مهمان گرامی به انجمن میهن جی اس ام خوش آمدید

ورود به انجمن میهن جی اس ام

آیا می دانید: میهن جی اس ام اولین انجمن فایل های فلش با لینک مستقیم میباشد؟
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: امروز بخاطر کار بچه گانه یک یا چند کاربر در سایت های غیرتخصصی خیلی کوچک شدم ..

V.I.P

تشکرها
    5,518
    از کاربر 8,721 بار تشکر شده در 3,203 پست

ویترین مدال ها

عنوان موضوع : امروز بخاطر کار بچه گانه یک یا چند کاربر در سایت های غیرتخصصی خیلی کوچک شدم ..

سلام به همه عزیزان و خوبان انجمن

امروز خیلی ناراحت بودم ..

با آی دی من عضو سایت های غیرتخصصی شدند و با مدیران سایت های دیگر درگیر شدند و ...

با نام شخصی من عضو سایت های مختلف شدند و هر چی بد و بیراه بود به مدیران سایت های دیگر دادند ..

یک متن غیراخلاقی ایجاد کردند و منبع را نام من گذاشتند

اگر شخص یا فردی از بنده ناراحت و عصبی هست در این تاپیک اعلام کند نه اینکه از نام و مشخصاتم سوء استفاده کند ..

باور کنید از مدیریت اجازه می گیرم که هر چی خواست در این تاپیک به من بگویند و مدیریت با او هیچ کاری نداشته باشد

نخواستم چنین تاپیکی ایجاد کنم ولی خیلی ناراحتم .. مگه من چه بدی در حق دوستان کردم که باید اینگونه با من برخورد کنند

حتی دیگه نمی تونم به آی دی خودم برگردم واقعا از مدیران سایت های دیگر خجالت می کشم که کاربرانی از من بدشون میآد با من اینطوری برخورد کردند

اگر در حقتون بدی کردم به من بگوئید
    اگر ازتون سوء استفاده کردم به من بگوئید
    اگر ......

در دنیای مجازی ایرانی آبروی کوچکی داشتم که با برخورد آن کاربران به کلی از بین رفت ..
    y36ot3wjt6kf30vzgبخاطر کمبود وقت کمتر در خدمت کاربران عزیز هستمxlz4bzum4joeovnzg

آی دی رسمی بنده در یاهومسنجر >> mrs_saniasalehi
    آی دی رسمی بنده در تلگرام >>
    telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

2.  افراد زیر پسندیده اند

AMIR.GHOLAMI (01-02-2011), ASG GSM (01-02-2011), cybele (01-02-2011), Dr.D (01-02-2011), farhadf_65 (01-02-2011), hamma (01-01-2011), HOSSEIN RACER (01-01-2011), Mobile Data (01-02-2011), MTN GSM (01-01-2011), siyatanha (01-03-2011), TNT gsm (01-02-2011), موبایل سردار (01-02-2011), موبایل شماتیک (01-01-2011)

3. امروز بخاطر کار بچه گانه یک یا چند کاربر در سایت های غیرتخصصی خیلی کوچک شدم ..
    کاربر فعال

تشکرها
    308
    از کاربر 387 بار تشکر شده در 149 پست
    باسلام
    به نظربنده توی این برهه اززمان مردیا زن تو انتخاب تخصص وفعالیت کاری باهم فرق ندارن ومن به شخصه از فعالیت خانم صالحی خوشحالم امیدوارم با قدرت ادامه دهید افرادی هم که این کار کردن اشخاص ناجیز وکم عقلی بودن به جای رقابت باشما ازدر کینه واردشدن این رو بدونید فردبااستعداد ومهمی شدید که بهتون حسادت می کنن موفق باشید

5.  افراد زیر پسندیده اند

cybele (01-04-2011), mamadoo (01-04-2011), TNT gsm (01-04-2011), خانم سانیا صالحی (01-04-2011), خط رو خط (01-04-2011)

کاربر نیمه فعال

تشکرها
    1,360
    از کاربر 879 بار تشکر شده در 294 پست
    واقعا خیلی نادون هستند

7.  افراد زیر پسندیده اند

cybele (01-04-2011), mamadoo (01-04-2011), خانم سانیا صالحی (01-04-2011)

کاربر جدید

تشکرها
    3
    زن مرد نداره این کار خیلی زشته من نمیدونم سایتهای خارجی هم اینقدر بهم بی احترامی میکنند

9.  افراد زیر پسندیده اند

cybele (01-04-2011), mamadoo (01-04-2011), خانم سانیا صالحی (01-04-2011), سامی (01-04-2011)

V.I.P

تشکرها
    5,518
    از کاربر 8,721 بار تشکر شده در 3,203 پست

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoh نمایش پست ها
    خانم صالحي سلام خيلي عذزميخوام كه اينو ميگم يكي از دلايل دشمني باشما اينه كه شما توي تمامي موضوعات وتايپيكهايي كه كاربران ايجاد ميكنن بدون هيچ تخصصي دخالت ميكنيد وفقط ميخوايد يه پست بزنيد من كار اون شخص رو اصلا تاييد نميكنم وميدونم كه واقعا چقد بده كه با اعتبار ادم بازي بشه ولي از شما صميمانه ،دوستانه وعاجزانه درخواست ميكنم تو چيزايي كه تخصص نداريد نظر نديد باتشكر
    سلام به عزیز انجمن

خانم صالحي سلام خيلي عذزميخوام كه اينو ميگم يكي از دلايل دشمني باشما اينه كه شما توي تمامي موضوعات وتايپيكهايي كه كاربران ايجاد ميكنن بدون هيچ تخصصي دخالت ميكنيد وفقط ميخوايد يه پست بزنيد من كار اون شخص رو اصلا تاييد نميكنم وميدونم كه واقعا چقد بده كه با اعتبار ادم بازي بشه ولي از شما صميمانه ،دوستانه وعاجزانه درخواست ميكنم تو چيزايي كه تخصص نداريد نظر نديد باتشكر >>> اینجوری هم تایپ می کردید می دیدم

من مدیرانی رو می شناسم که با دادن اطلاعاتی به کاربران بعداز مدتها فهمیدند که چه اطلاعات اشتباهی به کاربران دادند و الان هم جبران کردند ..

همونطور که می دونید بیشترین پست های من خبرهای گوناگون بود که کاربران ناراحت بودند و می گفتند چرا به ما در حل مشکل گوشی کمک نمی کنید منم سعی داشتم که از ارسال های خبری جدا بشم و تا اونجائی که بتونم به کاربران کمک کنم و تا الان کاربر ناراضی بابت پست هایم نداشتم ..

تخصص وقتی بوجود میآد که تبادل اطلاعات باشه ..

مثلا فرد یا گروه میآند شماتیک یک گوشی را قرار می ده این یعنی منتظره تا دیگران با داشتن شماتیک اطلاعات رو برداشت کنند و نتیجه خوبی بدست بیآرند ..

دو سال پیش من از یک نفر پرسیدم بهترین متخصص سخت افزار موبایل کیه : گفتند فردی هست که مشهد ساکنه و اطلاعاتش خوبه بهشون گفتم اگر شماتیک نداشته باشه باز هم متخصص خوبی هست یا نه ..

آیا تجربه به تخصص مربوط می شه ؟
    تجربه یک علم مجازیه ولی تخصص یک علم حقیقیه ( یعنی هر کس می تونه در هر کاری تجربه بدست بیآره اما تخصص خیر .. )

اگر بخواهید می تونم ادامه بدم و شمارو قانع کنم ..

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid111 نمایش پست ها
    من نميدونم جرا شما كه تحصيل كرده ايد چرا اسم واقعيتون رو تو اين انجمنها گذاشتيد كه همه جور ادمي هست بزرگترين اشتباه از طرف شماست خانم صالحي يه زن رو چه به اين كارا
    سلام به عزیز انجمن

شما دانشجو دانشگاه می شید ..
    کسانی هستند که از اطلاعات فردی شما با خبرند .. و کسانی هستند که از اطلاعات فردی شما بی خبر هستند ..

من خواستم که با نام کاربری Phones@mobile خداحافظی کنم و با نام حقیقی خودم وارد بشم می دونستم خیلی سخته ولی انجام دادم ( الان هم ناراضی نیستم و نخواهم بود )

معمولا خانم ها در ایران با نام و نام خانودگیشون عضو هیچ انجمنی نمی شوند اما من خیلی راحت عضو شدم که با دوستان آشنا بشم که در کنارشون یک کار گروهی خوب تشکیل بدیم ..

این تاپیک را برای راضی کردن خودم ایجاد نکردم برای کسانی ایجاد کردم که از کار خودشون خجالت بکشند و سعی کنند فرد خوبی در دنیای مجازی باشند

امیدوارم قانع کننده باشه
    y36ot3wjt6kf30vzgبخاطر کمبود وقت کمتر در خدمت کاربران عزیز هستمxlz4bzum4joeovnzg

آی دی رسمی بنده در یاهومسنجر >> mrs_saniasalehi
    آی دی رسمی بنده در تلگرام >>
    telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

11.  افراد زیر پسندیده اند

mamadoo (01-04-2011), mohsenconect (01-04-2011), TNT gsm (01-04-2011)

کاربر نیمه فعال

تشکرها
    225
    از کاربر 528 بار تشکر شده در 193 پست
    آدمها!

آدم های بزرگ درباره ایده ها سخن می گویند

آدم های متوسط درباره چیزها سخن می گویند

آدم های کوچک پشت سر دیگران سخن می گویند

13.  افراد زیر پسندیده اند

mamadoo (01-04-2011), masoud.gsm (01-04-2011), TNT gsm (01-04-2011), خانم سانیا صالحی (01-04-2011)

کاربر معمولی

تشکرها
    25
    از کاربر 139 بار تشکر شده در 35 پست
    به نظر من طبق نوشته ای که بالای سایت نوشته(انجمن تخصصی )همه با هم دوستن وجمع شدن تا مشکلات همدیگه رو حل کنند .

اصلا معنی نداره که تو کار کسی که از قدیمی ها و فعال ترین عضو سایت دخالت کنه و توحین کنه.ما همه در این انجمن دوستیم و برای پیشرفت فعالیت میکنیم.
    امید وارم دیگه از این اتفاقات نیافته

15.  افراد زیر پسندیده اند

TNT gsm (01-04-2011), خانم سانیا صالحی (01-04-2011)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123