مهمان گرامی به انجمن میهن جی اس ام خوش آمدید

ورود به انجمن میهن جی اس ام

آیا می دانید: میهن جی اس ام اولین انجمن فایل های فلش با لینک مستقیم میباشد؟
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نیاز به نرم افزار تبدیل فرمت

کاربر معمولی

تشکرها
    98
    از کاربر 58 بار تشکر شده در 17 پست

عنوان موضوع : نیاز به نرم افزار تبدیل فرمت

من یه فیلم دان کردم که فرمتش rmvb هستش حال میخوام تو dvd رایتش کنم تا با dvdplayer خونگی اجرا بشه در ضمن زیر نویسش رو هم دان کردم یکی بما کمک کنه تا این فیلم رو با زیر نویس فارسی تو سینمای خونگی ببینیم
    با تشکر فراوان

2. نیاز به نرم افزار تبدیل فرمت
    V.I.P

تشکرها
    5,519
    از کاربر 8,728 بار تشکر شده در 3,208 پست

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vangeva نمایش پست ها
    من یه فیلم دان کردم که فرمتش rmvb هستش حال میخوام تو dvd رایتش کنم تا با dvdplayer خونگی اجرا بشه در ضمن زیر نویسش رو هم دان کردم یکی بما کمک کنه تا این فیلم رو با زیر نویس فارسی تو سینمای خونگی ببینیم
    با تشکر فراوان
    سلام به عزیز انجمن

با این برنامه AVS Video Converter در تبدیل کردن بی نظیر باشید

کد:
    http://novinsoftware.com/1389/06/avs-video-converter-7-0-1-449.php
    y36ot3wjt6kf30vzgبخاطر کمبود وقت کمتر در خدمت کاربران عزیز هستمxlz4bzum4joeovnzg

آی دی رسمی بنده در یاهومسنجر >> mrs_saniasalehi
    آی دی رسمی بنده در تلگرام >>
    telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

4.  افراد زیر پسندیده اند

basasa (09-27-2010), hassanshaikhi (09-27-2010), TNT gsm (09-27-2010)

مدیر سابق

تشکرها
    4,498
    از کاربر 3,933 بار تشکر شده در 976 پست
    دوست عزیز اعلام نتیجه نکردین مشکلتون حل شد؟؟

کاربر جدید

تشکرها
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط vangeva نمایش پست ها
    با تشکر فراوان
    ّبرای اضافه کردن زیرنویس چون به احتمال زیاد زیرنویسی که دانلود کردین srt هست باید تبدیلش کنین که کمی دردسر داره بهترین راه اینه که زیرنویس رو هارد ساب کنین که با برنامه jet audio میتونید این کار رو کنین. توی گوگل سرچ کنین چندین سایت آموزشش رو گذاشتن.

به فرض بعد اینکه فیلم رو به Avi همراه با زیرنویس تبدیل کردی میتونی با برنامه ای که معرفی کردند به Dvd تبدیلش کنید.
    (اگه کارت گرافیکت از سری ati 2*** به بالا یا nvidia 8*** به بالا بود میتونی از برنامه Cyberlink MediaShow Espresso هم برای تبدیل استفاده کنی که چون از gpu هم استفاده میکنه باعث کمتر شدن زمان کانورت میشه البه بهتره از همون Avs استفاده کنی)

در ضمن فیلمهای rmvb رو دانلود نکن چون کیفیتشون پایین هست و اگه بخای همینو به Dvd کانورت کنی زیاد جالب در نمیاد. الان فیلم های mkv حرف اول رو میزنند. در مقایسه با فیلم های divx/xvid حجمشون نصف هست اما با همون کیفیت. از سایت هایی مثل [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] میتونی دانلود کنی فقط سعی کن نسخه brrip دانلود کنی که کیفیتش بالاتره.

یه روش بهتر هم هست که این دردسرها رو نداره کافی هست یه دستگاه western digital TV Live بخری اونوقت میتونی مستقیم فیلم هات رو روش بریزی و از طریق تلوزیون پخش میکنه. فیلم های mkv هم ساپورت میکنه.
    قیمتش حدود 140 هست تو تهرانم گیر میاد.

اینم لینک مشخصاتش

wdfWDTV Live

7.  افراد زیر پسندیده اند

ma_gsm (09-27-2010), TNT gsm (09-28-2010), vangeva (09-28-2010), خانم سانیا صالحی (09-28-2010)