مهمان گرامي به انجمن ميهن جي اس ام خوش آمديد

ورود به انجمن ميهن جي اس ام

آيا مي دانيد: ميهن جي اس ام اولين انجمن فايل هاي فلش با لينک مستقيم ميباشد؟!
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک ميهن جي اس ام
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تقویم 89-90 خورشیدی در کلندر اصلی گوشی

کاربر نیمه فعال

تشکرها
    407
    از کاربر 557 بار تشکر شده در 136 پست

عنوان موضوع : تقویم 89-90 خورشیدی در کلندر اصلی گوشی

سلام
    دوستان با قرار دادن این فایل در مسیر مربوطه می تونید تقویم سالهای 1389 و 1390 رو در کلندر اصلی گوشی داشته باشید.
    ویژگیها:

کاملا بصورت فارسی

این فایل از اول نوشته شده یعنی رو کلندر های قبلی که روبینای عزیز گذاشته بودن درست نشده و من خودم کلا تک تک روزهارو از نو نشستم و نوشتم تا هیچ مشکلی نداشته باشه.

از تاریخ 1389/6/1 تا تاریخ 1391/1/1 می باشد.

مناسبتهای روزهای تعطیل رو فقط قید کردم چون تو اکثر روزهای تقویم کشورمون مناسبت وجود داره من نخواستم تا زیاد دسکتاپ شلوغ شه و فقط مناسبتهای مهم یعنی روزهای تعطیل رو قید کردم.(برای اون دسته از دوستانی که از شلوغیه دسکتاپ خوششون نمیاد)
    در ضمن اگه از اون مدل هم دوست داشتید حتما دوستان دیگه براتون میزارن.

من خودم روی گوشیهای سری 60 ورژن 3 و 2 به خوبی نصب کردم و اجرا شد.

فایل اصلی مال N95 معمولی البته صفر کیلومتره.

ضمیمه اول بکاپشه و ضمیمه دوم برای گوشیهای هک شده برای دوستانی که دوست دارند بصورت دستی کلندر را جایگزین کنند.

روش اجرا:

برای گوشیهای هک شده:

به مسیر C/Private رفته و فایل 10003a5b رو تغیر نام بدید(بعد از تغییر نام آنرا به مموری کارتتون انتقال داده تا در صورت بروز مشکل احتمالی بتونید آنرا به حالت اول برگردانید) سپس ضمیمه دوم رو از حالت فشرده خارج و با x-plore در همان مسیر قرار داده و گوشی رو ریستارت کنید تا همه چی اتوماتیک درست بشه.

برای گوشی های هک نشده:

کافیه ضمیمه اول رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید و با اجرای اون صفحه ای ظاهر میشه که با کلیک بر روی Next عملیات بصورت اتوماتیک صورت می گیره و بعد از اتمام بر روی Finish کلیک کنید و بعد از ریستارت از کلندر جدید لذت ببرید...

دوستان اگه پیغامی مبنی بر ناموفقیت بودن مراحل در روش بکاپ مشاهده نمودن مربوط به pc suite می باشد که باید آخرین ورژن اونرو دریافت کنید.

i271015 Screenshot00201
    تشکر شما مایه ی دلگرمی ماست:111:

2.  افراد زیر پسندیده اند

golden110 (01-15-2011), TNT gsm (10-12-2010), هیمن (10-15-2010)

3. تقویم 89-90 خورشیدی در کلندر اصلی گوشی
    کاربر متوسط

تشکرها
    267
    از کاربر 113 بار تشکر شده در 58 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط sallar737 نمایش پست ها
    سلام

دوستان با قرار دادن این فایل در مسیر مربوطه می تونید تقویم سالهای 1389 و 1390 رو در کلندر اصلی گوشی داشته باشید.
    ویژگیها:

کاملا بصورت فارسی

این فایل از اول نوشته شده یعنی رو کلندر های قبلی که روبینای عزیز گذاشته بودن درست نشده و من خودم کلا تک تک روزهارو از نو نشستم و نوشتم تا هیچ مشکلی نداشته باشه.

از تاریخ 1389/6/1 تا تاریخ 1391/1/1 می باشد.

مناسبتهای روزهای تعطیل رو فقط قید کردم چون تو اکثر روزهای تقویم کشورمون مناسبت وجود داره من نخواستم تا زیاد دسکتاپ شلوغ شه و فقط مناسبتهای مهم یعنی روزهای تعطیل رو قید کردم.(برای اون دسته از دوستانی که از شلوغیه دسکتاپ خوششون نمیاد)
    در ضمن اگه از اون مدل هم دوست داشتید حتما دوستان دیگه براتون میزارن.

من خودم روی گوشیهای سری 60 ورژن 3 و 2 به خوبی نصب کردم و اجرا شد.

فایل اصلی مال N95 معمولی البته صفر کیلومتره.

ضمیمه اول بکاپشه و ضمیمه دوم برای گوشیهای هک شده برای دوستانی که دوست دارند بصورت دستی کلندر را جایگزین کنند.

روش اجرا:

برای گوشیهای هک شده:

به مسیر C/Private رفته و فایل 10003a5b رو تغیر نام بدید(بعد از تغییر نام آنرا به مموری کارتتون انتقال داده تا در صورت بروز مشکل احتمالی بتونید آنرا به حالت اول برگردانید) سپس ضمیمه دوم رو از حالت فشرده خارج و با x-plore در همان مسیر قرار داده و گوشی رو ریستارت کنید تا همه چی اتوماتیک درست بشه.

برای گوشی های هک نشده:

کافیه ضمیمه اول رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید و با اجرای اون صفحه ای ظاهر میشه که با کلیک بر روی Next عملیات بصورت اتوماتیک صورت می گیره و بعد از اتمام بر روی Finish کلیک کنید و بعد از ریستارت از کلندر جدید لذت ببرید...

دوستان اگه پیغامی مبنی بر ناموفقیت بودن مراحل در روش بکاپ مشاهده نمودن مربوط به pc suite می باشد که باید آخرین ورژن اونرو دریافت کنید.

i271015 Screenshot00201

تشکر شما مایه ی دلگرمی ماست:111:
    كدوم فايل؟

5.  افراد زیر پسندیده اند

841370 (01-05-2011), موبایل سردار (10-13-2010)

کاربر نیمه فعال

تشکرها
    407
    از کاربر 557 بار تشکر شده در 136 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_hhh نمایش پست ها
    كدوم فايل؟
    حق با شماست دوست عزیز
    چون قسمت آپلود سایت خرابه
    و فایلا رو آپ نمیکنه
    تو یه سایته دیگه براتون آپ می کنم
    بازم ببخشید

7.  افراد زیر پسندیده اند

golden110 (01-15-2011), mohammad_hhh (10-13-2010), TNT gsm (10-13-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    678
    از کاربر 883 بار تشکر شده در 195 پست
    تقدیم دوستان و تشکر از سالار عزیز

[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

9.  افراد زیر پسندیده اند

golden110 (01-15-2011), HOSSEIN RACER (10-13-2010), khabat (12-27-2010), Mobile Data (10-13-2010), TNT gsm (10-13-2010), جهانی2 (12-11-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    10
    از کاربر 10 بار تشکر شده در 2 پست
    با سلام. لينك خرابه.

کلمات کلیدی این موضوع