برترین مطلب این هفته ی انجمن

آموزش حل SM-G610F 7.0 emergency calls only

دوستانی که با مشکل تماس اضطراری گوشی سامسونگ SM-G610F روبرو هستند برای رفع ایراد کافیست تا پایان پست با ما باشید. دوستانی نسخه اندروید دیوایس شان 6.0.1 هست فایل فلش لینک زیر را دانلود نمایند: برای دانلود روی مشاهده تاپیک کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آموزش کالیبره کردن باتری بعد از فلش رام

1. nima-boukany آواتار ها
    nima-boukany
    کاربر فعال
    Apr 2010
    BOUKAN
    353
    64
    از کاربر 1,661 بار تشکر شده در 296 پست

آموزش کالیبره کردن باتری بعد از فلش رام

دوستان مشکل اساسی که افراد بعد از فلش رام دارند مشکل با باتری هست.که باتری زود خالی میشه و خیلی گرم میشه این قضیه تقریباً امری طبیعی به نظر میاد. به خاطر عوض شدن درایور ها و oem های خاص این مشکل به نظر میاد. به همین علت هم توصیه میشه که بعد از فلش رام حتماً هارد ریست کنید. پس اولین راه حل تا اینجا انجام هارد ریست بعد از فلش رام هست. من رفتم چند جا گشتم و راه حل این رو پیدا کردم که شما بعد از هر فلش رام باید باتری رو کالیبره کنید.

خوب مراحل رو میگم باید بترتیب انجام بدید.

1.خوب همون طوری که گفتم اولین قدم بعد از فلش رام هارد ریست کردن هست.

2. اجازه بدید که باتری گوشی مصرف بشه و به کمتر از 10 % برسه.(حداقل کمتر از 10% نمایش بده)

3.
    گوشی رو خاموش کنید و سیم کارت رو خارج کنید.

4.
    گوشی رو به برق بزنید و اجازه بدید که گوشی شارژ بشه.( توجه کنید که گوشی رو روشن نکنید.)

5
    .بعد از اینکه چراغ led نمایش وضعیت گوشی سبز شد اونو از برق خارج کنید

6. از گوشی به صورت عادی استفاده کنید تا دوباره باتری گوشی به کمتر از 10% برسه.

7.دوباره مراحل قبل (از مرحله 3 به بعد ) انجام بدید.و این کار رو چند بار انجام بدید ( 3تا 4 بار)

خوب همه دیدید که اصلا سخت نیست فقط نکته ی خیلی مهم این هست که باید بزارید باتری به زیر 10% برسه و شارژ کنید

بعد از این مراحل میبینید که مصرف باتری چقدر منطقی تر و بهتر میشه.و امیدوارم مشکلتون حل بشه.
    #1 ارسال شده در تاريخ 07-26-2010 در ساعت 10:49 AM

2. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از nima-boukany برای پست مفید ایشان:

sadegh 2 (07-26-2010), sadegtnt (07-26-2010)

کلمات کلیدی این موضوع