید من که گفتم 5 دقیقه کپی میشه .
    حالا جهت اطلاع آقایون برنامه ای است به نام IsoBuster که به راحتی این کار رو انجام میده .
    خوب سیستمتون رو راه اندازی کنید قبل از اینکه اجرا بشه shift رو نگه دارید تا اتوران سی دی اجرا نشه بعد به راحتی IsoBuster رو اجرا و به یه کپی هلو از فایل اصلی بزنید .

یه راه دیگه هم اینه که تو حالت سیفمود از IsoBuster استفاده کنید چون فایل اتوران سی دی تو این حالت کار نمی کنه . اگه بازم سوالی بود در خدمتیم .
    ویرایش توسط madishpc : 11-11-2010 در ساعت 12:29 PM
    #32 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 11:11 AM

6. tanta آواتار ها
    tanta
    کاربر جدید
    Apr 2010
    29
    9
    از کاربر 21 بار تشکر شده در 9 پست
    مدیر عزیز لطف کن بگو چجوری نرم افزار قفلش کار میکنه و ضعفش چیه
    وگرنه با clone یا برنامه های دیگه رایت کردن رو هرکسی بلده
    #33 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 11:51 AM

7. Administrator آواتار ها
    Administrator
    مدیریت کل سایت
    Nov 2009
    MihanGsm
    33
    4,890
    18,691
    اینقدر الکی تو سر و کله هم نزنید من که گفتم 5 دقیقه کپی میشه .
    حالا جهت اطلاع آقایون برنامه ای است به نام IsoBuster که به راحتی این کار رو انجام میده .
    خوب سیستمتون رو راه اندازی کنید قبل از اینکه اجرا بشه shift رو نگه دارید تا اتوران سی دی اجرا نشه بعد به راحتی IsoBuster رو اجرا و به یه کپی هلو از فایل اصلی بزنید .

یه راه دیگه هم اینه که تو حالت سیفمود از IsoBuster استفاده کنید چون فایل اتوران سی دی تو این حالت کار نمی کنه . اگه بازم سوالی بود در خدمتیم .
    من موندم این نرم افزار با این همه ایرادی که داره چطور دارای مدال و جایزه شده!!! مثل بقیه کاهاشونه دیگه...
    یکی از مهمترین اعمالی که این قفل انجام میده همین اتورانش هست که تقریبا مثل بعضی از ویروس ها عمل میکنه و یکسری امکانات از جمله Task Manager ، Clone و برنامه های مرتبط با اجرای ایمیج را میبنده و از باز شدن آنها جلوگیری میکنه و در مقابل اینقدر نقص داره که حتی با همین راه هایی که دوستان هم گفتند قابل باز گشائی هست.
    امیدوارم این دوستمون با یک سرچ کوچک به این پست برسند و ایراد های ذکر شده را برطرف کنند در غیر این صورت ..........

#34 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 01:18 PM

8. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از Administrator برای پست مفید ایشان:

jojetiqi (11-11-2010), TNT gsm (11-11-2010)

9. tebkar2005 آواتار ها
    tebkar2005
    کاربر جدید
    Nov 2010
    1
    0
    با سلام
    اول تشكر ميكنم از مديريت سايت كه امكان حضور بنده رو توي جمع دوستان امكان پذير كردن.
    بنده قفل گذاري اين سي دي ها هستم.
    در مورد روشهايي كه دوستان فرمودند هر يك از اونها روش مقابله داره كه در اين ورژني كه الان بر روي سريال قهوه تلخ كار شد به دلايل مختلف فني و سياست هاي توليد كننده سريال لحاظ نشده و مطمئن باشيد من به اين مسئله اعتقاد كامل دارم كه (( هر قفلي يك كليد داره و ...) فقط خواستم بگم اين تمام توانايي هاي قفل aklock نيست .
    اگه سرتون درد نياوردم بايد بگم در مسئله قفل گذاري خيلي كار ها ميشه كرد ولي فاكتور اصلي اونم در چنين مجموعه اي پخش شدن سي دي بر روي تمام دستگاهها هست.
    اميد وارم توضيحات كامل باشه ودر آخر هم بگم تمام نقاط ضعفي كه دوستان فرمودند بنده به اونها اشراف دارم ولي به دليل مسائل فوق نشد كه قفل اصلي رو توي اين سري كار كنم.

راستي يكي از دوستان ايميل زده بود كه ايروني رو چه به قفل گذاري !!!! بايد خدمت ايشون و ساير دوستان كه حس خود كم بيني دارن بگم خيلي از كار ها هست كه الان فقط در ايران و برخي از معدود كشور ها داره انجام ميشه اونم با كيفيت بالاتر.
    اميدوارم توضيحاتم كافي باشه .
    #35 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 02:01 PM

10. کاربران زیر 7 تشکر کرده اند از tebkar2005 برای پست مفید ایشان:

Administrator (11-11-2010), azimraeesi (11-18-2010), MiLaD GsM (11-11-2010), Mobile Data (11-16-2010), mohammad-s (11-11-2010), toot_gsm (11-11-2010), VAHID-MIRZAEI (11-11-2010)

11. MiLaD GsM آواتار ها
    MiLaD GsM
    کاربر متخصص
    Aug 2010
    دریای خزر
    32
    1,127
    1,884
    از کاربر 3,335 بار تشکر شده در 923 پست
    با سلام
    اول تشكر ميكنم از مديريت سايت كه امكان حضور بنده رو توي جمع دوستان امكان پذير كردن.
    در مورد روشهايي كه دوستان فرمودند هر يك از اونها روش مقابله داره كه در اين ورژني كه الان بر روي سريال قهوه تلخ كار شد به دلايل مختلف فني و سياست هاي توليد كننده سريال لحاظ نشده و مطمئن باشيد من به اين مسئله اعتقاد كامل دارم كه (( هر قفلي يك كليد داره و ...) فقط خواستم بگم اين تمام توانايي هاي قفل aklock نيست .
    اگه سرتون درد نياوردم بايد بگم در مسئله قفل گذاري خيلي كار ها ميشه كرد ولي فاكتور اصلي اونم در چنين مجموعه اي پخش شدن سي دي بر روي تمام دستگاهها هست.
    اميد وارم توضيحات كامل باشه ودر آخر هم بگم تمام نقاط ضعفي كه دوستان فرمودند بنده به اونها اشراف دارم ولي به دليل مسائل فوق نشد كه قفل اصلي رو توي اين سري كار كنم.

راستي يكي از دوستان ايميل زده بود كه ايروني رو چه به قفل گذاري !!!! بايد خدمت ايشون و ساير دوستان كه حس خود كم بيني دارن بگم خيلي از كار ها هست كه الان فقط در ايران و برخي از معدود كشور ها داره انجام ميشه اونم با كيفيت بالاتر.
    اینID:miladngsm@yahoo.com اگه اشکال نداره منو add کنید تا یه صحبت خصوصی باهم داشته باشیم.ممنون
    #36 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 02:10 PM

12. کاربران زیر تشکر کرده اند از MiLaD GsM برای پست مفید شان:

toot_gsm (11-11-2010)

13. خانم سانیا صالحی آواتار ها
    خانم سانیا صالحی
    V.I.P
    Jul 2010
    telegram >> @Sania_Salehi
    4,751
    5,549
    از کاربر 9,192 بار تشکر شده در 3,429 پست
    با سلام

سلام به قفل گذار سيدي برنامه قهوه تلخ

البته در ايران يك قفلي كه رايج بود قفل تلفني بود

كه بايد به شركت زنگ مي زديم يا به سايت شركت مراجعه و شماره سريال را اعلام مي كرديم تا شماره فعالسازي را بدهند

اما يكي از دوستان توانست با طراحي كي گن چنين قفلي را باز كند

قفل داريم تا قفل :16:
    ویژگی اصلی تعمیرکار عالی : داشتن باور عالی برای تعمیرکردن ایراد گوشی یا تبلت

آی دی رسمی بنده در تلگرام >> telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    #37 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 02:25 PM

14. کاربران زیر تشکر کرده اند از خانم سانیا صالحی برای پست مفید شان:

toot_gsm (11-11-2010)

15. Administrator آواتار ها
    Administrator
    مدیریت کل سایت
    Nov 2009
    MihanGsm
    33
    4,890
    18,691
    با سلام

با تشکر از شما.......
    هدف از ایجاد پست فقط و فقط در نشان دادن ضعف و رفع آن در ورژن های بعدی میباشد و هیچگونه هدف دیگری نبوده اگر بود که آموزش را برای اولین بار در ایران اونم با سی دی های آقای مهران مدیری قرار میدادیم که فکر میکنم بازتاب زیادی میگرفت ولی بازم نکردیم که خدائی نکرده کار آقای مهران مدیری به هدر نره! البته چند نمونه از کاربران اعلام کردند که...
    اینکه میگوئید پخش شدن سی دی باید در تمام دستگاه ها انجام بگیره هم صحیح هست و در غیر این صورت بدردنمیخورد! ولی مهم اینجاست که این قفل توانایی حل تمام این مشکلات باشد تا بتواند در دنیا اسم و رسم جدی به خود بگیرد.
    امیدوارم که در آینده شاهده رفع مشکلات و ارائه نسخه طلائی این نرم افزار باشیم.
    موفق باشید... :71:

#38 ارسال شده در تاريخ 11-11-2010 در ساعت 02:31 PM

16. کاربران زیر 6 تشکر کرده اند از Administrator برای پست مفید ایشان:

ASG GSM (11-11-2010), azimraeesi (11-18-2010), daryai (11-11-2010), kurdana (11-11-2010), mohammad-s (11-11-2010), خانم سانیا صالحی (11-11-2010)

17. majid_464 آواتار ها
    majid_464
    کاربر جدید
    Nov 2010
    1
    0
    سلام
    حداقل ما برنامه نویسها بیشتر مفهوم کپی رایتو درک میکنیم و حرف مهران مدیری رو میفهمیم که نباید کپی خرید یا کپی کرد.چون خودمونم دوست نداریم کسی برنامه هامونو کپی کنه ولی مونده تا فرهنگش جا بیفته.
    ولی تنها دلیلی که باعث شد من فصل هفت این مجموعه را بشکنم و از سی دی نبینم همون بحث بستن task manager بود.به نظر من به شعور طرف داره توهین میشه.چون همون کاریو که تروجان دارن میکنن این قفل داره انجام میده و فایل svchost که داخل سی دی هست task manager میبنده و این جالب نیست البته میشه راحت این process و بست.
    همین طور استفاده از پلیر نامناسب که در کل برام جالب نبود.
    البته بگم فقط رو سیستم خودمه و به کسی ندادم چون باید کپی رایت رعایت بشه.
    انشاله که دوست خوبمون در ورژن های بعدی رعایت کنن.
    به امید روزی که نیاز به قفل رو هیچ نرم افزاری نباشه
    شاد باشین
    #39 ارسال شده در تاريخ 11-15-2010 در ساعت 12:29 PM

18. کاربران زیر 5 تشکر کرده اند از majid_464 برای پست مفید ایشان:

Administrator (11-15-2010), azimraeesi (11-18-2010), HOSSEIN RACER (11-15-2010), Mobile Data (11-16-2010), موبایل شماتیک (11-15-2010)

19. david-t آواتار ها
    david-t
    کاربر جدید
    Nov 2010
    2
    0
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    با تشکر از پست مفیدتون
    عرض کنم خدمتتون که من که با یک روش خیلی ساده تونستم ازش کپی بگیرم و رو کیفیت صدا و تصویرش هم هیچ تاثیری نذاشت
    رو سری بعدی هم تست میکنم
    اگه جراب داد بهتون میگم
    فعلا
    #40 ارسال شده در تاريخ 11-17-2010 در ساعت 06:33 PM

20. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از david-t برای پست مفید ایشان:

Administrator (11-17-2010), azimraeesi (11-18-2010)

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع