مهمان گرامي به انجمن ميهن جي اس ام خوش آمديد

ورود به انجمن ميهن جي اس ام

آيا مي دانيد: ميهن جي اس ام اولين انجمن فايل هاي فلش با لينک مستقيم ميباشد؟!
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک ميهن جي اس ام
صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 69

موضوع: کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم ..

V.I.P

تشکرها
    5,534
    از کاربر 9,026 بار تشکر شده در 3,346 پست

ویترین مدال ها

عنوان موضوع : کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم ..

سلام به همه عزیزان و خوبان انجمن

منتظر ارسال های دوستان هستم ...

از خودم شروع می کنم

زمانی که آقای ترکزاده و آقای سویطی با هم سایت جی اس ام آل را اداره می کردند من عضو شدم یادم نمی ره که از فونت بزرگ استفاده می کردم و چندین بار به من تذکر دادند کسی که به من تذکر می داد یکی از مدیران جی اس آریا بود تذکرات به تحریم تبدیل شد

تا اینکه از دوستان شنیدم که آقای ترکزاده و آقای سویطی از هم جدا شدند >>> این دو مدیر همدیگر را در سایت خودشان تحریم کردند

پس از تحریم در سایت جی اس ام آل با درخواست یکی از دوستان وارد سایت پاناتل شدم با مدیریت قنات <<<< با مطرح کردن برد بی خود پنج میلیونی محصول قنات به عرصه تحریم نزدیک شدم و در پایان تحریم شدم

یکی از دوستان که در چت روم من حاضر بود به من گفت سایت کاشان جی اس ام بی نظیر است بهش گفتم در آنجا نیز تحریم خواهم شد ولی گفت : کاشانی ها اینطور نیستند >> به دلیل بی هویتی و حاشیه پراکنی ( تصورات مدیران کاشان ) تحریم شدم

در ایرانیان نیز برای آرامش یافتن مدیران نیز به مدت یک هفته تحریم شدم >>> اولین سایتی که مدت تحریمم کوتاه بود

در سایت بلادین جی اس ام که سایت ایرانی نبود به دستور شخصی خودم تحریم شدم

این تحریم ها باعث شد که برخوردهای همه مدیران ایرانی را ارزیابی کنم
    پشیمان نیستم که تحریم شدم
    y36ot3wjt6kf30vzgبخاطر کمبود وقت کمتر در خدمت کاربران عزیز هستمxlz4bzum4joeovnzg

آی دی رسمی بنده در یاهومسنجر >> mrs_saniasalehi
    آی دی رسمی بنده در تلگرام >>
    telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

2.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (12-08-2010), AMIR.GHOLAMI (12-08-2010), ASG GSM (12-09-2010), azimraeesi (12-08-2010), cybele (01-22-2011), daryai (12-08-2010), JAVANMARD (12-08-2010), pekan moobile (12-08-2010), TNT gsm (12-08-2010), toot_gsm (12-08-2010), موبایل شماتیک (12-08-2010), حسین (12-11-2010)

3. کسانی که قبلا در سایت های همسایه تحریم شدند منتظرشون هستیم  ..
    کاربر نیمه فعال

تشکرها
    407
    از کاربر 557 بار تشکر شده در 136 پست
    با سلام خدمت دوستان و عزیزان سایتمون

منم قبلا تو سایت ir- tci عضو بودم

ولی تو قسمت گرفتن cer که زیاد درخواست می دادم

مدیرشون گفت به دلیل درخواست زیاد شما از این بخش تحریم می شوید

ولی خوشبختانه اینجا کسی رو به این دلایل بی خودی تحریم نمی کنند

بازم از مدیر عزیز سایت و همه دوستان نهایت تشکر و قدر دانی رو دارم
    ویرایش توسط موبایل سردار : 12-08-2010 در ساعت 08:02 PM

5.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (12-08-2010), ma_gsm (12-08-2010), Mobile Data (12-09-2010), sadegtnt (12-08-2010), TNT gsm (12-08-2010), toot_gsm (12-09-2010), موبایل شماتیک (12-08-2010), x-263 (12-09-2010), خانم سانیا صالحی (12-08-2010)

کاربر معمولی

تشکرها
    46
    از کاربر 116 بار تشکر شده در 34 پست
    سلام به عزیز انجمن ( خانم صالحی عزیز )
    یه سوال که ذهن مرا یه مدتی مشغول کرده بود :
    یکی از دوستان سایت پارس جی اس ام مدارک عینی خیلی جالبی از شما ارایه کرد مبنی بر مذکر بودن شما
    ولی جای سوال است اگه شما اقا هستید دلیل نام کاربری به اسم خانم .... چیست؟؟؟
    البته لازم ندیدم که قضیه رو لو بدم چون اسناد دست من نیست و در ضمن برام مهم نبود
    ولی تو اکثر سایت ها حتی اگه کاربر خانم هم باشه با اسم مستعار وارد میشه حتی سایت های خارجی
    حالا نوبت به شما میرسه که توضیح کامل بدید و کمی از بیوگرافی خودتون بگید تا دوستان و همکاران نیز شما را بهتر بشناسند
    موید باشید

7.  افراد زیر پسندیده اند

Mobile Data (12-09-2010), Mr.Talebzadeh (12-08-2010), TNT gsm (12-09-2010), خانم سانیا صالحی (12-08-2010)

V.I.P

تشکرها
    5,534

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط موبایل جمال نمایش پست ها
    سلام به عزیز انجمن ( خانم صالحی عزیز )
    یه سوال که ذهن مرا یه مدتی مشغول کرده بود :
    یکی از دوستان سایت پارس جی اس ام مدارک عینی خیلی جالبی از شما ارایه کرد مبنی بر مذکر بودن شما
    ولی جای سوال است اگه شما اقا هستید دلیل نام کاربری به اسم خانم .... چیست؟؟؟
    البته لازم ندیدم که قضیه رو لو بدم چون اسناد دست من نیست و در ضمن برام مهم نبود
    ولی تو اکثر سایت ها حتی اگه کاربر خانم هم باشه با اسم مستعار وارد میشه حتی سایت های خارجی
    حالا نوبت به شما میرسه که توضیح کامل بدید و کمی از بیوگرافی خودتون بگید تا دوستان و همکاران نیز شما را بهتر بشناسند
    موید باشید
    سلام به عزیز انجمن

همانطور که می دانید شغل اصلی من تعمییرات تلفن همراه نیست( فقط این حرفه به من آرامش می دهد) بلکه خرید و فروش اتومبیل است

اگر دقت کرده باشید چند روزی در میهن حضور نداشتم بخاطر مسائلی به سفارت فرانسه مراجعه کردم ..

این هم همه ها در ادلیست یاهو نیز وجود دارد

جواب من یکی است : اگر شما به خانم بودنم شک دارید مشکل من نیست فقط این شک را به دیگران سرایت می دهید دقیقا مثل مریضی سرماخوردگی ..

دوست شما در پارس قبلا وظیفه پلیس را در انجمن های مختلف برعهده داشت که قرار شد در مورد این موضوع کاملا توضیح دهد ولی خیلی ساده از کنارش گذشت >>> به این موضوع هم کار خاصی نداریم

قبلا فروم اتومبیل داشتم که هاستش از کشور آلمان و شرکت بنز بود که میلیونی بازدید کننده داشت >>>>>>> بخاطر مسائلی آنرا واگذار کردم

این هم اتومبیل شخصی من که بصورت تصویر زیر است

attachmentphpattachmentid4214ampstc1ampd1291832490

امیدوارم کافی و قانع کننده باشه
    ویرایش توسط خانم سانیا صالحی : 12-08-2010 در ساعت 10:52 PM
    y36ot3wjt6kf30vzgبخاطر کمبود وقت کمتر در خدمت کاربران عزیز هستمxlz4bzum4joeovnzg

telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

کاربر جدید

تشکرها
    1
    از کاربر 34 بار تشکر شده در 14 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانم سانیا صالحی نمایش پست ها
    سلام به عزیز انجمن

همانطور که می دانید شغل اصلی من تعمییرات تلفن همراه نیست( فقط این حرفه به من آرامش می دهد) بلکه خرید و فروش اتومبیل است

اگر دقت کرده باشید چند روزی در میهن حضور نداشتم بخاطر مسائلی به سفارت فرانسه مراجعه کردم ..

این هم همه ها در ادلیست یاهو نیز وجود دارد

جواب من یکی است : اگر شما به خانم بودنم شک دارید مشکل من نیست فقط این شک را به دیگران سرایت می دهید دقیقا مثل مریضی سرماخوردگی ..

دوست شما در پارس قبلا وظیفه پلیس را در انجمن های مختلف برعهده داشت که قرار شد در مورد این موضوع کاملا توضیح دهد ولی خیلی ساده از کنارش گذشت >>> به این موضوع هم کار خاصی نداریم

قبلا فروم اتومبیل داشتم که هاستش از کشور آلمان و شرکت بنز بود که میلیونی بازدید کننده داشت >>>>>>> بخاطر مسائلی آنرا واگذار کردم

attachmentphpattachmentid4214ampstc1ampd1291832490

امیدوارم کافی و قانع کننده باشه
    تشکر از دوست گرامی خانم صالحی
    شخصی که داخل ماشین هست پدر تون هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

10.  افراد زیر پسندیده اند

TNT gsm (12-09-2010), موبایل جمال (12-09-2010), خانم سانیا صالحی (12-09-2010)

V.I.P

تشکرها
    5,534

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afghan-gsm-mastermind نمایش پست ها
    تشکر از دوست گرامی خانم صالحی
    شخصی که داخل ماشین هست پدر تون هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    سلام به عزیز انجمن

نه ایشون آقای ریفارک است که بیشتر اتومبیل های شرکت بنز را تست می کند و یکی از کارمندان موفق شرکت بنز است

حتی کاریکاتور ایشون برای جلب توجه در بیشتر فروم های اتومبیل موجود است

کاربر نیمه فعال

تشکرها
    850
    از کاربر 1,355 بار تشکر شده در 278 پست
    سلام به عزیز انجمن

من حقیقت را می گفتم

وقتی مدیران فایل عکس را با عنوان پی ام ویرایش می کردند و به کاربران می دادند شما چیکار می کردید هنوز به اصل تعمییرات توجه می کردید

وقتی کاربران را به مسخره می گرفتند شما به اصل تعمییرات توجه می کردید

حاشیه تعمییرات یا سرگرمی تعمییرات یا اصل تعمییرات یا توجه به تعمییرات ...
    سلام به همه عزیزان و خوبان انجمن

منتظر ارسال های دوستان هستم ...

از خودم شروع می کنم

در سایت بلادین جی اس ام که سایت ایرانی نبود به دستور شخصی خودم تحریم شدم

این تحریم ها باعث شد که برخوردهای همه مدیران ایرانی را ارزیابی کنم
    پشیمان نیستم که تحریم شدم

خانم .....:( شما دقیقا هدفتون از این که این پست رو ایجاد کردین چیه ؟؟؟؟؟

13.  افراد زیر پسندیده اند

Mobile Data (12-09-2010), Mr.Talebzadeh (12-09-2010), TNT gsm (12-09-2010), موبایل جمال (12-09-2010), خانم سانیا صالحی (12-09-2010)

کاربر معمولی

تشکرها
    46
    از کاربر 116 بار تشکر شده در 34 پست
    خیلی ببخشید ها؟
    من قصد جسارت یا ... ندارم
    پسر خیلی مودب و با وقاری و شرم به حیایی هستم
    ولی میشه بگید حالا راننده اقای .... بود پلاک ماشینو چیکار میکنید؟؟؟؟
    اخه گفتید این ماشینه منه یعنی شما با اقای .... اینقدر رابطتون نزدیکه؟؟؟
    در هر صورت بیوگرافیتونم کامل و فانع کننده نبود
    با این حال موید باشید (عزیز انجمن )

15.  افراد زیر پسندیده اند

MiLaD GsM (01-15-2011), Mr.Talebzadeh (12-09-2010), TNT gsm (12-09-2010), خانم سانیا صالحی (12-09-2010)

V.I.P

تشکرها
    5,534

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza safakaram نمایش پست ها
    خانم .....:( شما دقیقا هدفتون از این که این پست رو ایجاد کردین چیه ؟؟؟؟؟
    سلام به مدیر عزیز لیدر

بنده خانم .....:(> سانیا صالحی هستم

هدف :

مدیران سایت های دیگر در این انجمن حضور دارند چه با نام اشخاص مهم چه با نام کاربری عادی :

1) این تاپیک را ایجاد کردم چون خودم به ناحق تحریم شدم و می دونم کاربرهائی هستند که به ناحق تحریم شده اند

2) مدیران سایت های دیگر هم ببینند هر طور که با کاربر برخورد کنند همانطور در آینده با آنها برخورد خواهد شد و در حال حاضر اینگونه شده است که بخوام در این مورد بحث کنم ساعت ها زمان می بره

3) یک نوع همدردی با کاربران تحریم شده است

4) کاربران تحریم شده علت تحریم خودشان را اعلام می کنند و باعث می شود که در برخوردمان بیشتر دقت کنیم

V.I.P

تشکرها
    5,534

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط موبایل جمال نمایش پست ها
    خیلی ببخشید ها؟
    من قصد جسارت یا ... ندارم
    پسر خیلی مودب و با وقاری و شرم به حیایی هستم
    ولی میشه بگید حالا راننده اقای .... بود پلاک ماشینو چیکار میکنید؟؟؟؟
    اخه گفتید این ماشینه منه یعنی شما با اقای .... اینقدر رابطتون نزدیکه؟؟؟
    در هر صورت بیوگرافیتونم کامل و فانع کننده نبود
    با این حال موید باشید (عزیز انجمن )
    رئیس جمهور ایران وقتی یک ماشین را امتحان می کند پلاک داشت : آیا برای رئیس جمهور است :60:؟ در این تاپیک این گونه موارد را اعلام کنید اما در مجامع عمومی اعلام نکنید چون دیگران شما را مسخره خواهند کرد

در هر صورت بیوگرافیتونم کامل و فانع کننده نبود <<< در کل حقیقت برای شما تلخ است از دست منم کاری برنمیآد امیدوارم روزگار شما را اصلاح کند

کاربر جدید

تشکرها
    6
    از کاربر 8 بار تشکر شده در 3 پست
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت محترم و کاربران گرامی علی الخصوص آقا / خانم ثانیا صالحی

بنده میلاد ابراهیمی ( Milad_Delta ) از کاربران پارس و کاشان جی اس ام هستم که خوشبختانه آشنایی بسیار جالبی با ایجاد کننده ی این پست دارم ، لازم به توضیح برخی نکات هست که با اجازه مطرح میکنم.

یکی از دوستان که در چت روم من حاضر بود
    چت روم نه پی ام

به من گفت سایت کاشان جی اس ام بی نظیر است
    این چنین نیز هست

بهش گفتم در آنجا نیز تحریم خواهم شد
    100% خودتون رو خوب میشناسین

ولی گفت : کاشانی ها اینطور نیستند >>
    واقعاً هم نیستند و نبودند و همه ی دوستان شاهد این موضوع هستند

به دلیل بی هویتی و حاشیه پراکنی ( تصورات مدیران کاشان ) تحریم شدم
    ، ایجاد حاشیه از کارهای روزمره حضرتعالی
    ==============
    ویرایش توسط مدیر:
    لطفا از بی احترامی پرهیز کنید!
    {ایشون منظور از بی هویت خودشون بودند نه مدیران کاشان که در پرانتز نوشتند تو تصورات مدیران}
    =================
    سلام به عزیز انجمن
    من حقیقت را می گفتم
    جز حاشیه سازی کاری نکرده و بلد نیستید.

وقتی مدیران فایل عکس را با عنوان پی ام ویرایش می کردند و به کاربران می دادند شما چیکار می کردید هنوز به اصل تعمییرات توجه می کردید
    اصل تعمیرات از نظر شما چیست؟

وقتی کاربران را به مسخره می گرفتند شما به اصل تعمییرات توجه می کردید
    در هیچ انجمنی در ایران کاربری به تمسخر گرفته نشده و نمیشود

حاشیه تعمییرات یا سرگرمی تعمییرات یا اصل تعمییرات یا توجه به تعمییرات ...
    شما یه کم سطح سوادتون رو بالا ببرین. ایجاد حاشیه از اصول اولیه شماست البته زمانیکه از خواب بیدار میشین.

بابا آرامش ، انرژی!!! به نظر بنده شما دچار مازوخیسم و اسکیزوفرنی حاد هستین، یک دوشیزه با ادعای فروش ماشین های آنچنانی ( با این همه ادعاً ) ؟!!!! همه به کنار به تعمیرات تلفن همراه علاقه داره ؟!!! اونم به بهانه آرامش ، واقعاً جای تعجب داره. ( ببخشید شما عینک میزنین؟ )

تهران ، سه راه کاج ، ساختمان ایران 69 ، جناب آقای دکتر سید عباس مصباح روانکاو و روان درمان هستند که زحمت آدرس ایشون رو هم یکی از دوستان کشیدن برای شما.

شک ؟ نه شکی نیست. بنده بار ها به شما پیشنهاد دوستی دادم :( ، یه گپ دوستانه ، یا حداکثر یه مکالمه ی تلفنی که شاید تحریک شده و ثابت کنید گفته ها در مورد شما صحت ندارد. اما همانند کبک سر در زیر برفه انجمن ها و ....... و صد البته نقاب ثانیا کرده و به راه خود میروید. :40::114:

باشه حق با شما ولی چرا یک دفعه سر و کله ی شما پیدا شد و چند تا انجمن رو تر***دی و تحریم شدی؟

بابا ماشین باز ، بابا قان قان ، زیاد شب بیدار نمونین براتون ضرر داره عزیز من. کلورازپام ، کلوردیازپوکساید 1 میلی گرم 1 ساعت قبل از خواب مصرف کنین براتون خوبه ، تازه از این توهمات هم بیرون میائین.

ببخشید دوستان کدومشون فرمودند ماشین ایشون چیه؟ ( به قسمت بالا مراجعه شود جهت دارو. )

امیدوارم مدیریت محترم اجازه بدن ایشون از خودشون دفاع کنند و بنده رو هم بخاطر آوردن نام دیگر انجمن در این انجمن عفو بفرمایند.

آرزوی موفقیت برای شما دوستان گرامی.

19.  افراد زیر پسندیده اند

*ALIREZA* (05-20-2013), Hate love (12-09-2010), monil (12-09-2010), خانم سانیا صالحی (12-09-2010)

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع