مهمان گرامي به انجمن ميهن جي اس ام خوش آمديد

ورود به انجمن ميهن جي اس ام

آيا مي دانيد: ميهن جي اس ام اولين انجمن فايل هاي فلش با لينک مستقيم ميباشد؟!
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک ميهن جي اس ام
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: لذت استفاده از ويندوز اورجينال(نرم افزاركاران بخوانند)

معاون کل انجمن

تشکرها
    13,891
    از کاربر 17,266 بار تشکر شده در 3,496 پست

ویترین مدال ها

عنوان موضوع : لذت استفاده از ويندوز اورجينال(نرم افزاركاران بخوانند)

باسلام خدمت همكاران گرامي
    همه ما با ويندوزهاي كپي 1000 توماني وشايد 2000 توماني آشنا هستيم .ويندوزهايي كه هر چند وقت يك بار شروع به اذيت كردن كاربران مي كنند وما را اذيت ميكنه .وقتي ويندوز به مشكل مي خوره كلي دردسر درست ميكنه.هنگ كردن.بازنشدن برنامه ها.و.......
    راستي تا به كي بايد از اين ويندوزها استفاده كنيم؟
    بنده تا به حال كلي ويندوز جمع جور كردم كه همه يه جوري مشكل دارن .هرچند كاچي بهتره از هيچي.
    چند وقت پيش هوس كردم ويندوز اورجينال خريداري كنم .هر كسي يه قيمتي ميگفت از 40000تومان بود تا 150000تومان (سرويس پك2)خلاصه اينقدر قيمتهاي مختلف گفتن كه آخرش پشيمون شدم.
    چندبارهم ازترفندهاي مختلف واسه اورجينال كردن ويندوزم استفاده كردم اما نشدكه نشد.
    آرزو به دلم موند كه ويندوزم رو با خيال راحت آپديت كنم هميشه ميترسم كه مبادا ويندوزم آپديت بشه وبه مشكل بخوره.
    اين تاپيك رو باز كردم ببينم همكاران گرامي ترفندهاي درست وحسابي وتست شده واسه دور زدن مايكروسافت دارن كه من از دست اين ويندوزهاي آبي راحت بشم.
    دلم مي خواد با خيال راحت بتونم ويندوزم رو آپديت كنم ولازم نباشه هر چند وقت يك بار ويندوز عوض كنم.
    باتشكر
    ویرایش توسط Mobile Data : 10-17-2010 در ساعت 11:56 AM

2.  افراد زیر پسندیده اند

almatel (10-17-2010), AMIR.GHOLAMI (10-17-2010), HOSSEIN RACER (10-17-2010)

3. لذت استفاده از ويندوز اورجينال(نرم افزاركاران بخوانند)
    معاون کل انجمن

تشکرها
    13,891

ویترین مدال ها

باتشكر از همكاران گرامي كه نظرات خودشون رو اعلام كردن
    خوب معلوم شد كه اكثر همكاران از ويندوزاكس پي استفاده ميكنن .اين ويندوز قراره تا سال 2014از طرف مايكروسافت ساپورت بشه .در حال حاضر بهترين ويندوز واسه ما تعمير كارها همين سرويس پك 2ميباشد.
    بنده 3تا سيستم دارم كه با دوتاي اونا كار نرم افزاري انجام ميدم ويكي رو واسه خدمات سيمكارت استفاده ميكنم
    دوتاسيستمي كه واسه تعميرات استفاده ميكنم هميشه در معرض نصب وپاك كردن برنامه هاست .تقريبا اين دوتا از لحاظ سخت افزاري در رده بالايي قرار دارند .اما چون هميشه به نت متصله به مرور به مشكل مي خوره ومن مجبورميشم اقدام به تعويض ويندوز كنم .لازم به ذكره سيستمها هميشه پاك هستند وويروس ندارند وآپديت ويندوز هميشه خاموشه فقط وقتي ويندوز تعويض ميكنم چند درصدي آپديت ميكنم وديگه آپديت رو خاموش ميكنم .اما باز هم مشكل پيش مياد .
    در ضمن من از ويندوزهاي شركت دريا سافت ورويال استفاده ميكنم كه فكر كنم شناخته شده ومعتبر هستن .
    به نظر شما همكاران گرامي ومديران عزيز چيكاربايد كرد كه بشه همين ويندوز رو اورجينال كرد ؟آيا راهي هست؟
    واگر راهي نيست راهنمايي كنيد كه چطور ويندوز اورجينال خريداري كنم كه بتونم روي هر 3 سيستم نصب كنم .من امكان دسترسي به خريد از خارج كشور رو دارم مي تونم به نزديكانم سفارش بدم از كشور آمريكا خريداري كنند فقط اطلاعات دقيق در مورد نوع ويندوز مي خوام(سرويس پك2)
    باتشكر از همكاران گرامي

5.  افراد زیر پسندیده اند

TNT gsm (10-18-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    561
    از کاربر 389 بار تشکر شده در 140 پست
    راستش بعید میدونم که ویندوز xp هنوز در بازارهای جهان باشد اما ویندوزهای رد بالا به راحتی در سراسر دنیا از فروشنده های معتبر ماکروسافت قابل خریداری است.

دلیل اینکه شما متوجه می شوید که سیستمتان کند شده است ، الزاما ویروس نیست بلکه می تواند هر کد مخرب از عبور صفحات اینترنتی یا نصب و پاک کردن برنامه های مختلف که باعث پاک شدن بسیاری از فایل های سیستمی ویندوز شود ، باشد.

اورجینال کردن ویندوز فقط برای این امر صورت می گیرد تا شما با نصب هیچ یک از برنامه های اصلی ماکروسافت مانند ویندوز مدیا پلیر مشکل پیدا نکنید و مطلب مهمی در مورد اورجینال سازی ویندوز وجود ندارد تا شما را نگران نماید.شخصا مدتی از ویندوز اصلی استفاده می کردم و تقریبا تفاوت محسوسی مشاهده نکردم هم اکنون با ویندوزی در حال کار کردن هستم که کپی شده است و قدمت 2 ساله دارد !

7.  افراد زیر پسندیده اند

HOSSEIN RACER (10-24-2010), Mobile Data (10-18-2010), TNT gsm (10-18-2010)

معاون کل انجمن

تشکرها
    13,891

ویترین مدال ها

با سلام مجددخدمت همكاران گرامي
    چند روزي مسافرت بودم ونتونستم پست رو پيگيري كنم
    با توجه به ورود سيستمهاي عامل جديد مثل سون به اين نتيجه رسيدم كم كم به فكر استفاده از ويندوز سون باشم .
    دوستان وهمكاران گرامي اگه روي سيستمتون نصب كرديد ومشكل خواصي نداره راهنمايي كنيد تا تهيه كنم وروي يكي از سيستمهام نصب كنم .
    لطف معايب ومحاسن استفاده از اون رو بيان كن
    يد.

کاربر فعال

تشکرها
    1,018
    از کاربر 1,812 بار تشکر شده در 440 پست
    سلام

منم از ويندوز كپي استفاده ميكنم كه البته اوريجينالش كردم. از پستي كه در يكي از سايتها ديدم .

قبلا هر ويندوزي نصب ميكردم بعد از يكي دوماه مشكل genune پيدا ميكرد. اين پست رو تو آسان دانلود ديدم و اجرا كردم. و از دست geniune راحت شدم.

البته فايلهايي در اين رابطه هست كه همگي مشكل دارن و من از اين استفاده كردم و ويندوزم كه زمينش سياه شده بود و اخطار geniune ميداد اوكي شد. الان هم آپديت ميشه و مشكلي هم نداره.

برای اینکه ویندوز شما اوجینال شود باید مراحل زیر را طی کنید:
    1- ابتدا از منوی Start گزینهی Run را اجرا کنید. سپس در کادر سفید، regedit بنویسید و روی OK کلیک کنید تا پنجره جدید باز شود.
    2- حالا از پنجره باز شده به آدرس زیر بروید:
    HKEY_LOCAL_MACHINE --[>]SOFTWARE --[>]Microsoft --[>]WindowsNT --[>]Cu rrentVersion --[>]WPAEvents
    3- از قسمت راست پنجره، روی OOBETimer دو بار کلیک کنید تا پنجرهای باز شود.
    4- حال باید یکی از این دو حالت را مشاهده کنید:
    حالت اول: عبارتی که مشاهده میکنید با مقدار FF شروع شود که به جای مقدار FF، مقدار 00 را جانشین میکنید.
    حالت دوم: عبارتی که مشاهده میکنید با مقدار CA شروع شود که به جای آخرین مقدار که 97 است، مقدار 00 را وارد میکنید.
    دقت کنید که تنها همین مقادیر را تغییر دهید.
    5- پنجره رجیستری را ببندید و به منوی Start بروید و بر روی گزینهی Run کلیک کنید و این دستور را بنویسید:
    ویندوز در هر درایوی که قرار دارد آنرا مینویسیم ) ) C:WINDOWS/system32/oobe/msoobe.exe /a
    6- پنجره ای باز میشود به نام Activate Windows، گزینه دوم را انتخاب کنید و بعد بر روی Next کلیک کنید:

7- در پنجره جدید بر روی Change Product key کلیک کنید:

8- در قسمت New key عبارت زیر را وارد کنید:
    B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
    و سپس بر روی Update کلیک کنید.
    هم اکنون ویندوز شما اورجینال شده است!
    برای اطمینان از این ادعا میتوانید به این آدرس بروید و بعد از نصب یکActiveX به شما اعلام خواهد شد که آیا ویندوز شما اورجینال است یا خیر!
    نکته: بعد از این فرآیند حتماً Update ویندوز خود را فعال کنید تا ازpatchهایی که فقط برای ویندوز اورجینال ارائه میشود استفاده کنید!

ویرایش توسط mohammad-s : 10-24-2010 در ساعت 04:35 PM

10.  افراد زیر پسندیده اند

basasa (10-24-2010), golden110 (10-26-2010), HOSSEIN RACER (10-24-2010), kimiyagostar (10-24-2010), mehr (03-14-2011), MiLaD GsM (10-26-2010), Mobile Data (10-24-2010), parse mobile (10-24-2010), sathya_1063 (10-26-2010), TNT gsm (10-24-2010), vangeva (10-26-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    12
    از کاربر 29 بار تشکر شده در 6 پست
    ممنون جواب داد

12.  افراد زیر پسندیده اند

Mobile Data (10-24-2010), mohammad-s (10-24-2010)

معاون کل انجمن

تشکرها
    13,891

ویترین مدال ها

تست شد جواب نداد

14.  افراد زیر پسندیده اند

168 (10-26-2010), mohammad-s (10-26-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    561
    البته این روش همیشه جوابگو نیست و به شما پیشنهاد می کنم این کار را انجام ندهید

کاربر معمولی

تشکرها
    98
    از کاربر 58 بار تشکر شده در 17 پست
    جواب داد و عالی بود

17.  افراد زیر پسندیده اند

mohammad-s (10-26-2010)

معاون کل انجمن

تشکرها
    13,891

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط basasa نمایش پست ها
    البته این روش همیشه جوابگو نیست و به شما پیشنهاد می کنم این کار را انجام ندهید
    مجددا تست شد جواب داد الان در حال آپديته.
    در ضمن بفرماييد به چه دليل اين كار رو انجام نديم0fnqbwcfgpellq2ozptn

jpkhjuz0hqk6kej8wbvs

19.  افراد زیر پسندیده اند

mohammad-s (10-27-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    561
    دلیل بنده از این بابت است که دامنه ی ریجستری بسیار وسیع می باشد و اگر کامپیوتری اطلاعات مهمی را در بر داشته باشد با اعمال فرمان های نادرست تمام زحمات شخص برای آن سیستم ممکن است بر باد برود.در هر صورت صلاح کار خویش را خسروان دانند !

21.  افراد زیر پسندیده اند

HOSSEIN RACER (10-27-2010), mohammad-s (10-27-2010)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع