مدیر روابط عمومی شرکت "جنرال لوکس" گفت: گوشی های این شرکت بدون تغییر قیمت نسبت به ماه گذشته در بازار تلفن همراه تهران توزیع می شود.
"رضا مریداوی" به خبرنگار موبنا گفت: در حال حاضر قیمت مدل های موجود در بازار با توجه به سیاست کاری این شرکت بدون نوسان توزیع می شوند.
وی افزود: هم اکنون 5 مدل از گوشی های این شرکت در بازار تلفن همراه تهران در اختیار کاربران قرار گرفته است.
مدل های p3660، x5 ، pc500 ، 2620 و 2610 به بهای سه میلیون و 500 هزار ریال، سه میلیون و 500 هزار ریال، شش میلیون و 900 هزار ریال ، 820 هزار ریال و 530 هزار ریال به فروش می رسد.
گوشی p3660 دارای تکنولوژی image changerو music changer است که می توان عکس و موزیک های موجود در گوشی را با حرکت دست به ترتیب مشاهده و گوش کرد.
همچنین این مدل دارای صفحه نمایش لمسی،حافظه داخلی 48 مگابایت، حافظه جانبی t-flashو قابلیت ارتقا تا دو گیگابایت و دارای دو اسپیکر با rms 3 و پلی فونیک 64 کاناله است.
گوشی glx مدل x5 دارای دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسلی، سیستم عامل java ، حافظه خارجی 512 قابل ارتقا تا یک گیگابایت و مجهز به پخش mp4 ، 3gp ، mp3 ، midi ،aac ، aac+، amr و wav است.
گوشی pc 500 که محصول مشترک شرکت ibm و ماکروسافت است دارای سیستم عامل ویندوز موبایل نسخه 6، دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسلی با فوکوس اتوماتیک، حافظه خارجی 512 مگابایتی قابلیت ارتقا تا دو گیگا بایت را دارد.
مدل 2620 نیز دارای صفحه نمایش تمام رنگی ،دوربین عکاسی و فیلمبرداری، لیست سیاه و مجهز به آیفون با کیفیت صدای بالا است.
مریداوی گفت: در حال حاضر نمایندگی توزیع گوشی های glx بر عهده خود شرکت است و برای افزایش توزیع این گوشی های در سطح بازار تلفن همراه در صدد مذاکره با یک شرکت معتبر هستیم.

__________________