مهمان گرامی به انجمن میهن جی اس ام خوش آمدید

ورود به انجمن میهن جی اس ام

آیا می دانید: میهن جی اس ام اولین انجمن فایل های فلش با لینک مستقیم میباشد؟
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: اساتيد كامپيوتر لطفا" كمك در مورد يو اس بي

کاربر جدید

تشکرها
    229
    از کاربر 15 بار تشکر شده در 7 پست

عنوان موضوع : اساتيد كامپيوتر لطفا" كمك در مورد يو اس بي

با سلام كامپيوتر من روي شناسايي يو اس بي گوشي هاي سوني اريكسون هيچ نوع درايوري را قبول نميكنه وگوشي ها يي را كه بايو اس بي فلش ميكردم را نمي تونم وهمش ارور درايور تو ديوايس منيجر داره و مسير درايور را كه نصب هم ميكنم باز ارور سر جاش هست . ويندوز را عوض كردم درايور جديد دانلود كردم ونصب كردم درصورتي كه درايور هاي نوكيا را كامل ميشناسه ولي سوني اريكسون را نه اساتيد لطفا" راهنمايي كنند

2. اساتيد كامپيوتر لطفا" كمك در مورد يو اس بي
    V.I.P

تشکرها
    5,518
    از کاربر 8,721 بار تشکر شده در 3,203 پست

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shirzad3423 نمایش پست ها
    با سلام كامپيوتر من روي شناسايي يو اس بي گوشي هاي سوني اريكسون هيچ نوع درايوري را قبول نميكنه وگوشي ها يي را كه بايو اس بي فلش ميكردم را نمي تونم وهمش ارور درايور تو ديوايس منيجر داره و مسير درايور را كه نصب هم ميكنم باز ارور سر جاش هست . ويندوز را عوض كردم درايور جديد دانلود كردم ونصب كردم درصورتي كه درايور هاي نوكيا را كامل ميشناسه ولي سوني اريكسون را نه اساتيد لطفا" راهنمايي كنند
    سلام به عزیز انجمن

اینم [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

4.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (08-16-2010), basasa (08-16-2010), HOSSEIN RACER (08-16-2010), shirzad3423 (08-16-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    570
    از کاربر 393 بار تشکر شده در 141 پست
    با سلام

معمولا این مشکلات از بابت فقدان برنامه های کمکی مانند sun java و run time پیش خواهد آمد به شما توصیه می کنم این برنامه ها را از یک برنامه فروش معتبر تهیه نمایید و دانلود نکنید و نصب کامل را انجام دهید در ضمن ترجیحا ویندوز شما سرویس پک 1 باشد و در صورت عدم دسترس سرویس پک 2 با این اوصاف کمترین مشکل از نظر شناسایی و نصب درایو را تجربه خواهید نمود.نکته ای را خدمت شما عرض کنم ؛ از usb های جلویی کیس استفاده نکنید و اگر برای شما مقدور باشد یکی از فیش های مرتبط کننده ی usb از مادربورد که یو اس بی های جولویی را فعال می کند از مدار خارج نمایید و اجازه دهید تنها یک usb از قسمت جولوی کیس فعال باشد این امر باعث تنظیم و کنترل برق کیس خواهد شد و از نوسان برق در هنگام عملیات مختلف (که ممکن است یکی از دلایل شکست کار شما باشد) جلوگیری می شود.

6.  افراد زیر پسندیده اند

HOSSEIN RACER (08-16-2010), Mobile Data (08-16-2010), shirzad3423 (08-18-2010), موبایل شماتیک (08-16-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    33
    از کاربر 10 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirzad3423 نمایش پست ها
    سلام دوستان این اولین پست من تو این سایته امیدوارم برای هم دوستای خوبی بشیم:53:

این مشکل کلا نرم افزاریه ، و اساسا هیچ فرقی بین USB جلویی و عقبی کیس وجود نداره ،فقط نوع قرار گرفتنشون روی مینبرد فرق میکنه .
    شما لطف کن فایلهای زیر را در درایو c جستو کن و حذف کن بعد داخل پوشه اخرین ورژن برنامه سیتول مسیر drivers\USBFlash_driver فایل ggsetup را نصب کن .

ggsemc.inf
    oem6.inf
    ggflt.sys
    ggsemc.sys
    epiusb.sys

البته بهتره با تستر خروجی های پاورتو هم چک کنی که البته زیاد هم اهتیاجی نیست

8.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (08-17-2010), basasa (08-18-2010), HOSSEIN RACER (08-17-2010), shirzad3423 (08-18-2010)

V.I.P

تشکرها
    5,518

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط heanry نمایش پست ها

البته بهتره با تستر خروجی های پاورتو هم چک کنی
    سلام به عزیز انجمن

من متوجه نشدم می شه مفصل توضیح دهید

کاربر جدید

تشکرها
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانم سانیا صالحی نمایش پست ها
    سلام به عزیز انجمن

من متوجه نشدم می شه مفصل توضیح دهید
    سلام :mad:
    منظور من کاملا روشنه . . .
    تستر پاور یه ابزاره که اونایی که تو کار کامپیوترن اکثرا ازش استفاده میکنن . با وصل کردن این وسیله به سر پورت های AT , ATX , VGA و .... میشه از وضعیت خروجی پاور به طور کامل مطلع شد
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

11.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (08-17-2010), HOSSEIN RACER (08-17-2010), shirzad3423 (08-18-2010), خانم سانیا صالحی (08-17-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    33
    اینم جزییات بیشتر
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

V.I.P

تشکرها
    5,518

ویترین مدال ها

یک زمانی توی بازار رضا و ایرانیان واقع در خیابان ولیعصر تستر مادربرد بود که خیلی خوب از آب درنیومد

الان رو نمی دونم

دوستمون اونو تهیه کنه شاید براش نمی صرفه

کاربر جدید

تشکرها
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانم سانیا صالحی نمایش پست ها
    یک زمانی توی بازار رضا و ایرانیان واقع در خیابان ولیعصر تستر مادربرد بود که خیلی خوب از آب درنیومد

الان رو نمی دونم

دوستمون اونو تهیه کنه شاید براش نمی صرفه
    این پاساژا رو بلدم . . . تجهیزات مربوط به شبکه رو از یکی از دوستام تو بازار رضا میگیرم

من نگفتم اینو بخره که . . . !!!!!؟؟؟؟
    من گفتم اگه تونست ببره بیرون براش تست کنن که اونم محض اطمینان ، نه اینکه . . .
    اون تسترا هم که شما میگین اصلا به این موضوع ربطی نداره . این تستر برای تست کردن مینبرده و ولتاژی که میاد داخل اسلت pci رو نشون میده که اتفاقا خیلی هم کارایی دارن ولی نه برای کاربرا ، برای تعمیرکارای مینبرد ( همون مثل قدیمیا : تو مو میبینی و من . . . ) من یه نفر رو سراغ دارم که با یکی از همین تسترا ظرف سه سوت متوجه میشه عیب مین از کجاست
    با توضیحاتی که این دوستمون دادن مینبرد نمیتونه ایرادی داشته باشه به نظر من اگه ورژن اسیتولزشو عوض کنه حل میشه .

کاربر متوسط

تشکرها
    570
    از کاربر 393 بار تشکر شده در 141 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط heanry نمایش پست ها
    سلام دوستان این اولین پست من تو این سایته امیدوارم برای هم دوستای خوبی بشیم:53:

این مشکل کلا نرم افزاریه ، و اساسا هیچ فرقی بین USB جلویی و عقبی کیس وجود نداره ،فقط نوع قرار گرفتنشون روی مینبرد فرق میکنه .
    شما لطف کن فایلهای زیر را در درایو c جستو کن و حذف کن بعد داخل پوشه اخرین ورژن برنامه سیتول مسیر drivers\USBFlash_driver فایل ggsetup را نصب کن .

ggsemc.inf
    oem6.inf
    ggflt.sys
    ggsemc.sys
    epiusb.sys

البته بهتره با تستر خروجی های پاورتو هم چک کنی که البته زیاد هم اهتیاجی نیست

سلام

دوست عزیز میشه لطف کنید بگید تست پاور چه ربطی به usb دارد هنگامی که سیستم بدون نوسانات به کار ادامه می دهد؟

در ضمن شما کاملا در اشتباهید لطفا کیس خود را باز نمایید و دقت کنید که تقسیم رشته سیم های usb از کجا شروع می شوند در نهایت متوجه خواهید شد که از سوی مین بورد 2 دسته ی usb 1 و usb 2 به سمت سوکت های usb هدایت می شوند و اتصال و استفاده ی همزمان این دو دسته گاهی اوقات باعث ایجاد خلل در سیستم خواهد شد اینکه شما کدام دسته را به جلو یا عقب متصل کنید تفاوت دارد و اینکه دسته ی 1 و 2 تفاوتی ندارند اشتباه است.

در کل نظر من تجدید نصب مراحل اختصاصی درایور sonny ericson پس از شفاف سازی و نقص عیب از ویندوز می باشد.
    ویرایش توسط basasa : 08-18-2010 در ساعت 01:01 AM

16.  افراد زیر پسندیده اند

heanry (08-18-2010), HOSSEIN RACER (08-18-2010), shirzad3423 (08-18-2010), خانم سانیا صالحی (08-18-2010)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین