مهمان گرامی به انجمن میهن جی اس ام خوش آمدید

ورود به انجمن میهن جی اس ام

آیا می دانید: میهن جی اس ام اولین انجمن فایل های فلش با لینک مستقیم میباشد؟
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: نرم افزار جستجوگر زبان فارسی فایل فلش نوکیا

کاربر جدید

تشکرها
    3
    از کاربر 6 بار تشکر شده در 3 پست

عنوان موضوع : نرم افزار جستجوگر زبان فارسی فایل فلش نوکیا

سلام دوستان با این نرم افزار شما میتونین با زدن Type گوشی نوکیا نام فایل فلش اون گوشی رو پیدا کنید
    این نرم افزار احتماً ناقص باشه با ارسال پیشنهادات خودتون من تو تکمیل نرم افزار کمک کنید
    در آینده قصد دارم مدل گوشی هم اضافه کنم تا بشه مدل های مشابه هم تشخیص داد

18xnbvk395yjoit7obo0

[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

مدیران محترم : با توجه به تذکر شما تایپیک اصلاح و مجدداً منتشر شد امید دارم تایپیک حذف نشه

2.  افراد زیر پسندیده اند

haidar540 (08-22-2010), خانم سانیا صالحی (08-22-2010)

3. نرم افزار جستجوگر زبان فارسی فایل فلش نوکیا
    V.I.P

تشکرها
    5,518
    از کاربر 8,721 بار تشکر شده در 3,203 پست

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_2006 نمایش پست ها
    سلام دوستان با این نرم افزار شما میتونین با زدن type گوشی نوکیا نام فایل فلش اون گوشی رو پیدا کنید
    این نرم افزار احتماً ناقص باشه با ارسال پیشنهادات خودتون من تو تکمیل نرم افزار کمک کنید
    در آینده قصد دارم مدل گوشی هم اضافه کنم تا بشه مدل های مشابه هم تشخیص داد

18xnbvk395yjoit7obo0

مدیران محترم : با توجه به تذکر شما تایپیک اصلاح و مجدداً منتشر شد امید دارم تایپیک حذف نشه
    سلام به عزیز انجمن

آپدیت این جستجوگر به چه صورت است ؟

برنامه های قبلی شما طبق گفته مدیریت ویروسی هستند

کم ویروس در دنیای مجازی داریم شما با این برنامه ها به آن اضافه نکنید

کاربر جدید

تشکرها
    3
    سلام
    آپدیت بصورت دانلود نسخه جدید هست
    ولی بخاطر کم لطفی دوستان دیگه آپدیتی ارئه نشده در حال حاضر
    این برنامه ها رو تو گوگول جستجو کنیید و ببینید چند نفر دانلود و تشکر کردن و نظر دادن
    ببینید چند سایت و انجمن برای دانلود گذاشتن و بدن مشکلی استفاده میکنند
    من نمیگم انجمن شما مشکل داره ولی خوب نظر شما هم محترمه و فقط میتونم بگم نهایت پستیه که کسی بخواد ویروس منتشر کنه
    به سعید جان هم گفتم خیلی متاسفم که بعد از کلی وقت صرف کردن و کار کردن اونم بدون ادعا یا چشم داشتی واسه دوستان ایرانی کاری کنم که آخرش بهم انگ پخش ویروس بزنن
    با توجه به این مسئله و یه موضوع دیگه از سعید جان خواهش کردم تایپیک هام رو حذف کنه ولی فعلاً که نکردن امیدوارم تونسته باشم نظرتون رو عوض کنم

V.I.P

تشکرها
    5,518

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_2006 نمایش پست ها
    سلام
    آپدیت بصورت دانلود نسخه جدید هست
    ولی بخاطر کم لطفی دوستان دیگه آپدیتی ارئه نشده در حال حاضر
    این برنامه ها رو تو گوگول جستجو کنیید و ببینید چند نفر دانلود و تشکر کردن و نظر دادن
    ببینید چند سایت و انجمن برای دانلود گذاشتن و بدن مشکلی استفاده میکنند
    من نمیگم انجمن شما مشکل داره ولی خوب نظر شما هم محترمه و فقط میتونم بگم نهایت پستیه که کسی بخواد ویروس منتشر کنه
    به سعید جان هم گفتم خیلی متاسفم که بعد از کلی وقت صرف کردن و کار کردن اونم بدون ادعا یا چشم داشتی واسه دوستان ایرانی کاری کنم که آخرش بهم انگ پخش ویروس بزنن
    با توجه به این مسئله و یه موضوع دیگه از سعید جان خواهش کردم تایپیک هام رو حذف کنه ولی فعلاً که نکردن امیدوارم تونسته باشم نظرتون رو عوض کنم
    سلام به عزیز انجمن

به کاربران عزیز حق دهید که کمی با احتیاط باید این برنامه ها را دانلود کنند

اگر سیستم کاربران عزیز ویروسی شود مشکل دو چندان خواهد شد

البته من برنامه شما را دانلود و تست نکردم که ببینم ویروسی است یا خیر اما مدیریت تست کردند و هشدار دادند شما هم پاسخ منطقی به ارسال مدیریت ندادید و پست شما همچنان بسته مانده است

کاربر جدید

تشکرها
    3
    من کاملاً از ویروس تست کردم و سالمه
    خودم نوشتم برنامه رو و قول میدم هیچگونه کد مخربی توش نیست
    در ضمن بو طور مفصل با سعید از طریق ایمیل مکاتبه کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم
    منم واسه همه دوستان آرزو میکنم که همیشه موفق باشن توی این انجمن خوب و بزرگ از ما که گذشت

V.I.P

تشکرها
    5,518

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yashar_2006 نمایش پست ها
    من کاملاً از ویروس تست کردم و سالمه
    خودم نوشتم برنامه رو و قول میدم هیچگونه کد مخربی توش نیست
    در ضمن بو طور مفصل با سعید از طریق ایمیل مکاتبه کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم
    منم واسه همه دوستان آرزو میکنم که همیشه موفق باشن توی این انجمن خوب و بزرگ از ما که گذشت
    باور کنید من شروع کننده مطلبی نبودم و از پست شما تشکر هم کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Yashar_2006 نمایش پست ها
    سلام سلام
    یه دلیل دیگه واسه بسته سدن تایپیک هام همینه خان محترم
    اول گفتم من زیاد نمایم نت ولی به ایمیل و وبلاگم سر میزنم واگه کسی به مشکلات شما جواب نداد به من پیغام بدین که گفتن غیر قانونی هست
    بعد این جمله رو حذف کردم و فقط برای حفظ کپی رایت لینک وبلاگ رو گذاشتم که به اینم گفتن غیر مجاز و در آخر به ویروس گیر دادن
    یعنی گذاشتن لینک منبع و سایت سازنده نرم افزار ها ( آدرس وبلاگ خودم که منبع نرم افزار هاست ) به هر عنوان ( میگن تبلیغه و غیر مجاز ) پس احتمالآً تایپیک شما حذف میشه

بعد از قیلترینگ مخابرات حالا نوبت قیلترینگ وبسایت ها و انجمن هاست
    امید وارم دوستان مدیر این پست رو به حساب لج و لج بازی نزارن چون تا تونستم مودب بودم و رک صحبت کردم

متاسفم
    این ارسال را در این پست [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] دادید که برخلاف قوانین است

در ضمن این انجمن برای تبلیغ کردن attachmentphpattachmentid2927ampstc1ampd1282715185هیچ محدودیتی قائل نیست

در اولین پیام شما به من اطلاعات عمومی خودم را ویرایش کردم تا بتونم با شما مکاتبه کنم
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 15.jpg (5.5 کیلو بایت, 29 نمایش)

کاربر جدید

تشکرها
    3
    باور کنید من شروع کننده مطلبی نبودم و از پست شما تشکر هم کردم
    فکر کنم منظورم رو بد رسوندم من اصلاً به شما خورده نمیگیرم و انتظار تشکر از کسی ندارم ولی انتظار اینم ندارم که مورد ...

این ارسال را در این پست [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] دادید که برخلاف قوانین است

در ضمن این انجمن برای تبلیغ کردن attachmentphpattachmentid2927ampstc1ampd1282715185هیچ محدودیتی قائل نیست
    منظور این گفتتون رو هم زیاد نفهمیدم
    ولی باید بگم همه سایت ها اینطور تبلیغ رو آزاد میدونن و استقبال میکنن چونی پولیه ولی چون شما از این روش استفاده نکردن و تایپیک باز کردین ( یعنی پول ندادین که ) . . .
    امیدوارم تایپیکتون خذف نشه ولی این دلیل حذف تایپیک های منه در صورتی که من تبلیغ نکردم و فقط کپی رایت رو به جا آوردم و برای پاسخ دهی به دوستانم که بی جواب میمونن لینک ایمیل و پیغام گیر گذاشتم

در اولین پیام شما به من اطلاعات عمومی خودم را ویرایش کردم تا بتونم با شما مکاتبه کنم
    اینم متوجه نشدم

V.I.P

تشکرها
    5,518

ویترین مدال ها

کد:

منظورم اطلاعات تماس بود

مدیریت کل سایت

تشکرها
    17,705
    از کاربر 27,290 بار تشکر شده در 4,110 پست

ویترین مدال ها

دوست من بیخودی به این بحث ها ادامه ندید در مورد ویروس داشتن برنامه و تروجان ها من نگفتم بلکه این بهترین سرچر های آنلاین و قویترین آنتی ویروس ها و برنامه های مخصوص به این کار بودند که گفتند و طبق عکس براتون نمایان کردم!
    دیگه بعد از این همه وقت اینو باید بدونم سورس برنامه اونم مخصوص موبایل و یا برنامه های دیگری که ارائه کردید نباید انواع تروجان ها توش شناسایی بشن. اگر برنامه ها مرتبط با شکستن از سد راهی باشند و باید نفوذ کنند به شما حق میدادم همچون برنامه های بوتر و یا امثال آن ولی این برنامه هیچ ربطی به داشتن بد افزار نمیباشد که آنتی ویروس بخواد بهش گیر بده.
    به هر حال برنامه نویس همیشه سعی میکنه که برنامه ای که مینویسه کوچک ترین موردی نداشته باشه مثل همین برنامه بالا که از نظر من مشکلی نداشت ولی بازم مسئولیت دانلود با خود کاربر میباشد.
    پست بسته شد! در صورت تکرار و ادامه به این بحث ها تحریم خواهید شد.
    ctvi4y416f9taik4umwl[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]ctvi4y416f9taik4umwl

=======================================
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...] (حتماً مطالعه فرمائید)
    =======================================
    لینک های ورودی دیگر ما: [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

(( نمیگوئیم بهترین هستیم ولی خوشحالیم که بهترینها را در کنار خود داریم ))

12.  افراد زیر پسندیده اند

basasa (08-26-2010)