توليد کنندگان محتوای الکترونيکی و سايتهای ويژه گوشيهای تلفن همراه حداکثر تا پنجشنبه 21 مرداد ماه برای ارسال آثار خود به نخستين دوره رقابتهای WSA-mobile ايران فرصت دارند.

دبير همايش و رقابتهای دستاوردهاي رايانه اي ايران با بيان اين مطلب افزود: ايران به جشنواره جهانی WSA-Mobile پيوسته و در نتيجه امکان شرکت تمام آثار موبايل ايرانی حتی به زبان فارسی فراهم شده است. پس از داوري مقدماتی در نمايندگی WSA در ايران، آثار برتر به عنوان نمايندگان جمهوری اسلامی ايران به رقابت هاي جهاني دستاوردهاي رايانه اي فرستاده مي شود تا با نمايندگان 168 كشور جهان رقابت كنند.

احسان رياضی اصفهانی ادامه داد: جشنواره جهاني WSA-Mobile، زير نظر سازمان ملل متحد برگزار مي شود که مکمل رقابتهای WSA و WSYA است که پيش از اين شاهد افتخارات آثار ايرانی در آنها بوده ايم.

 1951095791


مهندس رياضی بخش مهمی از ارزش آفرينی اين رقابتها برای شرکت کنندگان ايرانی را در در شناخت بهتر دنيا از توانمندي هاي كشور و شرکتهای برگزيده و به دنبال آن افزايش کارآفرينی، صادرات نرم افزاری و موفقيت بيشتر شركت ها و متخصصان ايراني در ارايه دستاوردهاي رايانه اي بين المللي دانست.

وي ضمن دعوت از تمام توليد کنندگان و صاحبان آثار رايانه ای و اينترنتی موبايل به ويژه شرکتهای خصوصی جهت حضور در اين رقابتها اظهار اميدواري كرد كه با وجود فرصت بسيار محدودی که برای شرکت آثار در رقابتهای جهانی باقيست شاهد آثار ارزنده ای به عنوان نمايندگان شايسته ايران باشيم.

رياضی اظهار داشت: جشنواره جهاني داراي هشت شاخه است كه موضوعات متنوعی را از موضوعات فرهنگی و گردشگری تا سرگرمی و تجاری در بر می گيرد. برای حضور در اين دوره رقابتهای بين المللی، اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی می توانند با دريافت فرم از سايت [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] و مطالعه شرايط شرکت در اين رقابتها حداکثر تا بيست و يکم مرداد ماه اقدام فرمايند.