ايرانسل سرويس جديد "کانون هواداران ليگ برتر فوتبال ايران" را به تمامي مشترکين سيم*کارت*هاي دائمي، اعتباري و پيام رسان خود عرضه کرد.

به گزارش روابط عمومي ايرانسل، سرويس جديد کانون هواداران ليگ برتر فوتبال ايران، اين امکان را در اختيار مشترکين ايرانسل قرار مي*دهد که با توجه به تيم فوتبال محبوب خود در ليگ برتر، در هر يك از کانون*هاي دلخواه عضو شده و در ارسال پيام*کوتاه با ديگر اعضاي آن کانون، از ١٠ درصد تخفيف برخوردار شوند. همچنين با عضويت در نخستين کانون هواداران، يک **** پيشواز رايگان هم براي مشترک فعال مي*گردد.

عضويت در هر يک از کانون*هاي هواداران ليگ برتر فوتبال ايران با شماره*گيري کد دستوري مربوط به هر تيم ممکن است. به عنوان مثال، مشترکين مي*توانند با شماره*گيري کد دستوري #14*2*6*7*140* از خط ايرانسل خود عضو کانون هواداران تيم پرسپوليس، با شماره گيري کد دستوري #11*2*6*7*140* عضو کانون هواداران تيم استقلال و با شماره گيري کد دستوري #16*2*6*7*140* عضو کانون هواداران تيم تراکتورسازي تبريز شده و از ۱۰ درصد تخفيف در بهاي ارسال پيام*کوتاه به ساير اعضاي همان کانون بهره*مند شوند.

در حال حاضر هر يک از مشترکين ايرانسل مي*تواند حداکثر در ٣ کانون مورد علاقه خود عضو شوند. هزينه عضويت در هر کانون ٥٠٠٠ ريال بوده که پس از عضويت مشترک، از اعتبار حساب وي کسر مي گردد و مدت عضويت و استفاده از خدمات هر کانون نيز ٣٠ روز است.

اطلاعات بيشتر در خصوص سرويس کانون هواداران ليگ برتر ايرانسل و فهرست كليه كانون*ها و كد عضويت در وب*سايت رسمي اين اپراتور به نشاني [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] قرار گرفته است.

ياعلي گفتيم وعشق آغاز شد