برترین مطلب این هفته ی انجمن

آموزش بازکردن رمز اثر انگشت و پشتیبان a720f اندورید 6.0.1 بدون باکس

آموزش بازکردن رمز اثر انگشت و پشتیبان گوشی A720F اندورید 6.0.1 بدون باکس و ابزار تعمیرات: مهارت یه نرم افزار کار باز کردن بدون ابزار هست در غیر اینصورت هرکسی میتواند با داشتن ابزار به راحتی انجام دهد. این گوشی 4 ساعت وقت گرفت تا باز شد پس خیال نکنید به راحتی باز شده در پستی اشاره کردم تا اندورید 7.1.1 سام رو بدون ابزار باز میکنیم گوشی های تست شده اندورید شش و هفت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: عجيبترين تلفنهاي همراهي كه تاكنون ديدهايد

 1. zamanehmobile آواتار ها
  zamanehmobile
  کاربر متوسط
  Apr 2010
  152
  283
  از کاربر 377 بار تشکر شده در 98 پست

  عجيبترين تلفنهاي همراهي كه تاكنون ديدهايد

  سازندگان تلفن هر سال برخي از مدلهاي مفهومي فوقالعاده را نمايش ميدهند كه حتي اگر 99 درصد آنها هرگز به توليد انبوه نرسند، چشمانداز كوچكي از تلفنهايي را به ما نشان ميدهند كه ممكن است در آيندهاي نه چندان دور به دست بگيريم.
  به گزارش سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دانستن اينكه مدل بعدي آيفون چه شكلي خواهد بود با اين كه تلفنهايي كه تا چند سال ديگر به بازار عرضه ميشوند، چگونه خواهند بود، متفاوت است؛ شايد شما هم تاكنون به تلفنهاي همراه آينده فكر كرده باشيد؟ اين گزارش به بررسي برخي از مدلهاي مفهومي ميپردازد كه شايد جزء برترينها نباشند اما در زمره جذابترين نمونههايي قرار دارند كه تاكنون طراحي شدهاند.
  * گوشي Snake
  داشتن تلفني كه به دور مچ دست يا بازو پيچيده ميشود، مفيد خواهد بود، بهويژه براي كساني كه اغلب وسايل خود را گم ميكنند. گوشي Snake Phone توسط Product Visionaires طراحي شده است.
  * تلفن همراه Kinetic كيوسرا
  اين تلفن مفهومي كه نيروي مورد نياز خود را با استفاده از مولدهاي پيزوالكتريك از جنبش تامين ميكند، ميتواند مانند يك كيف تا و بسته شود و هنگامي كه باز ميشود به دستگاهي با نمايشگر OLED صفحه عريض تبديل ميشود. اين تلفن داراي كي بورد فيزيكي است و كليدهاي آن برروي قاب گوشي جاي گرفتهاند.
  * تلفني با نمايشگر مخفي
  در تلاش ديگري در زمينه ساخت نمايشگرهاي OLED انعطافپذير، برخي از گوشيهاي مفهومي به استفاده از نمايشگرهاي لوله شدني براي ايجاد يك تلفن كوچك با نمايشگر اندازه بزرگ گرايش يافتهاند. تلفن Hidden Display نيز كه توسط "تائو ما" طراحي شده ظاهرا از ساخته دست بشر يعني باتري دي الهام گرفته است.
  * مورف نوكيا
  هنگامي كه نوكيا مورف را طراحي كرد، ميخواست نشان دهد كه فنآوري نانو چگونه ميتواند دستگاههاي الكترونيكي قابل حمل را بهصورت اساسي تغيير دهد.
  اين تلفن از ماده شفاف و انعطافپذيري ساخته شده كه خود پاك شونده بوده و داراي حسگرهاي نانويي است كه ميتوانند از محيط پيرامون بياموزند.
  مورف همانطور كه نامش نيز نشان ميدهد شكلش را تغيير ميدهد و طبق اعلام نوكيا، با استفاده از اصل مشابه مورد استفاده در تار عنكبوت، انعطافپذيري اين دستگاه را قادر ميسازد شكل خود را تغيير دهد و خود را با وظايف در دست اجرا وفق دهد.
  * تلفن Bend in Touch
  در داخل اين تلفن صفحه لمسي كه Bend in Touch نام دارد، اندي كورووتس، طراح اوكرايني نمايشگري قرار داده كه در واقع دو برابر نمايشگر واقعي دستگاه است و در حالي كه يك نمايشگر اعمالي مانند وظايف اينترنتي را عهدهدار ميشود، نمايشگر دومي ويديو نمايش ميدهد. اين گوشي همچنين داراي يك دوربين و فلش است.
  * تلفن ترانسفورمر
  تلفنهاي آندرويدي و همچنين تلفنهاي تغيير شكل دهندهاي مانند اين تلفن وجود دارند كه بر اساس يك ترانسفورمر طراحي شده اند تا حداكثر امكانات ممكن در آنها جاي داده شود.
  * تلفن Braver

  شركت ژاپني سافت بانك موبايل براي آن دسته از افرادي كه بههنگام حرف زدن با تلفن ممكن است كمي احساس تنهايي كنند، تلفن همراهي عرضه كرده كه براي صحبت كردن به يك ربات انساننما تبديل ميشود.
  اين گوشي شبيه يك ربات انساننما با بازوها و پاهاي متصل و صفحهاي هستند كه چهرههاي مختلف را نشان ميدهد و داراي هوش مصنوعي براي آموختن عادات كاربر است و اگر كاربر چند بار با يك نفر تماس بگيرد، متني مانند "شما اغلب با وي تماس ميگيريد" ممكن است در دهان چهره تلفن رباتي ظاهر شود و كاربر ميتواند با پاسخهاي بله و نه يا پاسخهاي ساده ديگر با اين تلفن صحبت كند. تلفن Phone Braver حركت نميكند اما ميتواند با اجزاي قابل حركتش ژست بگيرد.
  * تلفن شيشهيي
  اگرچه نمايشگرهاي LCD نيمهشفاف، جديد محسوب نميشوند اما گوشي مفهومي مانند One Glassy Phone كه در يانكو ديزاين طراحي شده، به كاربران امكان ميدهد محيط اطراف خود را از بدنه شفاف اين دستگاه به راحتي مشاهده كنند. اين تلفن از لايههاي شيشهيي دوتايي ساخته شده و اثر انگشت برروي آن به جا ميماند كه درنتيجه بايد مرتب پاك شود.
  * گوشي ويندو فون
  اين تلفن مفهومي كه از سوي سئونگ هان سانگ طراحي شده وضعيت هوا را از طريق رابط كاربري تلفن نشان ميدهد و حتي شكل نمايشگر را براي بازتاب وضعيت هوا تغيير ميدهد.
  * تلفني با كارايي دوربين، پروژكتور و چاپگر
  بيشك گوشي Camera-Projecor-Printer مناسب كساني خواهد بود كه به دنبال تلفنهايي با قابليتهاي متعدد هستند. اين گوشي طراحي شده از سوي هيدئو كانبارا علاوه بر امكانات كامل و معمول يك تلفن ميتواند بهعنوان دسته كنترل بازي، چاپگر عكس و پروژكتور نيز مورد استفاده قرار بگيرد.
  * تلفن دو تكهيي
  شركتهاي ژاپني ان تي تي دوكومو و فوجيتسو به اتفاق يكديگر يك تلفن صفحه لمسي بهنام Separate Ketai طراحي كرده اند كه داراي يك نمايشگر و يك صفحه كليد جدا از يكديگر است كه از طريق بلوتوث با هم ارتباط دارند.
  با توجه به اين كه بلندگو و اسپيكر به صفحه كليد متصل هستند، محصولي مانند اين تلفن جستوجوي يك شماره تلفن را همزمان با حرف زدن با يك نفر در پشت خط تلفن راحت ميكند. سازندگان اين تلفن ميگويند مزيت اين گوشي در اين است كه با استفاده از آن همزمان ميتوان هم تماس تلفني داشت و هم يك ايميل نوشت.
  اين دو قطعه كه به سادگي از هم جدا ميشوند، ميتوانند با يك مغناطيس قوي مجددا به هم متصل شوند. اگر كاربران اين تلفن به هنگام راه رفتن در حال گوش كردن به موسيقي باشند ميتوانند از بخش صفحه نمايش بهعنوان MP3 پلير استفاده كنند و بخش كيبورد را در داخل كيف گذاشته يا از آن براي انجام تماس استفاده كنند.
  * تلفن Pebble
  اين دستگاه براي نخستين بار در نمايشگاه تجاري CEATEC 2009 از سوي فوجيتسو به نمايش درآمد. اين دستگاه كه شبيه يك سنگريزه است، حباب سياه رنگي دارد كه در يك قاب شيشهيي احاطه شده و قادر به تغيير شكل به نمايشگرهاي مختلف است. كشاندن حباب به جهتهاي مختلف تلفن موجب ميشود به نمايشگرهاي مختلف مانند صفحه شمارهگيري، مدياپلير و مرورگر وب تغيير پيدا كند.
  * تاچ وود
  تاچ وود پروژه مشترك ميان ان تي تي دوكومو، شارپ و اولمپيوس است كه در ساخت آن از چوبهاي اضافي و بدون مصرف استفاده شده است.
  اين تلفن هوشمند با وجود بدنه چوبي به دليل بهرهگيري از فنآوري قالبگيري فشاري سهبعدي در برابر آب، حشرات و پوسيدگي مقاوم است و در ساخت اين تلفن از هيچ رنگ يا نقاشي استفاده نشده و رنگ و بوي چوب سرو در آن حفظ شده است.
  * تلفن همراه UNIK
  اين تلفن همراه مفهومي از سوي يك طراح فرانسوي براي نوكيا ساخته شده كه كاربران را قادر ميسازد شكل بدنه آن را به دلخواه خود تغيير دهند.
  گوشي UNIK براي كاربران مدپسند طراحي شده تا بهعنوان يك دستگاه جانبي مورد استفاده قرار بگيرد و شامل 152 قطعه مربع شكل است و اين گوشي ميتواند با افزودن مربعهاي جديد از جنس و رنگهاي مختلف تغيير شكل پيدا كند.
  * تلفني كه با خون كار ميكند
  با تلفنهايي كه دست يا بازو را به يك تلفن تبديل ميكنند، ديگر نيازي به استفاده از دستگاههاي هندس فري نخواهد بود. تلفن مفهومي "ديجيتال تاتو اينترفيس" به شكل تاتو است اما در زير پوست دست كاشته ميشود تا بهعنوان يك تلفن مورد استفاده قرار بگيرد. اين تلفن بلوتوثي با تبديل گلوكز و اكسيژن خون به الكتريسيته كار ميكند و با استفاده از نقطهاي كه برروي دست قرار دارد، خاموش و روشن ميشود.
  * گوشي Box To Play
  اين تلفن كه قابليت تبديل به يك جعبه كوچك را دارد از سوي KDDT AU Design Project طراحي شده و تركيبي از يك تلفن همراه با تمام ويژگيهاي مكالمه و دوربين مورد انتظار كاربر و يك دستگاه موسيقي است.
  گوشي Box To Play علاوه بر قابليتهاي موسيقي، ميتواند به جعبهاي كه اكوليزرهاي گرافيكي در چهار طرف آن روشن ميشود، تبديل شود.
  انتهاي پيام
  كد خبر: 8905-02039
  [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...][فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
  #1 ارسال شده در تاريخ 08-02-2010 در ساعت 01:03 PM

 2. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از zamanehmobile برای پست مفید ایشان:

  shahabmobile (08-02-2010), خانم سانیا صالحی (08-02-2010)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively And P30WEB