به نقل از ایستنا - نتایج حاصل از یک مطالعه جدید نشان داد، گوشی آیفون در زمینه کسب رضایت*مندی کاربران معمولی و کاربران تجاری مقام نخست را بین تمام گوشی*های موجود در بازار کسب کند.
شرکت تحقیقاتی J.D. Power بر اساس نتایج حاصل از بررسی*های جدید خود اعلام کرد، گوشی آیفون در 6 ماه گذشته در حوزه گوشی*های هوشمند بیشتر از دیگر گوشی*ها رضایت کاربران را جلب کرده که البته رقبای سرسختی از جمله گوشی*های بلک*بری ساخت شرکت RIM و گوشی*های هوشمند ال*جی را پیش*رو داشته است.
شرکت اپل در زمینه رضایت مشتریان موفق شده است از 1000 امتیاز، 811 امتیاز را کسب کند و این در حالی بوده که میانگین امتیاز کسب شده برای کل حوزه فناوری 765 امتیاز اعلام شده است. شرکت ال*جی نیز دیگر مرکزی بود که توانست مجموع امتیازات خود را از میانگین یاد شده افزایش دهد. این شرکت کره*ای در مدت یاد شده 766 امتیاز کسب کرد که البته این رقم 35 نمره از امتیاز اپل کمتر بود.
امتیاز شرکت اپل در حوزه تجاری و بازرگانی نیز قابل توجه بود. این شرکت توانست در این زمینه نیز 803 امتیاز کسب کند که پس از آن شرکت RIM سازنده گوشی*های بلک*بری با 79 امتیاز کمتر قرار گرفت. در این زمینه میانگین امتیاز شرکت*های فناوری 724 بود

يا علي گفتيم وعشق آغاز شد