مهمان گرامي به انجمن ميهن جي اس ام خوش آمديد

ورود به انجمن ميهن جي اس ام

آيا مي دانيد: ميهن جي اس ام اولين انجمن فايل هاي فلش با لينک مستقيم ميباشد؟!
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک ميهن جي اس ام
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: درخواست کمک در مورد هک گوشی ها

کاربر معمولی

تشکرها
    156
    از کاربر 23 بار تشکر شده در 16 پست

عنوان موضوع : درخواست کمک در مورد هک گوشی ها

روشهای مختلقی برای هک توی سایتهای مختلقی هست. همشون یا کامل توضیح داده نشده یا در وسط راه گیر میکنه. اگه ممکنه یک روش کامل و جامع که برای همه گوشیها جواب بده و 100 درصد به درد بخوره معرفی کنید البته با آموزش کامل.( حتی از فایل cer و key و نزم افزار hello هم استفاده کردم ولی جواب نداده). واسه همه زحمتهایی که میکشید ممنون.:69:

2.  افراد زیر پسندیده اند

حسین (06-28-2010)

3. درخواست کمک در مورد هک گوشی ها
    کاربر متوسط

تشکرها
    678
    از کاربر 883 بار تشکر شده در 195 پست
    شما در بخس سرتیفیکت سریال گوشی رو بزارین و نسبت به ورژن گوشی براتون hello ساین شده بزارم استفاده کنین

[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

5.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (06-28-2010), parsian (06-28-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    267
    از کاربر 113 بار تشکر شده در 58 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsian نمایش پست ها
    روشهای مختلقی برای هک توی سایتهای مختلقی هست. همشون یا کامل توضیح داده نشده یا در وسط راه گیر میکنه. اگه ممکنه یک روش کامل و جامع که برای همه گوشیها جواب بده و 100 درصد به درد بخوره معرفی کنید البته با آموزش کامل.( حتی از فایل cer و key و نزم افزار hello هم استفاده کردم ولی جواب نداده). واسه همه زحمتهایی که میکشید ممنون.:69:
    بهترین راه همان key ,cer هستش .شما واسه چه گوشی می خوای بگین شاید بهتر بشه مشکلو حل کرد

7.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (06-28-2010), parsian (06-28-2010)

کاربر معمولی

تشکرها
    156
    ببینید دوستان گوشی خودم 5800 هستش و فایلهای cer و key رو براش دانلود کردم و نرم افزار hello رو براش ساین کردم و تمام دستوراتی که مدیر ارجمند اقای hossain racer عزیز در تاپیکشون که مربوط به هک گوشیهای نوکیا گفتن رو انجام دادم ولی در مرحله اجرای برنامه hello روی گوشی در مرحله unpacking file گیر میکنه. چند بار امتحان کردم ولی باز هم نشده. دنبال روشی مناسب برای همه گوشیها میگردم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

9.  افراد زیر پسندیده اند

حسین (06-28-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    678
    ببینید دوستان گوشی خودم 5800 هستش و فایلهای cer و key رو براش دانلود کردم و نرم افزار hello رو براش ساین کردم و تمام دستوراتی که مدیر ارجمند اقای hossain racer عزیز در تاپیکشون که مربوط به هک گوشیهای نوکیا گفتن رو انجام دادم ولی در مرحله اجرای برنامه hello روی گوشی در مرحله unpacking file گیر میکنه. چند بار امتحان کردم ولی باز هم نشده. دنبال روشی مناسب برای همه گوشیها میگردم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست خوبم این گوشی ها دیگه خیلی راحت هک میشن
    شما با یک نرم افزار کار مشورت کنین تا براتون از طریق فریمور کوک شده هک کنه

چون ورژن گوشی شما 40 به بالا هستش و این فریمورها دیگه با hello x و ساین این نرم افزار هک نمیشه

با تشکر از شما

11.  افراد زیر پسندیده اند

Morteza Safakaram (07-14-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    267
    از کاربر 113 بار تشکر شده در 58 پست
    ببینید دوستان گوشی خودم 5800 هستش و فایلهای cer و key رو براش دانلود کردم و نرم افزار hello رو براش ساین کردم و تمام دستوراتی که مدیر ارجمند اقای hossain racer عزیز در تاپیکشون که مربوط به هک گوشیهای نوکیا گفتن رو انجام دادم ولی در مرحله اجرای برنامه hello روی گوشی در مرحله unpacking file گیر میکنه. چند بار امتحان کردم ولی باز هم نشده. دنبال روشی مناسب برای همه گوشیها میگردم. ممنون میشم ر اهنمایی کنید.
    اگر از برنامههای ساین مطمین هستید 1بار گوشیرو فلش بزنید بعدا امتحان کنید

کاربر معمولی

تشکرها
    156
    خودم نرم افزار کار هستم البته تازه کارم رو شروع کردم ولی با کمک و راهنمایی دوستان و اساتید میهن جی اس ام توی این مدت کم خیلی چیزا یاد گرفتم و پیشرفت خوبی داشتم. تقاضا برای هک گوشی خیلی زیاده و یک روش ثابت و مطمئن که روی همه گوشیها بشه نصب کرد رو هنوز پیدا نکردم.

14.  افراد زیر پسندیده اند

حسین (06-28-2010)

کاربر متوسط

تشکرها
    678
    خودم نرم افزار کار هستم البته تازه کارم رو شروع کردم ولی با کمک و راهنمایی دوستان و اساتید میهن جی اس ام توی این مدت کم خیلی چیزا یاد گرفتم و پیشرفت خوبی داشتم. تقاضا برای هک گوشی خیلی زیاده و یک روش ثابت و مطمئن که روی همه گوشیها بشه نصب کرد رو هنوز پیدا نکردم.

یه فایل pdf که برگرفته از سایت تخصصی موبایل هستش و دوستان زحمت کشیدن

اینو مطالعه کنین که خیلی به دردتون میخوره

مشکلی د اشتین در خدمتم

16.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (06-28-2010), ali1795 (07-19-2010), halk (06-29-2010), parsian (06-29-2010)

کاربر معمولی

تشکرها
    156
    فایل pdf برای باز شدن پسورد لازم داره. میشه لطف کنید پسوردش رو بنویسید.:mad:

کاربر جدید

تشکرها
    11
    از کاربر 0 بار تشکر شده در 0 پست
    دوست گرامی 5800 ورژن 40 به بالا با فلاش گوشی هک میشه در ضمن الان تو بازار خیلی گوشی های جدیدی وارد شده که دیگه hello کاری نمی تونه انجام بده شما یا باید نرم افزار ها رو ساین کنید یا گوشی رو هک کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع