مهمان گرامي به انجمن ميهن جي اس ام خوش آمديد

ورود به انجمن ميهن جي اس ام

آيا مي دانيد: ميهن جي اس ام اولين انجمن فايل هاي فلش با لينک مستقيم ميباشد؟!
خريد اشتراک انجمن تخصصي ميهن جي اس ام
خريد اشتراک ميهن جي اس ام
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: کمک در مورد خرید باکس

کاربر جدید

تشکرها
    35
    از کاربر 12 بار تشکر شده در 2 پست

عنوان موضوع : کمک در مورد خرید باکس

باسلام
    قبل از هر چیز از مدیریت محترم سایت وتمامی دوستانی که به نوعی با سایت همکاری میکنن تشکر وقدردانی میکنم راستش من میخوام اگه خدا بخواد یه مغازه راه بندازم برای همین میخواستم بدونم چه باکسی بگیرم که (برای نوکیا و سونی اریکسون وسامسونگ و گوشیهای چینی و... ) ازش استفاده کنم.
    حالا نمیدونم چی خوبه ؟ چی بده ؟ چه مارکی بخرم ؟ کجا بخرم ؟ قیمتشون چنده ؟
    خلاصه میخوام باکس رو با کمترین قیمت و بهترین کیفیت بخرم .
    قبلا از همکاری شما تشکر میکنم.

2.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (06-23-2010), MSN (06-23-2010), موبایل شماتیک (06-23-2010)

3. کمک در مورد خرید باکس
    کاربر تازه نفس

تشکرها
    274
    از کاربر 132 بار تشکر شده در 62 پست
    در درجه اول یونیورسال به شما پیشنهاد میشه

5.  افراد زیر پسندیده اند

sadat336 (06-24-2010)

مدیریت کل سایت

تشکرها
    13,183
    از کاربر 6,280 بار تشکر شده در 2,165 پست
    برای خرید باکس واطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید تابیشتر راهنمایی شوید 09194510209

7.  افراد زیر پسندیده اند

sadat336 (06-24-2010)

Banned

تشکرها
    1,363
    از کاربر 4,741 بار تشکر شده در 1,173 پست
    دوست عزیز به طور کلی راهنماییتون میکنم:

برای سونی اریکسون ها : SE Tool بهتره البته باید اکتیو کنید تا همه مشکلاتتون رو حل کنه.

برای نوکیا ها : شما برای نوکیا بهتره از چند باکس استفاده کنید تا تمامی نیاز های شما برطرف شود:
    1:JAF
    MX-Key:2
    UFSmicro HWK:3

برای ابتدای کار با این 3 باکس کارتون حل میشه.البته اگه بخواید حرفه ای کار کنید باید باکس حرفه ای تر تهیه کنید...اما برای اول کار همین ها کافیه

برای سامونگ هم که Nspro البته اگه Z3x بگیرید یه خورده کار کردن باهاش سخت تر هست اما قوی تر از NsPro هست..

به نظر من برای LG و موتورولا هم فعلا باکس تهیه نکنید بهتر هست..

چون هر دو گوشی رو میتونید بدون استفاده از باکس فارسی یا فلش کنید...

میمونه گوشیهای چینی که بهتر از Spiderman همراه با SPD finder استفاده کنید..

اگه گوشی خاصی هم مد نظرتون هست بگید تا واستون توضیح بدم..

تمامی باکس ها با بهترین کیفیت و قیمت هم در سایت موجود است...
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

9.  افراد زیر پسندیده اند

9vinertebat2002 (06-27-2010), Administrator (06-24-2010), mobile_mardom (06-25-2010), sadat336 (06-24-2010), SaT_HeLp (02-26-2011), موبایل شماتیک (06-23-2010)

Banned

تشکرها
    1,363
    از کاربر 4,741 بار تشکر شده در 1,173 پست
    اینم لینک صفحه خرید باکس های با گارانتی
    [فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک ها می باشند. برای ثبت نام کلیک کنید...]

11.  افراد زیر پسندیده اند

Administrator (06-24-2010), sadat336 (06-24-2010), SaT_HeLp (02-26-2011), موبایل شماتیک (06-23-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    35

عنوان موضوع : کمک برای باز کردن مغازه موبایل

باسلام
    تشکر میکنم باید راهنمایی که برای خرید انواع باکس کردید.
    راستش یه چندتا سئوال داشتم من تا عصر توی یه شرکت مشغولم و میخوام مغازه رو برای ساعت 6 عصر به بعد باز کنم وعلاقه زیادی هم به تعمیرات وکارهایی که مربوط به گوشی میشه دارم برای همین برای تعمیرات تخصصی ثبت نام کردم آیا با این دوره میتونم نیاز مشتری رو برآورده کنم و یا باید دوره دیگه ای هم طی کنم؟ با این ساعت کاری میتونم مغازه رو بچرخونم ویه مغازه خوب دارای چه ویژگیهایی باید باشه؟ و برای جذب مشتری چه راه هایی رو پیشنهاد میکنید؟ ببخشید اگه سئوال ها زیاد شد آخه کمی نگرانم که خدایی نکرده نتونم مغازه رو بچرخونم.
    قبلا از راهنمایی های دوستان تشکر میکنم.

کاربر معمولی

تشکرها
    191
    از کاربر 61 بار تشکر شده در 30 پست
    دوست گرامی برای جذب مشتری و............ با ید ازین آموزش استفاده کرد تشکر چون خودم نتیجه گرفتم موفق باشید درکار ها.............................................. .................................................. ................تشکربا سلام خدمت شما دوستان و کاربران mihangsm همکاران محترم

با توجه به شغل ما و مواردی که در این حرفه وجود دارد از بعضی شغلها اون رو کمی متمایز میکنه البته تمام شغلهای فنی این موارد رو دارن که من در اینجا قصد دارم با توجه به تجربیات شخصی خود به تعدادی از آنهارا برای شما بگم بااینکه بیشتر همکاران آگاه هستند. اما خالی از لطف نیست امید که مورد توجه قرار بگیرد و مفید واقع شود
    خوب در این حرفه هر تعمیر کار باید از یک سری قوانین هر چند پیش پا افتاده پیروی کند تا با مشکل بر نخورد همان مواردی که برای بعضی جدی در نظر گرفته نشده وپس از چندی مجبور به جمع کردن مغازه شده اند

نکاتی برای خودمون تعمیر کارها

1: اول از همه محیط کار باید محیط با نور کافی برای تعمیرات و تهویه مطبوع باشد که اولا دود ناشی از لحیم کاری و روغن فلکس که بسیار خطرناک میباشد و نیز موجب خستگی و پیری صورت نیز میشود را بیرون ببرد تا همیشه اکسیژن کافی و تازه بهتون برسد چون لازمه تمرکز برای تعمیرات کار کردن خوب مغز میباشد اونم با اکسیژن نمیشه تازه زود خسته نمیشید و یه صندلی چرخان مناسب با تکیه گاه مناسب چون بیشتر وقتمونو روی اون میشینیم و جامونم ثابته تحرک بدنی نداریم

2: قرار دادن کامپیوتر منظورم نمایشگر اون در یک جای مناسب که کامللا در دید شما باشد و تسلط کامل به موس و کیبرد داشته باشید

3: تمیزی میز کار و چیدن ابزار کار در مکان مناسب و جای خوب برای دسترسی آسان و در دید بودن ابزار برای خود

4: جای سی دی خام برای باز کردن گوشی مشتری یا هر وسیله کی برای گوشی بتونه جای مناسبی باشه تا گوشی باز شده برای تعمیر رو نگهداری کنه و از خش و گمشدن وسایل گوشی مشتری جلوگیری بشه همکاران خوب میدونن گم شدن یه لاستیک که نمای پیچ .اونم مال یه مشتری گیر چه دردسری داره حتی شاید پول تعمیر رو هم نده

5: قرار دادن منبع و هیتر در بهترین جای ممکن برای دسترسی آسان البته یادتون نره مواظب جای قراردادن سشوار بعد از کار رو بکنید چون احتمال سقوط از میز و کشاندن یک یا چند گوشی رو داره

6: دم دست گذاشتن قطعات پر مصرف در کنار خود

7: داشتن انواع شارژر در یک جعبه که فقط سیم اونها بیرونه و از شلوغی میز هم کاسته میشود

و کلی چیز دیگه....

خوب اینها نکات عمومی محل کار تعمیرات هستند البته خیلی چیزهای دیگه هستند که دوستان بهتر میدونند و استفاده میکنند

حالا میریم سراغ نکات کلیدی تحویل گرفتن گوشی که خیلی خیلی مهم هستند

1: هنگام تحویل گرفتن گوشی باید از نوع ایراد یا مشکلات گوشی و دلیل آن و مدت زمانی که گوشی خراب بوده
    از مشتری تاحد ممکن اطلاعات دقیقی گرفته شود

2: از تحویل گرفتن گوشیهایی که از رده خارج شده و قطعات آنها دیگر موجود نمیباشند پرهیز نماید حتی در این بازار کثاد

3: از تحویل گرفتن گوشیهای آدمهای بسیار وسواس خوداری نماید

4: در هنگام تحویل گوشی های آبخورده و ضرب دیده با مشتر ی از احتمال خاموشی گوشی هنگام تعمیر آگاه و کاملا شیفهم کنید تا بعدا مشکل ساز نشود این مورد خیلی مهم میباشد

5: در هنگام تحویل گوشی حتی برای فارسی کردن تا جایی که امکان دارد گوشی رو از لحاظ نداشتن سایر مشکلات تست نمایید

6: هنگام فلش گوشی تا حد ممکن برای هر مشکلی حتما از قسمتهای امنیتی گوشی بک آپ بگیرید که اگه مشکلی پیش آمد برایتان هزینه ساز نشود

7: در کار تعمیر گوشی سعی کنید در یک یا دو نهایتا سه برند کار کنید و در تمام گوشیها سرک نکشید سعی نماید در آن یک یا دو برند تجهیزات خود را کامل و خود را در آن ضمینه حرفه ای کنید

8: حتما آنلاین باشید و از اخبار روز و سایر موارد تعمیراتی خود را به روز نماید تا از قافله عقب نمانید

9: سعی در تقویت زبان انگلیسی خود و تسلط به کامپیوتر هر چند سخت افزار کار باشید

10: همیشه از قطعات مرغوب استفاده نماید چون این کار باعث عدم برگشتی کار میشود و هم حسن کار و مرغوبیت کار شما را بالا میبرد . کاری که کسانی که فقط به دنبال سود بیشتر هستند انجام نمیدهند

11: سعی نماید در تعمیرات به صورت تیمی کار کنید مثلا سخت افزار کار جدا و قسمت نرم افزار رو یکی دیگه انجام دهد تا از فشار کاری و استرس جلوگیری شود و صد البته این کار باعث پیشرفت در کار نیز میشود

12: شما میتونید از یک نرم افزار حسابداری برای کار خو استفاده نمایید که من بشخصه کسرا رو پیشنهاد میدم مزایا مهمتر که موارد تحویلی گوشی رو میتونید زیر اون قید کنید و به دست مشتری بدید وغیره...

13: در هنگام خستگی و بی حوصله بودن از کار دست کشیده و به کار ی دیگر یا دیدن کلیپ مناسب و خنده دار نگاه کنید تا از حالت خستگی در بیایید البته نوشیدن آبمیوه تازه و آب را در حین کار فراموش نشود

14: از قدیم گفتن پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است پس هیچگاه مغرور نشوید و اگه با مشکلی پیش خوردید قبل از آنکه کار آکرباتیکی روی گوشی انجام بدید از دوستان و همکاراتون کمک بگیرید

و در آخر در این حرفه ما نیز باید مثل دکترها یک قسمنامه رو بخونیم و به اون پایبند باشیم که من به چند نکته از اون رو به همکارانم میگم البته قصد جسارت به دوستان و همکاران را ندارم اما حقیقتی است که باید گفته بشه

1: همیشه هدف ما جلب رضایت مشتری و انجام کار به بهترین نحو ممکن باشد

2: از سرک کشیدن به داخل گوشی مشتری و کنجکاوی در مسایل شخصی و مهمتر کپی کردن جدا خودداری کنیم

3: از برق زدن چشمها برای( خدای ناکرده )تعویض قطعات جلوگیری کنیم به هر دلیل

4: از انجام آزمایشات اتمی بر روی گوشی خاموش مشتری خودداری کنیم

5: از بد گویی و خراب کردن همکار جدا خودداری کنیم به هر دلیل موجه و غیر موجه هر کس مسئول رفتار خویش است

6: برای جلب مشتری به هیج وجه قیمتها را نشکسته و با همکاران دیگر رقابت قیمتی نکنیم البته منصفانه

7: از تحویل کار ی که توانایی یا علم تعمیر آن را نداریم برای کلاس گذاشتن یا جو گیر شدن خودداری نماییم

8: واسه قطعه فروشها جنس مرجوعی رو دوباره به تعمیر کار دیگر نفروشیم

9: قطعات بدل رو جای اصل قالب ننماییم

10: همیشه خندان و با مشتری با روی خوش صحبت کنیم

11: چنچ سریال غیر مجاز انجام ندهیم

12: هیت خشک روی آیسی چسبی بر روی گوشی برای تلافی از مشتری یا همکار انجام ندهیم

13: خلاصه وجدان کاری رو فراموش نکنیم

خوب دوستان ببخشید بعضی جاها رک حرف زدم شما به بزرگی خودتون ببخشید میدونم کلی چیز دیگه هم میشه به موارد بالا هم اضافه نمود و کاملتر و بهتر بیانشون کرد امیدوارم مفید واقع شده باشه

14.  افراد زیر پسندیده اند

sadat336 (06-27-2010), sinamb (06-26-2010), موبایل شماتیک (06-24-2010)

کاربر جدید

تشکرها
    35

عنوان موضوع : نرخ انواع دست مزدها برای تعمیرات

با تشکر از راهنمایی دوست خوبمون haamoo بهتر نیست کمی هم درمورد نرخ انواع دستمزدها راهنمایی کنید.
    باتشکر

کلمات کلیدی این موضوع