مهمان گرامي به انجمن ميهن جي اس ام خوش آمديد

ورود به انجمن ميهن جي اس ام

آيا مي دانيد: ميهن جي اس ام اولين انجمن فايل هاي فلش با لينک مستقيم ميباشد؟!
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک ميهن جي اس ام
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: بسته های نامحدود gprs ایرانسل، دروغ بزرگ این شرکت. مواظب باشید...

کاربر فعال

تشکرها
    64
    از کاربر 1,661 بار تشکر شده در 296 پست

عنوان موضوع : بسته های نامحدود gprs ایرانسل، دروغ بزرگ این شرکت. مواظب باشید...

سلام دوستان. حدود 10 روز پیش بعد از شنیدن اینترنت بدون محدودیت ایرانسل ما هم خوشحال شدیم زدیم 3 هزار تومن رو مالیدیم دادیم بسته های به اصطلاح نامحدود ایرانسل (لعنت به هر چی آدم دروغ گو). بعد از این که طی چند روز حدود 2 گیگ فایل دانلود کردم دیدم دیگه نمیتونم تو اینترنت برم. حسابم رو چک کردم دیدم که حدود سه هزار و هفتصد از شارژم رفته و شارژم ته کشیده! با تماس با 700 یه پرونده تشکیل دادن و گفتن قضیه رو پیگیری میکنیم و تا 48 ساعت دیگه زنگ بزنید تا بهتون جواب بدیم.... بعد 3 روز زنگ زدم قضیه رو پیگیری کنم جواب دادن که شما بیش از حد دانلود کردین! گفتم که شما هی دارین تو تبلیغاتتون میگین که اینترنت نامحدود پس قضیه چیه؟؟؟ گفت که بله درسته ولی اون هم یه سقفی داره !!!! در کل حواستون باشه سرتون کلاه نره من حدود 2 سال از ایرانسل استفاده میکنم قبلش از همراه اول استفاده میکردم خط ثابتش و به خاطر تبلیغات که ایرانسل داشت سرم کلاه رفت. اما قسم میخورم به خاطر این دروغ که این شرکت گفته دوباره میرم به سمت همراه اول. در کل به دوستان توصیه میکنم مواظب باشن تا سرشون کلاه نره. دیگه طرف همراه اولم. ایرانسل شرکت عوضی تشریف داره. تو انجمن های دیگه سرچ کنین خیلی ها مشگل من براشون پیش اومده.

دستانی که کمک میکنند مقدس تر از لبانیست که دعا میکنند.

2.  افراد زیر پسندیده اند

azimraeesi (12-22-2010), basasa (07-23-2010), golden110 (12-23-2010), nikatel_gsm (07-22-2010), okey (12-26-2010), sadegtnt (07-23-2010)

3. بسته های نامحدود gprs ایرانسل، دروغ بزرگ این شرکت. مواظب باشید...
    کاربر معمولی

تشکرها
    53
    از کاربر 70 بار تشکر شده در 26 پست
    سلام
    من هم ازطرح ماهانه .سه ماه استفاده کردم خیلی هم عالی بود

5.  افراد زیر پسندیده اند

golden110 (12-23-2010), mandegar_only (12-24-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    14
    از کاربر 8 بار تشکر شده در 5 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط موبايل ديتا نمایش پست ها
    كاربر گرامي لطفا بيشتر دقت كنيد .

بسته افزایشی gprs محدود و نامحدود ایرانسل!

از این پس، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند از مزایای بسته*های افزایشی محدود و نامحدود سرویس gprs بهره مند شوند:

auqplcw2d1g7wn06cri

همان*طور که در جدول فوق مشاهده می*کنید، هم اکنون این امکان برای شما فراهم شده است که بر اساس برآورد خود از نیازتان به اینترنت، هریک از بسته های افزایشی محدود و یا نامحدود اینترنت همراه را که مایل باشید، انتخاب نمایید. برای مثال اگر پیش بینی می*کنید که در یک بازه زمانی مثلاً یک هفته*ای مدام به اینترنت نیاز خواهید داشت می*توانید بسته نامحدود ٧ روزه را سفارش دهید و با پرداخت ٤٩,٩٩٩ ریال، یک هفته از اینترنت نامحدود استفاده نمایید.
    همچنین اگر احساس می*کنید در ماه پیش روی، مثلا ٥٠ مگابایت به اینترنت احتیاج دارید، با پرداخت ٤٠,٠٠٠ ریال و با سفارش بسته محدود ٥٠ مگابایتی از مهلت ٣٠ روزه استفاده از آن برخوردار شوید.

شیوه فعال*سازی بسته افزایشی gprs محدود و نامحدود ایرانسل
    شما مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می*توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات gprs محدود و نامحدود را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. برای فعال*سازی تنها کافیست کدهای دستوری بالا را از خط خود شماره گیری کنید.

تـوجـه:
    • هر مشترک دائمی یا اعتباری، در طول ٢٤ ساعت، تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته های افزایشی gprs ایرانسل می*باشد و تقاضای خرید بسته افزایشی جدید، تنها ٢٤ ساعت پس از خرید بسته قبلی، قابل ارائه می*باشد.
    • منظور از «غیر ساعات اوج مصرف»، روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ١١ شب تا ٦ صبح و تمامی ساعات روزهای پنج*شنبه و جمعه می*باشد.

قابلیت تمدید بسته افزایشی خدماتgprs نامحدود ایرانسل
    در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می*تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان مدت اعتبار بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات gprs ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر در سومین روز استفاده از بستۀ ٧ روزه، مشترک تصمیم بگیرد از بسته ١ ماهه استفاده نماید، مدت اعتبار استفاده از سرویس gprs وی به یک ماه و ٤ روز تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته*های افزایشی gprs نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته*های پیشین را از دست نمی*دهند.
    • حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ٩٠ روز خواهد بود.

در آخر اين مطلب رو اضافه ميكنم كه سرعت شبكه در شهرهاي مختلف متفاوت ميباشد .ودر ضمن شارژ شما نبايد 144 باشد وفقط شارژهايي كه از طريق 141 استفاده شده امكان استفاده از اين طرح را دارد.

[/size]

سلام آخه مرد مومن من کی گفتم تو سایت نیست ؟؟؟!!!! بسته های نامحدود تو سایت هست ولی اصلا کار نمیکنه

اگه حرفمو باور نداری خودت امتحان کن:

مثلا یکی از کد های بسته های نا محدود رو بزن و اونموقع است که می فهمی راست میگم یا دروغ

چونکه زمانیکه کد رو میزنی اصلا فعال نمیشه. این یعنی اینکه اصلا کار نمیکنه و در کل یعنی بسته های نا محدود تعطیلن

آقا خواهشا این عکس رو فقط نگاه نکن!! برو کد های بسته های نا محدود رو امتحان کن

همین الان هم این عکس و تعرفه های نا محدود تو سایت هست (من نمیگن نیست که )

ولی اصلا کار نمیکنه!!!!!!!!!!!!!

پس نگو که هنوز هم بسته های نا محدود موجوده.

امتحانش مجانیه. کافیه که امتحان کنی[size="5"]

7.  افراد زیر پسندیده اند

golden110 (12-23-2010), mandegar_only (12-24-2010)

کاربر نیمه فعال

تشکرها
    307
    از کاربر 333 بار تشکر شده در 125 پست
    دوستان تعرفه های(زمستان )ایرانسل عوض شده دیگه از نامحدود خبری نیست بسته ها به شکل زیر شده است
    uoxz3uvvjxtzn1pbxo1
    uoxz3uvvjxtzn1pbxo1
    ویرایش توسط emergency_mobile : 12-23-2010 در ساعت 05:41 PM

9.  افراد زیر پسندیده اند

golden110 (12-23-2010), hypstar (12-24-2010), mandegar_only (12-24-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    14

عنوان موضوع : آفرین . همین درسته

نقل قول نوشته اصلی توسط emergency_mobile نمایش پست ها
    دوستان تعرفه های(زمستان )ایرانسل عوض شده دیگه از نامحدود خبری نیست بسته ها به شکل زیر شده است
    uoxz3uvvjxtzn1pbxo1
    uoxz3uvvjxtzn1pbxo1

سلام. ممنون

لطفا این خبر رو به کاربرا هم برسونین.

من که از چند روز پیش همش داد زدم و گفتم که از نا محدود خبری نیست و همشون محدود شدن ولی اصلا تو گوش هیچکس نرفت.

خطاب به کاربرانی که همچنان ادعا میکردند که بسته های نا محدود وجود داره و هم اکنون استفاده میشه:

حالا دیدید که اصلا چیزی به نام نا محدود وجود نداره؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

خیالتون راحت. ایرانسل کاری نمیکنه که ضرر کنه. نامرد خیلی زرنگه.

11.  افراد زیر پسندیده اند

mandegar_only (12-24-2010), mohsen19x (12-24-2010), موبايل ايران (12-24-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    14

عنوان موضوع : سوال در مورد gprs ایرانسل

سلام رفقا. خوبید؟؟

من چند روز پیش یکی از بسته های افزایشی ایرانسل رو فعال کردم ، بسته ی هفتگی که 800 مگا هست رو میگم.

تا حالا نهایت سرعتم 5 کیلو بایت بوده.

خیلی ها میگن تا 30 کیلو بایت هم سرعت داشته. به نظرتون مشکل gprs من کجاست؟؟؟

شاید از ایرانسل نباشه و مشکل از گوشیم باشه ولی

چندین بار هم گوشیم رو فرمت و تنظیماتش رو برگردوندم و دوباره فعالش کردم ولی فایده ای نداشته

خیلی رو اعصابم رفته این ایرانسل:smileys40: تا چند روز دیگه مهلت هفتگی تموم میشه ولی من هنوز از 800 مگ ، 40 مگ استفاده کردم.

ممنون میشم کمکم کنید.

موفق باشید

V.I.P

تشکرها
    5,527
    از کاربر 9,008 بار تشکر شده در 3,333 پست

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hypstar نمایش پست ها
    سلام رفقا. خوبید؟؟

من چند روز پیش یکی از بسته های افزایشی ایرانسل رو فعال کردم ، بسته ی هفتگی که 800 مگا هست رو میگم.

چندین بار هم گوشیم رو فرمت و تنظیماتش رو برگردوندم و دوباره فعالش کردم ولی فایده ای نداشته

خیلی رو اعصابم رفته این ایرانسل:smileys40: تا چند روز دیگه مهلت هفتگی تموم میشه ولی من هنوز از 800 مگ ، 40 مگ استفاده کردم.

ممنون میشم کمکم کنید.

موفق باشید
    سلام به عزیز انجمن

مدل گوشی را ذکر کنید ..
    y36ot3wjt6kf30vzgبخاطر کمبود وقت کمتر در خدمت کاربران عزیز هستمxlz4bzum4joeovnzg

آی دی رسمی بنده در یاهومسنجر >> mrs_saniasalehi
    آی دی رسمی بنده در تلگرام >>
    telegram >> [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]
    آی دی بنده در دیگر شبکه های مجازی نامعتبر می باشد
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

کاربر متوسط

تشکرها
    147
    از کاربر 97 بار تشکر شده در 45 پست
    سلام رفقا. خوبید؟؟

ممنون میشم کمکم کنید.

موفق باشید
    سرعت اینترنت تو شهرهای کوچیک مثل اینجا کمه. اینجا فکر نکنم نهایت سرعت دانلود از 6-7بیبشتر بره. اما روز اولی که اج اومده بود سرعت دانلود تا 19 کیلوبایت هم میرفت یعنی از adsl ام هم بیشتر
    دکل هم بستگی داره. واسه گوشیهای نوکیا برنامه ای هست که باهاش میشه دکلی رو که بیشترین سرعت رو میده شناسایی کرد و فقط اون دکل استفاده کرد. برنامه اسمش فیلدتست هست (اگه اشتباه نکنم)

15.  افراد زیر پسندیده اند

hypstar (12-25-2010)

کاربر نیمه فعال

تشکرها
    307
    علاوه بر دکل که باید قابلیت edge داشته باشد گوشی شما هم باید این قابلیت (edge حداقل کلاس 10) را داشته باشد یکی از دوستانم گرفته سرعت دانلودش بین 15 تا 25 کیلوبایت است

17.  افراد زیر پسندیده اند

hypstar (12-25-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط emergency_mobile نمایش پست ها
    علاوه بر دکل که باید قابلیت edge داشته باشد گوشی شما هم باید این قابلیت (edge حداقل کلاس 10) را داشته باشد یکی از دوستانم گرفته سرعت دانلودش بین 15 تا 25 کیلوبایت است

سلام رفیق گلم ، ممنون که راهنمایی ام کردید .

ولی من نمیدونم قابلیت edge چیه و اصلا کجای گوشی هست؟؟

گوشی من nokia n 72 این گوشی قابلیت edge رو داره؟؟ اگر هم داره باید چجوری فعالش کنم؟؟؟

مرسی از همتون

کاربر نیمه فعال

تشکرها
    307
    سلام رفیق گلم ، ممنون که راهنمایی ام کردید .

ولی من نمیدونم قابلیت edge چیه و اصلا کجای گوشی هست؟؟

گوشی من nokia n 72 این گوشی قابلیت edge رو داره؟؟ اگر هم داره باید چجوری فعالش کنم؟؟؟

مرسی از همتون

سلام
    گوشی شما این قابلیت را داره اگه سرعت پایین یقینا دکل منطقه شما این قابلیت را نداره نوکیا را دقت نکردم ولی گوشیهای سونی اریکسون که قابلیت edge را داشته باشند(مثلاt715-k550-w810و...) در صورتی که دکل هم این قابلیت را داشته باشند بالای آنتن علامت E میاید که سرعت بین 15تا 25 کیلوبایت دانلود در غیر این صورت علامتG یا شکل یک مثلث میاید که در اینصورت سرعت روی 3تا 5 کیلو بایت دانلود دارد

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین