برترین مطلب این هفته ی انجمن

آموزش حل SM-G610F 7.0 emergency calls only

دوستانی که با مشکل تماس اضطراری گوشی سامسونگ SM-G610F روبرو هستند برای رفع ایراد کافیست تا پایان پست با ما باشید. دوستانی نسخه اندروید دیوایس شان 6.0.1 هست فایل فلش لینک زیر را دانلود نمایند: برای دانلود روی مشاهده تاپیک کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: صدای Message sent - Battery Low - Battery full & Battery charging -delivered report را با **** دلخواه خود جايگزين كنید

1. nima-boukany آواتار ها
    nima-boukany
    کاربر فعال
    Apr 2010
    BOUKAN
    353
    64
    از کاربر 1,661 بار تشکر شده در 296 پست

صدای Message sent - Battery Low - Battery full & Battery charging -delivered report را با **** دلخواه خود جايگزين كنید

atten atten atten atten
    41 41 41 41 41 41

یکم با گوشی ور رفتم و فکر کنم موفق شدم یه انقلابی در نوکیا انجام بدم.
    آخه تونستم هم صدای Message sent - هم صدای Battery Low - و همچنین Battery full & Battery charging و از همه جالبتر صدای رپورت پیام !!!!! delivered report رو عوض کنم!
    13 بله درسته!

تا حالا چیزی در این مورد به چشمم نخورده. فکر نکنم قبلا کسی تونسته باشه عوض کنه! با اینکه خیلی هم درخواست شده!!! 41
    اگه مدیران محترم هم کمک کنن و تاپیک رو مهم کنن تا به نحو احسن اطلاع رسانی بشه ممنون میشم. (خداییش دیگه این کار درخور مدال هستش 3 ولی حالا خوبیت نداره بگم . . . 4 )

حالا بریم سر آموزش/
    اگه گوشیتون هک شده باشه میتونین فایلی به نام (( 10281c80.cre )) رو در مسیر (( c:\private\10202be9\persists )) پیدا کنین. این فایل حاوی اطلاعات صوتی قسمتهای مختلف گوشی هست. ما این فایل رو دستکاری میکنیم. که من این کارو کردم و فایل دستکاری شده ی قسمتهای مختلف رو آپلود میکنم.
    کاری که شما میکنین خیلی ساده هستش! فقط کافیه فایل 10281c80.cre رو با فایلی که من دادم جایگزین کنین و فایل صوتی که میخواین رو در آدرس (( c:\private\10005a32\import\audiothemes\installed\n okia )) قرار بدین.
    atten فقط دقت کنین که نام فایل هم مهم هستش!!!
    که برای Battery low باید (( Battery low.aac )) و برای Message sent - Battety Full -delivered report باید (( Confirmation.wav )) باشه. همین. موفق شدین 41

فایل قبلی 10281c80.cre هم زیاد مهم نیست! اگه پاک بشه هم خود گوشی با تنظیمات پیش فرض از نو میسازه.
    برای سادگی کار شما و کاهش اشتباهات احتمالی فایل های مذکور رو در آدرسهای ذکر شده در فایل rar آپلود میکنم.

فایل ضمیمه 1 صدای Battery low رو عوض میکنه!
    فایل ضمیمه 2 صدای All of Battery Events رو عوض میکنه! (Battery full & Battery charging & Battery sent)
    فایل ضمیمه 3 صدای Battery full رو عوض میکنه!
    فایل ضمیمه 4 صدای Battery full & Battery charging رو عوض میکنه!
    فایل ضمیمه 5 صدای delivered رو عوض میکنه!
    فایل ضمیمه 6 صدای همه قسمتهای فوق الذکر + قسمتهای بیشتر دیگه رو عوض میکنه! مثل تغییر پروفایل و و و و . . .

البته به جای فایل صوتی میتونین فایل دلخواه خودتون رو replace کنین/

اگه بخواین صدای قسمتهای دیگه ی گوشی رو هم عوض کنین بگین، یه کاریش میکنم. فعلا اینا رو تغییر دادم.

روی n79 ورژن 32.001 و 11.049 و n85 جواب داده. قطعا باید در تمام FP2 ها جواب بده. شاید هم روی FP1 و pre-FP1. دوستان خودشون امتحان کنن و برای اطلاع دیگران نتیجه رو اعلام کنن
    #1 ارسال شده در تاريخ 06-09-2010 در ساعت 05:45 PM

2. کاربران زیر 2 تشکر کرده اند از nima-boukany برای پست مفید ایشان:

aliasef (09-26-2010), AMIR.GHOLAMI (06-10-2010)