برترین مطلب این هفته ی انجمن

آموزش حل SM-G610F 7.0 emergency calls only

دوستانی که با مشکل تماس اضطراری گوشی سامسونگ SM-G610F روبرو هستند برای رفع ایراد کافیست تا پایان پست با ما باشید. دوستانی نسخه اندروید دیوایس شان 6.0.1 هست فایل فلش لینک زیر را دانلود نمایند: برای دانلود روی مشاهده تاپیک کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: هفت سرویس جدید ایرانسل معرفی گردید

 1. morid آواتار ها
  morid
  کاربر تازه نفس
  Jun 2010
  موبايل
  146
  100
  از کاربر 303 بار تشکر شده در 108 پست

  هفت سرویس جدید ایرانسل معرفی گردید

  هفت سرويس و محصول جديد ايرانسل، در مراسم چهارمين سالروز راه*اندازي شبکه تلفن همراه ايرانسل، معرفي و رونمايي شدند.
  اين محصولات سرويس*هاي جديد كه همگي آنها براي اولين بار در ايران معرفي و عرضه مي*شوند شامل مودم USB وايمکس ايرانسل به همراه سامانه تقويت*کننده، شبکه خصوصي مجازي (***) وايمكس ايرانسل، سرويس منطقه طلايي، سرويس نقشه مجازي ايرانسل(نما)، اولين خدمات حقيقي بانکداري همراه، شارژ الکترونيکي با رويکرد جديد و ارتقاي خدمات ديتاي ايرانسل مي*باشند.
  خدمات بانكداري همراه ايرانسل

  به گفته مديرعامل ايرانسل، راهکار بانکداري همراه ايرانسل در فاز اول با همكاري بانک سامان راه*اندازي شده و شامل سرويس*هاي اعلام مانده حساب، پرداخت قبوض، انتقال وجه، دريافت صورتحساب و خريد کارت شارژ مي*شود که بر روي بستر كدهاي دستوري (USSD) بنا شده است.
  براي استفاده از اين سامانه کافي است کاربران تلفن همراه، يك يا چند كارت بانكي عضو شبكه شتاب خود را به اين سامانه متصل كنند تا بتواند با شماره*گيري كد دستوري #724* در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکان، بدون پرداخت هزينه، عمليات بانکي خود را در حداقل زمان انجام دهند.
  به گفته مهندس عليرضا قلمبر دزفولي اين سرويس، نخستين سرويس حقيقي بانكداري همراه كشور بوده كه بدون نياز به نصب هر نوع نرم افزار يا گوشي خاص، مشترك را قادر به استفاده از خدمات بانكداري همراه مي*كند.

  مودم USB وايمکس ايرانسل

  مودم USB وايمکس ايرانسل با ابعادي بسيار کوچک و در قواره يك حافظه فلش، به رايانه شخصي کاربر متصل شده و امکان دسترسي به اينترنت پرسرعت بيسيم وايمکس ايرانسل را براي وي فراهم مي آورد. از اين طريق، کاربر قادر خواهد بود به آساني و در تمامي مناطق تحت پوشش، به اينترنت پرسرعت بي*سيم دسترسي داشته باشد.
  به گفته مديركل بازاريابي ايرانسل، به همراه اين مودم، يک سامانه تقويت کننده نيز ارائه مي*شود تا در مکان هايي که امواج دريافتي ضعيف* هستند، همچنان اينترنت با کيفيت و سرعتي مناسب در اختيار کاربر قرار گيرد.

  خدمات منطقه طلايي ايرانسل

  با ارائه خدمات منطقه طلايي ايرانسل، براي اولين بار در ايران، مشترکين سيم*کارت*هاي اعتباري ايرانسل، با تعيين محدوده مکاني دلخواه دايره شکل، از تخفيف مکالمه داخل شبکه در آن مکان برخوردار خواهند شد.
  به گفته مديركل بازاريابي ايرانسل، اين شركت با استفاده از اين سرويس، اين امکان را براي مشتركين خود فراهم کرده که به دلخواه خود نقطه*اي را انتخاب و هرگاه تماس*هاي خود را تا شعاع مشخصي از اين نقطه برقرار مي*كنند، شامل تخفيف "منطقه طلايي" خود شوند.

  به گفته احسان مظفري*پور، پس از فعال سازي اين سرويس تنها کافي است تماس*ها از منطقه طلايي مشخص شده توسط مشترک برقرار شود تا بتوان بدون محدوديت در تمام ساعات شبانه*روز از تخفيف منطقه طلايي ايرانسل استفاده كرد.
  به گفته وي، اين سرويس به دو شکل "منطقه طلايي عمومي" و " منطقه طلايي شخصي" ارائه مي شود. بدين ترتيب مشتركين مي توانند پس از اشتراک اين خدمات، تعدادي "منطقه طلايي عمومي" و يا " شخصي" را انتخاب کرده و از مزاياي آن بهره*مند شوند.

  وي گفت: ايرانسل منطقه*هاي خاصي را تحت عنوان "منطقه طلايي عمومي" معين مي*کند که تماس در آن محدوده شامل تخفيف خواهد شد، مثلا ميدان يا پارک معروف شهرها ومناطق اطراف آن تا فاصله معيني به عنوان منطقه طلايي عمومي معرفي شده و كاربران با اشتراک در آن مي*توانند در تمام ساعات شبانه*روز در منطقه طلايي منتخب، از تخفيف مکالمه بهره*مند شوند.
  مديركل بازاريابي ايرانسل گفت: علاوه بر منطقه طلايي عمومي، كاربران حتي مي*توانند خودشان هم منطقه طلايي ايجاد كنند. بدين صورت که با انتخاب يک محدوده مکاني دايره شکل که بيشتر اوقات خود را در آن مناطق مي*گذرانند و بيشترين تماس*ها را از آنجا برقرار مي*كنند، از تخفيف مکالمه در آن مکان برخوردار خواهند شد. مثلا دانشجويان، مي*توانند محدودهً دانشگاه خود را به عنوان منطقه طلايي شخصي خود تعريف كرده و يا اگر بيشتر در منزل يا مناطق اطراف آن حضور دارند، مي توانند آنجا را به عنوان منطقه طلايي خود در نظر بگيرند. هر کس مي تواند بنا بر محل س***ت يا محل کار خود يا هر منطقه اي که بيشترين تماس ها را از آنجا برقرار مي کند، مناسب ترين "منطقه طلايي شخصي" را براي خود تعريف کند.
  نقشه مجازي ايرانسل (نما)

  خدمات نقشه مجازي ايرانسل سرويسي است که مي*تواند مکان مشترکين تلفن همراه را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه ايرانسل، تشخيص داده و کاربردهاي متنوعي را براساس آن ارائه دهد.
  به گفته مديركل بازاريابي ايرانسل،*از جمله کاربردهاي مهم اين سرويس که در مرحله آزمايشي ارائه شده*اند، مي*توان به تعيين مکان دوستان با نام "نماي دوستان" و تعيين مکان اعضاي خانواده يا "نماي خانواده" اشاره کرد.
  به كمک اين سرويس مي*توان از موقعيت مکاني اعضاي خانواده يا دوستان آگاه شد.

  شبکه اختصاصي مجازي وايمكس ايرانسل

  در بخشي از اين نشست خبري، شبكه اختصاصي مجازي (***) وايمكس ايرانسل رونمايي و معرفي شد.
  به گفته مديرعامل ايرانسل، با استفاده از ***، کاربراني که در نقاط دور و خارج از دفتر اصلي هستند و يا دفاتري که به صورت غيرمتمرکز قرار دارند مي*توانند به شبکه داخلي سازمان خود دسترسي ايمن داشته باشند. اين سيستم را مي*توان با سيستم*هاي گران*قيمتي مانند خطوط اجاره**اي (Leased Line) و يا تحت مالکيت (Owned) مقايسه کرد که تنها در داخل يک سازمان قابل استفاده هستند. هدف ***، ارائه همان قابليت*ها به سازمان*ها، با هزينه اي کم*تر است.

  به گفته دزفولي اين سامانه که با استفاده از زيرساخت*هاي عمومي و مشترک عمل مي*کند، با بکارگيري فرآيندهاي امنيتي و پروتکل*هاي ايمن، مانند پروتکل ايجاد تونل سطح دو (L2TP)، حريم خصوصي کاربران را نيز حفظ مي*کند.
  به گفته وي، بستر *** براي شرکت*ها و بانك هاي با شعب پراکنده مناسب است. شرکت*هايي که نياز دارند شعب و دفاتر نزديک خود يا آنهايي که در مناطق مختلف پراکنده*اند را به هم متصل نمايند مي*توانند با استفاده از *** و به راحتي يک شبکه خصوصي مقرون به صرفه، پرسرعت و کارآمد ايجاد کنند. اين سيستم همچنين براي کارمندان يا نمايندگاني که سيار بوده و يا مدام در سفر هستند و در همان حال نيازمند دسترسي به پايگاه داده*هاي شرکت و اطلاعات ذخيره شده در دفتر مرکزي هستند، سودمند خواهد بود.
  گسترش خدمات شارژ الكترونيک ايرانسل

  گستره عرضه خدمات شارژ الكترونيك كه پيش از اين و براي اولين بار در ايران توسط ايرانسل راه اندازي شده بود، رشد و گسترش پيدا خواهد كرد.
  مديركل بازاريابي ايرانسل با بيان اين مطلب گفت: با استفاده از خدمات “شارژ الکترونيکي” (e-Charge)، تمامي مشتركين ايرانسل مي*توانند با روشي ساده، سريع و مطمئن بدون نياز به خريداري کارت شارژ، اعتبار مکالمه خط اعتباري خود را افزايش دهند. همچنين با توسعه امكانات اين سرويس پيشرفته توسط ايرانسل، مشتركين مي*توانند به هر ميزان كه مايل باشند، سيم كارت خود را شارژ كنند و يا صورتحساب سيم كارت دائمي خود را بپردازند.

  گسترش پوشش شبكه EDGE ايرانسل

  ايرانسل پيش از اين و براي نختستين بار ايران، در كليه مناطق و جاده*هاي تحت پوشش شبكه تلفن همراه خود، خدمات اينترنت همراه مبتني بر فناوري GPRS (General Packet Radio Service) و در شهرهاي پرجمعيت كشور، سرويس ممتاز و پرسرعت*تر EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution) را به عنوان گستره*ترين شبكه بي*سيم ديتاي كشور راه*اندازي كرده بود و اکنون پوشش و ارتقاء سرعت خدمات اينترنت همراه ايرانسل بر پايه فناوري EDGE را گسترش داد.
  مديركل بازاريابي ايرانسل، با بيان اين مطلب گفت: با استفاده از خدمات اينترنت همراه ايرانسل، تمامي مشتركين سيم كارت هاي دائمي، اعتباري و پيام رسان ايرانسل مي*توانند در هر لحظه بوسيله گوشي تلفن همراه، لپ تاپ، رايانه دستي (PDA) و يا رايانه لوحي خود به اينترنت همراه با سرعت و كيفيت ارتقاء يافته متصل شوند.


  ياعلي گفتيم وعشق آغاز شد
  #1 ارسال شده در تاريخ 10-24-2010 در ساعت 05:14 PM

 2. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از morid برای پست مفید ایشان:

  mobile_mardom (10-24-2010), TNT gsm (10-24-2010)

 3. AtNeH آواتار ها
  AtNeH
  کاربر جدید
  Oct 2010
  29
  30
  از کاربر 63 بار تشکر شده در 20 پست
  فکر کنم جای این تاپیک اینجاست


  [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
  #2 ارسال شده در تاريخ 10-24-2010 در ساعت 05:43 PM

 4. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از AtNeH برای پست مفید ایشان:

  mobile_mardom (10-24-2010), morid (10-24-2010)

 5. morid آواتار ها
  morid
  کاربر تازه نفس
  Jun 2010
  موبايل
  146
  100
  از کاربر 303 بار تشکر شده در 108 پست
  فکر کنم جای این تاپیک اینجاست


  [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

  با تشكر از شما دوست عزيز ولي اين مربوط [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] > [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] > [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]کارت نه مشكلات من در اين جا سرويسهاي جديد رو ارائه كردم نه مشكلات سيم كارت را


  ياعلي گفتيم وعشق آغازشد
  #3 ارسال شده در تاريخ 10-24-2010 در ساعت 06:17 PM

 6. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از morid برای پست مفید ایشان:

  AtNeH (10-24-2010), mobile_mardom (10-24-2010)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively And P30WEB - Here is Iran, the land of art, love and creativity